Wszyscy jesteśmy słabi i potrzebujemy miłosierdzia by przerwać sieci, by odbić pociski !

Wszyscy jesteśmy słabi, mamy momenty, w których wydaje się że świat wali się nam na głowę. Zbawiciel przestrzega: „nie wódź nas na pokuszenie” – greckie słowo, które tłumaczymy jako pokuszenie, w ścisłym sensie zawiera znaczenie „próby” lub „doświadczenia”. Zdarza się, że Bóg wystawia na próby swych poddanych. W ten to sposób, jak mówi nam Biblia, Bóg postępował ze swymi sługami Abrahamem i Hiobem. My sami, nie będąc ani świętymi, ani też mocnymi w wierze, powinniśmy prosić pokornie Boga, by nie wystawiał naszej słabości na podobne doświadczenia.

Jednak przyjmiemy je z posłuszeństwem, jeśli Bóg chce nas oczyścić jak stal hartowaną w ogniu: „Wszak Twoim ludem i Twoim dziedzictwem są ci, których wyprowadziłeś z Egiptu, spośród tego pieca do topienia żelaza.” 1 Ks. Królewska 8:51, ktoś obeznany w biblijnej symbolice mógłby dodać: „„…To, że widziałeś żelazo zmieszane z mulistą gliną [oznacza, że] zmieszają się ONI przez ludzkie nasienie, ale nie będą się odznaczać spoistością, podobnie jak żelazo nie da pomieszać się z gliną” Księga Daniela 2:43, a przecież jest i złoto ! „…A złoto owej krainy jest znakomite; tam jest także wonna żywica i kamień czerwony…” Ks. Rodzaju 2:12 , w tej tajemnicy można by jeszcze zacytować szokujące inne zdanie Pisma: „Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.” Ew. Mateusz 10:28

Jak było wspomniane w artykule pt.: „Zakazane prace symbolicznej analogii” sprawa tajemnic ukrytych w starożytnych przekazach jest niewyobrażalnie głęboka, pisaliśmy o tym nie raz, choćby w tekście „Czy już powinniśmy uciekać w góry ? – „kto czyta niech rozumie”. Gdyby chcieć opowiadać o dziejących się obecnie wydarzeniach, to można chyba stwierdzić o aktualnie urzędującym papieżu jako przebitym „strzałami„, wielu wiernych już zostało ugodzonych „pociskami” Efezjan 6:16 Przepowiednie, zwłaszcza Maryi są nam dane z Nieba, one muszą się wypełnić. Należy przypomnieć, że obecny papież jest tym, który wprowadził rok miłosierdzia, może wiedział o „strzałach„, czuł zbliżającyh się „żołnierzy„, ich broń – nauki demonów ?

Jeszcze przed uroczystością Frańciszka święta Faustyna odbyła podróż w czasie ! Przybyła z roku 1937 do roku 2000, to wtedy 30 kwietnia Jan Paweł II ją kanonizował ! „Nagle zalała mnie obecność Boża i ujrzałam się naraz w Rzymie w kaplicy Ojca Świętego, i równocześnie byłam w kaplicy naszej, a uroczystość Ojca Świętego i całego Kościoła była ściśle złączona z naszą kaplicą i w szczególny sposób z naszym Zgromadzeniem; i równocześnie wzięłam udział w uroczystości w Rzymie i u nas. Ponieważ uroczystość ta była tak ściśle złączona z Rzymem, że chociaż piszę, nie mogę rozróżnić, ale tak jak jest, czyli jak widziałam. Widziałam w kaplicy naszej Pana Jezusa wystawionego w monstrancji na wielkim ołtarzu. Kaplica była uroczyście ubrana, a w dniu tym wolno było wejść do niej wszystkim ludziom, ktokolwiek chciał. Tłumy były tak wielkie, że ani okiem przejrzeć nie mogłam. Wszyscy z wielką radością brali udział w tej uroczystości, a wielu z nich otrzymało to, co pragnęło. Ta sama uroczystość była w Rzymie w pięknej świątyni i Ojciec Święty z całym duchowieństwem obchodził tę uroczystość; i nagle ujrzałam św. Piotra, który stanął pomiędzy ołtarzem i Ojcem Świętym. Co mówił św. Piotr – nie mogłam słyszeć, lecz poznałam, że Ojciec Święty rozumiał mowę jego…” (Dzienniczek, 1044) .

Kościół Katolicki to organizacja święta. Pamiętamy jak do niej odnosił się święty Ojciec Pio, podobno kościelna „inkwizycja” miała się nad nim znęcać, podobno. Benedykt XVI odtajnił akta z dochodzenia Świętego Oficjum (dawniej Święta Inkwizycja, aktualnie Kongregacja do spraw Wiary) w sprawie ojca Pio, to z nich powstała książka „Przesłuchanie Ojca Pio. Odtajnione archiwa Watykanu„. Dokument powstał w 1922 roku i zawiera tajne informacje na temat Kapucyna z San Giovanni Rotondo, w tym sześć zeznań złożonych przez niego pod przysięgą przed inkwizytorem Świętego Oficjum. Pomimo surowego przesłuchania Ojciec Pio nie opuścił Kościoła. Kapłani i cała reszta należąca do tej niezwykłej organizacji to z pewnością Lud Boży, wybrańcy, podążający drogą katolicką, i tak jak inni chrześcijanie, nie są supermenami, mają swoje momenty, w których są wytapiani, to właśnie wtedy potrzebujemy miłosierdzia Zbawiciela.

Jakież było moje zdumienie kiedy słuchałem ostatnio pewnego zakonnika(Apel Jasnogórski 13/03/2018), to musiał być ten moment słabości. W Kościele Katolickim nie ma demokracji, tam rządzi Papież(„Biskup odziany w biel„), nawet jeśli jest poprzebijany strzałami… W czasie apelu jasnogórskiego, około 6 minuty i 30 sekundy, wypowiedziano zdanie, iż katolik ma obowiązek poznać mysli papieża, wyrażone w jego encyklikach i innych papieskich dokumentach. Staramy się to robić, do tej pory przeanalizowaliśmy wiele z encyklik świętego papieża Jana Pawła II. Porównując je z tym co wychodzi obecnie z Watykanu i jest określane jako spisane myśli papieża Frańciszka, można mieć wiele wątpliwości, co do zamysłów obecnie urzędującego „biskupa w bieli, a przecież nie jesteśmy w tej dziedzinie specjalistami, raczej zwykłymi obserwatorami wydarzeń w świętym Kościele Katolickim. W zawiązku z tym prośmy o miłosierdzie byśmy zdołali przerwać ich sieci, by być cały czas w zbroi „W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę” Efez 6:16. Wiara i miłosierdzie są potrzebne wszystkim, z pewnością rządzącym naszym państwem, nam zwykłym obywatelom, piszącemu te słowa… Nie możemy dać się ustrzelić, musimy chronić nasze dusze (hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]), temu służy wspomniana zbroja z Listu do Efezjan.

Kiedy został wystawiony ten obraz, ujrzałam żywy ruch ręki Jezusa, Który zakreślił duży znak krzyża. W ten sam dzień wieczorem, kiedy położyłam się do łóżka ujrzałam, jak ten obraz szedł ponad miastem, a miasto to było założone siatką i sieciami. Kiedy Jezus przeszedł, przeciął wszystkie sieci, a w końcu zakreślił duży znak krzyża świętego i znikł. I ujrzałam się otoczona mnóstwem postaci złośliwych i pałających ku mnie wielka nienawiścią. Wychodziły różne groźby z ich ust, jednak żadna się nie dotknęła mnie. Po chwili znikło to zjawisko, lecz długo nie mogłam zasnąć.” (Dzienniczek św. Faustyny 416)

Linki:

by odbić pociski…

Zakazane prace symbolicznej analogii

Niebezpieczne związki Watykanu – depopulacja

Depopulacja nabierze tempa? Naukowcy ogłosili wynalezienie męskiej pigułki antykoncepcyjnej

Papież Franciszek na wysokim świeczniku, będąc pod presją układów, wyraźnie odchodzi od Jezusa w dwu punktach: błędnie interpretuje Jego miłosierdzie – stwierdził ks. prof. Edward Staniek.”

Biblijne kody

Boskie Tchnienie

Starożytna niebieska materia

Ksiądz Edward Staniek: Niewielu mnie zrozumiało, bo dla niewielu Kościół jest domem

Kościół Chrystusowy nie jest zbudowany na władzy. Jest zbudowany na autorytecie. Kto wyżej ceni władzę niż autorytet, ten jest obcym ciałem w Kościele Jezusa. Słuchajmy Jezusa, tak jak polecił nam Jego Ojciec na Górze Tabor – zakończył homilię ks. prof. Edward Staniek.” reszta tu: Ksiądz Staniek: „Jeśli papież nie słucha Jezusa to nie uczestniczy w Jego autorytecie”

Feministki i akcja T4. Jak lewica nawiązuje do dziedzictwa niemieckich nazistów

http://www.pch24.pl/arcybiskup-jedraszewski–caly-kosciol-krakowski-modli-sie-w-intencjach-ojca-swietego-franciszka-,58980,i.html

I TY ZOSTANIESZ ANTYSEMITĄ

Nie tylko aborcja! TVN zachęca do przeprowadzenia w Polsce homoseksualnej rewolucji

Apel Jasnogórski z dnia 13/03/2018

Nadprzyrodzone zdarzenia – cuda za sprawą prawdziwego Mesjasza

Duchowa bitwa Mahdiego-Goga z duchowym Izraelem, strzały…

Polskie marionetki NWO realizują bez naszej wiedzy szatański plan !

Rabin Cohen o Hitlerze, paleniu flagi Izraela i ustawie IPN 18 mar 2018

https://www.youtube.com/watch?v=XLIF-ppKJDg

Reżim UFO kominternu niszczy wolność

Polacy muszą się przygotować na rozkaz 66

Nowi zaborcy Polski działają potajemnie, musimy walczyc z filantropowcami !

Odnowa w duchu New Age

Dobre 39
Złe 2

Podobne Artykuły

One thought on “Wszyscy jesteśmy słabi i potrzebujemy miłosierdzia by przerwać sieci, by odbić pociski !

  1. Fajny artykuł, zauważyłem że spamowali wam tu w komentarzach. Ich stałe nicki to dysan112 i tomeknieromek to koszerne smiecie z wrocławia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *