Tajemnica ludzkości oraz planety Ziemia jest niezwykle interesująca, odnajdywane są dziwne miejsca, budowle oraz artefakty, świadczące o tym, że dawno temu istniały bardzo zaawansowane cywilizacje, że klimat ziemski był znacznie różny od tego jaki mamy obecnie. W ocenie niektórych znawców, starożytne Indie były swego czasu kulturalną stolicą świata. Z wielu względów ważne jest byśmy mogli ustalić kiedy nastąpił światowy potop. Jakie kultury i ich pozostałości są przedpotopowe, a jakie po potopowe.

Temu może pomóc odnaleziona na jednej ze ścian starożytnej hinduskiej świątyni figurka żyrafy. Niecodzienne znalezisko jest utrwalone na boku starodawnej budowli w miejscowości Konark, w Indiach. Obecnie żyrafy występują tylko w Afryce, i to głównie w jej południowej części. Zakładając iż przed potopem istniał jeden wielki kontynent, takie znalezisko wcale by nie dziwiło, choć można przypuszczać, że liczne kontakty pomiędzy kontynentami istniały również tuż po biblijnym rozproszeniu ludów spod Wieży Babel.

zyrafa05

zyrafa02Hinduska żyrafa posiada nawet ogon.

zyrafa06

zyrafa

Konark-Sun-Temple

KONARK_TEMPLE_135162f

Indyjska świątynia Surji to świątynia boga słońca Surji w miejscowości Konarak w indyjskim stanie Orisa, na wybrzeżu Zatoki Bengalskiej, zbudowana według ewolucyjnej daty w 1278 roku przez króla Narasimha-Dewę I z dynastii Gangów. Świątynia miała zostać ufundowana na pamiątkę zwycięstw króla nad muzułmanami władającymi Bengalem. Jednak wedle tradycji mitologicznej wzniósł ją Samba, syn Kryszny w podzięce Surji za uleczenie z trądu.

9977592

konark_temple

65-3102012154016L

Zgodnie z najnowszymi obliczeniami narodziny Kryszny miały miejsce około 3228 p.n.e. więc świątynia może być znacznie starsza. Pierwszym europejczykiem jaki dotarł do Indii był Vasco da Gama. Mało prawdopodobne by transportował ten typ zwierząt w tak odległe rejony. Vasco da Gama (urodzony 1460, zmarł 1524), dotarł drogą morską z Europy do Indii w roku 1498. O czym więc świadczy indyjska żyrafa ? Wnioski pozostawiam państwu. Należy wspomnieć o podobnym znalezisku z Kambodży, dinozaurze utrwalonym na jednej ze ścian świątyni Angkor, który dodatkowo świadczy o problemie z jakim muszą się zmagać ewolucjoniści. Świątynia Angkor Wat zostać miała zbudowana, w ocenie naukowców akademickich, w latach 1113-1150 naszej ery, co moim zdaniem jest wysoce kontrowersyjną oceną ! Zniszczenia tej świątyni, i to nie tylko te mechaniczne, wskazywać mogą na jej znacznie starszy wiek.

tracks-cambodia-column

maxresdefault

images242424Linki:

Kolosalny Angkor – tajemnica megalitycznej Kambodży

ARCHEOLOGIA – dr. Patton – Dinozaury i ludzie – dowody z Ameryki Południowej

Dobre 60
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *