Niebawem odbędzie się Światowy kongres UFO (duchów „kosmicznego legionu”) w Barcelonie – rok 2022 – w dniach 9-10-11 września

Już w sierpniu, na początku miesiąca (kiedy to piszemy), rozpoczyna się promowanie światowego zlotu fanów UFO fenomenu. Do Barcelony, w Hiszpanii, zjedzie się się śmietanka ufologów i wszystkich tych, którzy mają na sobie pieczęć duchów z innych wymiarów („kosmicznego legionu”). Nie mamy zamiaru tu krytykować czegoś takiego, tak ogromnego spotkania, bo wielu ludzi się tym fascynuje, dla wielu ludzi jest to odskocznia od szarej i strasznej codzienności ! Dla licznej grupy jest to duchowość, a nawet religia. Zwracamy tylko uwagę na kilka ciekawych szczegółów. Przykładowo na stronie tego wydarzenia czytamy taką informację: „TRZY DNI NAUKI I DUCHOWOŚCI, OTWARCIE NA ŚWIADOMOŚĆ W WYJĄTKOWYM WYDARZENIU” – grafika u dołu…

Co mamy na pokazanej powyżej rozkładowej prezentacji, czego się z niej dowiadujemy ? Czytamy, że będą to oprócz „nauki” trzy dni duchowości ! Cała ufologia, jak już wielokrotnie podkreślaliśmy jest religią, „nową„, ale jednak starą religią, bo widzicie tam państwo odniesienie do religii starożytnego Egiptu ! A jaka była religia starożytnego Micraim (hebr. מצרים)  ? Dominowała religia bóstw lokalnych, których uważano za władców i panów miast i okolic, w których ich czczono. Poza bogami wierzono w półbogów, czyli geniuszy, hybrydy, i dzieci bogów. W Heliopolis religia koncentrowała się wokół słońca.

Według mitologii heliopolitańskiej na początku była tylko zimna, ciemna i nieruchoma woda, zwana Nunu, czyli Chaos, a to jak pamiętacie jest potwór Mot… , „zimna i ciemna oraz nieruchoma wodaz Egiptu to biblijna „otchłań” ! To w jej kierunku biegły „świnie”, w których usadowił się „legion”…  Według poglądów staroegipskich początkowo istniała tylko wielka „prawoda„, będąca niezmierzonym chaosem, z którego wyłoniła się – w postaci wyspy – ziemia. Wśród bóstw sumeryjskich istniała także Ea, czczona jako bogini głębin morskich i tajemnicy. Jej istota była niezgłębiona jak morze. Kiedy już niebo i ziemia zostały stworzone, „ciemność unosiła się nad powierzchnią bezmiaru wód” (Rodzaju 1, 2). –  …nie będziemy tu drążyć filozofii „khemitańskiej” oraz zaawansowanej biblistyki, bo mamy się skupić na trzech dniach duchowości ufologicznej w Barcelonie.

Co tam jest w Hiszpanii, we wrześniu 2022, jeszcze ciekawego, oprócz „chaosu-Mota” ? Na innych promocjach tego wydarzenia pokazywany jest znak „dwóch trójkątów na przeciw sobie„, wpisanych w specyficzną grafikę, która jest opisana jako „Jesteśmy miłością„, co sugeruje połączenie miłosne „piramidy górnej”, z „piramidą dolną”, skierowanych na przeciw sobie, co ma przynieść, poprzez miłość, powstanie nowej kosmicznej rasy, inaczej biblijnego „połączenia żelaza i gliny” z Ks. Daniela 2:43 – wspominaliśmy o tym w tekście pt.: „Starożytne alchemiczne piramidy – Trójkąty miłości”.

Swoją drogą ciekawe czy z Polski przybędą na to spotkanie fani zjednoczenia z kosmitami ? Czy pojawią się polskojęzyczni wielbiciele kosmicznej masonerii ? Podejrzewamy że tak będzie…, w Polsce mamy silną reprezentację papugjących wszystkiego co jest „zagraniczne i kosmiczne” ! Podobnie było kiedy Indianie otrzymywali szklane koraliki… 12 października 1492 roku Krzysztof Kolumb zanotował w swoim dzienniku, że podarował tubylcom z wyspy San Salvador czerwone czapki i szklane paciorki. Jest to najwcześniejsza wzmianka o szklanych koralikach w obu Amerykach. Hiszpański odkrywca Fernando Cortez przypłynął do wybrzeży Meksyku wiosną 1519 roku. Na jego statkach również znajdowały się szklane koraliki .Większość przyszłych odkrywców i przedsiębiorców korzystała z Korali Handlu w relacjach z tubylczymi ludami Ameryki.

Dzisiejsi „indianie”, czyli tubylczy niuejdżowcy to wszyscy ci, którzy są zakochani w dwóch kosmicznych trójkątach, otrzymują od „kosmitów koraliki” w postaci super technologii, ale i duchowości New Age, a ta ma ich zbawić, przenieść ich dusze do nowych pojemników GMO, mają się niebawem stać „bogami” – ufonautami. W Polsce mamy całe grupy, w tym polityków, którzy kochają „kosmiczne koraliki”, dostają je na spotkaniach „organizacji tajemnicy” ! „Podkreślmy jedną ważną rzecz w temacie heksagramu, zwłaszcza stosowanego przez iluminatów, pisaliśmy o niej w „Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją – część II„. – „Chodzi o zjednoczenie Nieba z ziemią, a dokładniej świata niebiańskiego w ziemskim ciele, które to stało się realnym cudem w momencie narodzin Jezusa Chrystusa ! To samo chcą powtórzyć iluminaci, ale zgodnie z ich doktryną, pochodzącą od „bogów” – ufonatów !”

Linki:

Pierwszym linkiem musi być ten: Kto jest istotą duchową i nie przebywa w ciele ?

Humanoidy określane mianem „choirous” – starożytny zaawansowany duchowy kod

Nadzwyczajny przekaz do prawdziwych Żydów – Duchowi Mnisi, obserwujący duchowy umsył – Logos Chrystusa”.

Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją – część II

Maryja kazała zakopać piramidy ! Spór o istnienie (masonerii) – część I

The Ufology World Congress VI edición

The Ufology World Congress VI Edición 2022 @entradas

Cudowne możliwości istot UFO które mogą produkować mieszkania dla wszelakich duchów i enwuowców !

Analiza UFO istot wypływających z kosmicznych wód, mórz i rzek – symbole Biblii i nagrania wideo

Dobre 10

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *