Pastor Siergiej i przesłanie o Końcu Czasów

Świat jest kierowany przez niewidoczne siły, o tym chyba nikogo przekonywać nie trzeba, zwłaszcza ludzi zajmujących się ufologią ! Choć i wśród nich znajdą się materialiści wierzący w „metalowe latające dyski” kierowane przez tzw. „dobrych kosmitów z obszaru Zeta Retikuli” Na szczęście istnieją siły znacznie potężniejsze niż byty podające się za „naszych kosmicznych braci”, a są to siły zwane przez Ziemian Boskimi Boga Izraela, Stwórcy Wszechświata. Dodatkowo możemy prosić o wsparcie Ducha Świętego, tajemniczą Istotę, wysłaną na Ziemię, by prowadziła tych zwących siebie chrześcijanami. Istnieje znacznie więcej tajemnic związanych z chrześcijaństwem, tu chciałbym wspomnieć o specjalnym momencie historii, zwanym przez nas „Czasami Ostatecznymi.

Ludzie często doświadczają niepokoju, gdy myślą o przyszłości obecnej cywilizacji, a ta stacza się w odmęty działań tajnych duchowych stowarzyszeń, oczywiście wcale tak nie musi być, by przejmować się zbyt mocno. Dla tych, co znają historię starożytną, geologię oraz dowody wskazujące na wystąpienie potopu Noego, zesłanego przez Boga, świat wygląda zupełnie inaczej, jednak dla tych co rozpoznali Jezusa jako Zbawiciela myśli o przyszłości przynoszą nutę podekscytowania i komfortu, mogą na przykład, w trudnych chwilach, cytować przypowieści Salomona 31.25, opisujące kobietę, która zna i ufa Bogu: „z uśmiechem na twarzy patrzy w przyszłość.”

przepowiednie

Pomimo obeznania z tematem proroctw wielu może być nadal niepokojonymi tym, że Biblia przepowiada różne katastrofy, upadek wartości moralnych ludzi oraz apostazję (odrzucenie wiary) przed powtórnym przyjściem Chrystusa. Niezwykłym cytatem potwierdzającym to, że ludzkość weszła już w zasięg „Gwiazdy Śmierci” wydaje się być urywek przekazu św. Pawła, który pisze tak o obecnych wydarzeniach: „A wiedz o tym, że w dniach ostatnich nastaną chwile trudne. Ludzie bowiem będą samolubni, chciwi, wyniośli, pyszni, bluźniący, nieposłuszni rodzicom, niewdzięczni, niegodziwi, bez serca, bezlitośni, miotający oszczerstwa, niepohamowani, bez uczuć ludzkich, nieprzychylni, zdrajcy, zuchwali, nadęci, miłujący bardziej rozkosz niż Boga. Będą okazywać pozór pobożności, ale wyrzekną się jej mocy.

I od takich stroń. Z takich bowiem są ci, co wślizgują się do domów i przeciągają na swą stronę kobietki obciążone grzechami, powodowane pożądaniami różnego rodzaju, takie, co to zawsze się uczą, a nigdy nie mogą dojść do poznania prawdy. Jak Jannes i Jambres wystąpili przeciw Mojżeszowi, tak też i ci przeciwstawiają się prawdzie, ludzie o spaczonym umyśle, którzy nie zdali egzaminu z wiary. Ale dalszego postępu nie osiągną: bo ich bezmyślność będzie jawna dla wszystkich, jak i tamtych jawna się stała.” (2 Tymoteusza 3.1, 13)

Rapture_banner

Ten znaczący urywek jest „jakby” odbiciem rzeczywistości widzianej z perspektywy telewizji, czarnych filmów holywood i coraz bardziej bezdusznej realności cywilizacji pieniądza. Nie jest pewne kiedy nastąpi nadnaturalne zjawisko pochwycenia, ale wiadomo że się wydarzy, jest to tak pewne jak UFO implanty znajdowane w ofiarach porwań ! Dlatego Biblia daje wyraznie sygnał, iż takie ogólnoświatowe zdarzenie będzie mieć miejsce !

Gdyż sam Pan na dany rozkaz, na głos archanioła i trąby Bożej zstąpi z nieba; wtedy najpierw powstaną ci, którzy umarli w Chrystusie. Potem my, którzy pozostaniemy przy życiu, razem z nimi porwani będziemy w obłokach w powietrze, na spotkanie Pana; i tak zawsze będziemy z Panem. Przeto pocieszajcie się nawzajem tymi słowy” (1 Tesaloniczan 4.14-18).

 Wypełnienie się wielu proroctw jest jednym z dowodów na to, że Biblia jest natchnioną księgą. Setki starotestamentowych proroctw już się wypełniła i wydaje się uzasadnione by twierdzić, że to co dotyczy czasów ostatecznych również się wypełni. Dla tych, którzy znają Jezusa i zawierzyli mu jako swojemu Panu i Zbawicielowi, jego przyjście jest oczekiwaną nadzieją. Poniżej Pastor Siergiej Nieczytajło i jego wykład w tym temacie, POLECAM !.

Linki:

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Nowy Porządek Rzeczy, a Kosciół Katolicki… etc.

Fatima i polscy duchowi matrixowcy

Ochronny znak z innego wymiaru

Entelecheia w Turzovka

Rycerze Wyklęci

Pastor Siergiej – silne przesłanie duchowe – Kościół czasów ostatecznych, Lektor PL

Dobre 24
Złe 3

Podobne Artykuły

One thought on “Pastor Siergiej i przesłanie o Końcu Czasów

  1. nie mówię by nie stosować się do sygnalizacji świetlnej….. lecz twierdzę że to „ona” żyje nami / zasłania nam widzenie-rozumienie/ z czasem stając się ulegli , stajemy się zniewoleni…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *