Tajemniczy „Biskup odziany w Biel” to papież Frańciszek ?

Wkroczyliśmy w rok 2018. Prowadzi się rozważania jaki będzie ten nowy. Bardzo lubimy archeologię, zwłaszcza tą zakazaną, staramy się więc wyprowadzać nasze wnioski z przeszłości – „Historia jest nauczycielką życia” („Historia vitae magistra„). Zajmowanie się ziemskimi losami przez badaczy, którzy lubią myśleć i analizować, nie podoba się przeróżnym ośrodkom. Począwszy od zarządzających islamem, dla nich grzebanie się w historii jest niedopuszczalne, bo wyznawcy mogli by się połapać i przejść na Judaizm, lub Chrześcijaństwo, a skończywszy na rewolucjonistach usadowionych w niewidocznych „Strukturach” – jest po prostu niebezpieczne. Instytucje nadchodzącego globalnego nadzoru ludzkich dusz – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]  -„Sztucznej Inteligencji”, pracują w pocie czoła, by uzyskać całkiem nową jakość – dostęp do świata Obcych.

Pierwsza górna połowa zdjęcia to Watykan !

Musimy cały czas być świadomi istnienia jeszcze innej grupy, należącej do wspomnianych „struktur”, niezbyt przychylnej dla myślących chrześcijan, a są to tajemniczy „rządcy” Efezjan 6:12. Podkreślmy tu wyraz „myślących”. Myślenie jest sztuką, czasami ciężką pracą nad samym sobą. Jest też tajemniczym zjawiskiem, mogącym doprowadzić nas, nasze dusze do łączności z Duchem Świętym, z Inteligencją Nadprzyrodzoną Boga YHWH ! W związku z tym proszę wysłuchać prelekcji Grzegorza Brauna. Jej głównym tematem jest niemiecka rewolucja Lutra, która zdaniem piszącego te słowa, musiała być doglądana przez „rządców” – były to te same moce które powtórnie dały o sobie znać w czasie II Wojny Diabła, kiedy – Hitler rozpoczął kontakt z innym wymiarem.

Zagadka mało rozeznanej mistycznej liczby „7-17” roku 2017 wcale nie minęła. Z rokiem 2018 może nasilić się dążenie „rządców” do realizacji przepowiedni wizji z Fatimy. Przypomnijmy zagadkowy fatimski tekst, w którym wystepuje Biskup odziany w Biel: „Po dwóch częściach, które już przedstawiłam, zobaczyliśmy po lewej stronie Naszej Pani nieco wyżej Anioła trzymającego w lewej ręce ognisty miecz; iskrząc się wyrzucał języki ognia, które zdawało się, że podpalą świat; ale gasły one w zetknięciu z blaskiem, jaki promieniował z prawej ręki Naszej Pani w jego kierunku; Anioł wskazując prawą ręką ziemię, powiedział mocnym głosem: Pokuta, Pokuta, Pokuta! I zobaczyliśmy w nieogarnionym świetle, którym jest Bóg: 'coś podobnego do tego, jak widzi się osoby w zwierciadle, kiedy przechodzą przed nim’ Biskupa odzianego w Biel 'mieliśmy przeczucie, że to jest Ojciec Święty’.

Wielu innych Biskupów, Kapłanów, zakonników i zakonnic wchodzących na stromą górę, na której szczycie znajdował się wielki Krzyż zbity z nieociosanych belek jak gdyby z drzewa korkowego pokrytego korą; Ojciec Święty, zanim tam dotarł, przeszedł przez wielkie miasto w połowie zrujnowane i na poły drżący, chwiejnym krokiem, udręczony bólem i cierpieniem, szedł modląc się za dusze martwych ludzi, których ciała napotykał na swojej drodze; doszedłszy do szczytu góry, klęcząc u stóp wielkiego Krzyża, został zabity przez grupę żołnierzy, którzy kilka razy ugodzili go pociskami z broni palnej i strzałami z łuku i w ten sam sposób zginęli jeden po drugim inni Biskupi, Kapłani, zakonnicy i zakonnice oraz wiele osób świeckich, mężczyzn i kobiet różnych klas i pozycji. Pod dwoma ramionami Krzyża były dwa Anioły, każdy trzymający w ręce konewkę z kryształu, do których zbierali krew Męczenników i nią skrapiali dusze zbliżające się do Boga.”

Biblia jest przeplatana dosłownością oraz mistycznymi symbolami, mającymi związek z Duchem, duchowością i rzeczywistością nadprzyrodzoną, sprawiając że jest strasznie trudną w interpretacji. Nie inaczej jest z przekazem Najświętrzej Marii Panny z Fatimy. Może okazać się, że mamy tam do czynienia z podobną symboliczno-dosłowną strukturą, co ta biblijna. Doktor Krajski przeprowadził w tej sprawie dochodzenie. My ze swej strony dokładamy kolejne cenne informacje, które mogą mieć doniosłe znaczenie w zrozumieniu nadchodzących zdarzeń roku 2018, i dalszych. Prasowe doniesienia wskazują, że nie ustanie sztucznie wywołana islamska inwazja, za którą ukrywa się istota z najdalszej północy…, czy w tym roku nastąpi materializacja trzeciej(czwartej) tajemnicy fatimskiej – wizji ?

Kościół Katolicki Kosmiczny i Megalityczny jest skomplikowaną strukturą, nie jest łatwo ją zrozumieć, zwłaszcza to co się z nią dzieje obecnie, ale nie ma innej, która by była bardziej kulturalna i miała wyższe standardy kontaktu z Niebiańskimi Intelektami, z „Niebiańską i boskokształtną Jedynością”, jak również, albo przede wszystkim, z Duchem Świętym Jezusa. To właśnie te standardy i tą kulturę starają się zniszczyć nowi rewolucjoniści, którzy zawładnęli częścią watykańskich władz.

W tym miejscu musimy przypomnieć urywek pewnego artykuły (…)Święty Tomasz z Akwinu, a wcześnie Ojcowie Kościoła przekazują nam często wyjaśnienia dotyczące „niepojętych i uświęconych zagadek” Pisma Świętego. Sprawa kontaktu z „ponadświatowymi intelektami” jest o wiele bardziej fascynująca niż to, o czym rozprawiają ufolodzy. Zjawiska określane mianem „spotkań III lub IV stopnia” to dopiero początek rozumienia zjawisk nadprzyrodzonych ! „Niebiańska i boskokształtna Jedyność” jest niezwykle kulturalną Istotą !

Nie dziwi fakt, że katoliccy kapłani noszą specjalne ubrania, tak by dopasować się do najwyższej z możliwych cywilizacji. Wyśmiewane często przez protestantów szaty kapłanów Kościoła Kosmicznego i Megalitycznego katolików to jedynie przesłanie wysokiej uprzejmości-obyczaju-TRADYCJI łączności z „czystą bezcielesnością” ! Kościół Katolicki, którego nauka jest najbardziej zaawansowaną ziemską formą wiedzy o Istotach Anielskich i „Niebiańskiej boskokształnej Jedyności” posiada również najbardziej kulturalną sztukę wyrazu więzi z „ponadświatowymi intelektami„.(…)

To właśnie Kościół Katolicki wydał z siebie najwspanialszy owoc chrześcijańskiej duchowości, jakim jest Dzienniczek św. Faustyny. To dzięki naszej rodaczce możemy liczyć na dobroć Boga YHWH, na Jego Miłosierdzie, bez którego jesteśmy niczym ! Nie ma wątpliwości, że to Boże Miłosierdzie zezwoliło Matce Boskiej przekazać w Fatimie oraz w innych miejscach ważne wiadomości. Nadprzyrodzona Potęga zgadza się czasami na kontakt Krolowej Nieba z Ziemianami. Niestety wielu protestantów, albo podjudzonych przez „rządców„(Efez. 6:12) nie może uznać możliwości jakie posiada Wysłanniczka w jej „uwielbionym ciele„. Z tego miejsca prosimy o obejrzenie drugiego dołączonego tu filmu, zwłaszcza jego pierwszej minuty, gdzie zaprezentowano XXI wieczne ziemskie rozumienie tajemnicy Maryjnych Objawień (przykład). Natomiast trzecie video pt.: „Duchowa bitwa Mahdiego-Goga z duchowym Izraelem, strzały…” jest pełną polskojęzyczną wersją produkcji dla widzów anglojęzycznych.

„W jednej adoracji przyrzekł mi Jezus, że: – duszom, które uciekać się będą do Mojego Miłosierdzia i duszom, które wysławiać i głosić będą innym o Moim wielkim Miłosierdziu, w godzinę śmierci postąpię z nimi według nieskończonego Miłosierdzia Mojego. Boleje Serce Moje – mówi Jezus – nad tym, że nawet dusze wybrane nie rozumieją, jak wielkim jest Moje Miłosierdzie, obcowanie ich jest w pewien sposób niedowierzaniem. O, jak to bardzo rani Serce Moje. Wspomnijcie na Mękę Moją i jeżeli nie wierzycie słowom Moim, wierzcie przynajmniej Ranom Moim.” (Dzienniczek św. Faustyny 379)

Linki:

Marcin Luter. Buntownik czy Sługa Boży?

Tajemnicze ogólnoświatowe wzięcie ! – Film

Sztuczna Inteligencja „rządców”

Prawdziwy Władca monolitów

Papieski order dla promotorki cywilizacji śmierci – SZOK !!!

Dziwne zjawiska we wnętrzu Kościoła Katolickiego

Zaskakujące wypowiedzi części polskojęzycznego episkopatu !

Atak na Polskę niewidocznego ale dobrze zorganizowanego zła !

„Doznał natchnienia w kiblu!” Grzegorz Braun OSTRO o rewolucji, która zmieniła świat!

Zjawiska określane mianem „spotkań III lub IV stopnia” to dopiero początek rozumienia zjawisk nadprzyrodzonych !

Duchowa bitwa Mahdiego-Goga z duchowym Izraelem, strzały…

Spotkania z istotami anielskimi, z aniołami

Dramatyczne kazanie ojca Pelanowskiego o biskupach

https://vimeo.com/251019531

Marcin Rola o cenzurze w sieci: „To kpina z Polaków. Traktują nas jak chłopów pańszczyźnianych”

Dobre 22

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *