Przepowiednia Jackowskiego: Rząd Światowy zatwierdził na lato 2021 gigantyczny krach bankowy – początek wojny gospodarczej !

Od mniej więcej roku trwania PLAN-demi, światowe elity piorą wszystkim mózgi. Do tego celu wykorzystują głównie telewizję i radio. Większość ludzi uzależnionych od ekranów LCD i płynącego z nich przekazu wierzy w tzw. „straszną pandemię”, która każdego dnia morduje miliony ludzi, tak przynajmniej jest to pokazywane w na ekranach i puszczane w radio – 24 godziny na dobę. Rezultatem jest globalna histeria części społeczeństw, które dobrowolnie dają sobie wstrzykiwać niebezpieczny „eksperymentalny preparat biologiczny”. Wielu ludzi zadaje sobie pytanie: do czego to wszystko zmierza ?! Odpowiedz, albo jedną z odpowiedzi podaje nam nasz wybitny jsnowidz.

Kilka tygodni temu mieliśmy niezwykłą wizję pana Jackowskiego w sprawie kowidowych przygotowań do wojny, lub jakiegoś rodzaju wstępu do III Wojny Światowej. Ta, tak zwana PLAN-demia, to bardzo dobrze zaplanowana i przeprowadzana właśnie akcja przekształcania cywilizacji chrześcijańskiej w nowy twór ufonautyczny, czyli taki który będzie „na obraz i podobieństwo ufonautów”, a nie „na obraz o podobieństwo Boga” – Syna Człowieczego Jezusa.

Poprzednio jasnowidz wspominał coś o prawdopodobnym rozpadzie „Zjednoczonej Prawicy”, będącym wynikiem szaleńczo posłusznych posunięć obecnego rządu pana Mateusza, wykonującego plecenia iluminackich komunistów ordo AB CHAO – planu kowidowego (bilderberg). W dniu 25-go lutego 2021 jasnowidz Jackowski wyemitował kolejną audycję, w której przedstawił swoje widzenie umysłów iluminackich.

Jak sam mówi ma odczucie, że od około tygodnia jest zatwierdzony kolejny przełom przekształceń cywilizacji chrześcijańskiej, czyli uruchamiają „Gigantyczny Krach Finansowy„. Jego powolne rozkręcenia zacznie się jakoś w kwietniu, ale kulminacja nastąpi w środku lata. Wtedy elity, Rząd Światowy komunistów iluminackich ogłosi, że banki upadają, są bez pieniędzy, generalnie: „ratuj się kto może”. Każdy normalny człowiek, który nie jest pod wpływem telewizyjnych pralni mózgów, zdaje sobię sprawe, że rządy wielu państw, w tym pisowski, zadłużają całe narody na niespotykaną skalę !

Niestety, te tak ogromne pożyczane sumy są niewystarczające by utrzymać setki milionów ludzi, co musi się kiedyś skończyć krachem i straszną biedą. Naszym zdaniem pan Jackowski szczytuje myśli wtajemniczonej grupy bankstersko-ufonautycznej (reptilian), która właśnie zaklepała plan unicestwienia narodowych gospodarek i odsysu totalnego. Wszyscy będą musieli klepać biedę i zapewne płacić haracz elitom.

Jeżli coś takiego się wydarzy, jak sam o tym mówi nasz Rodak jasnowidz, to w którymś momencie plan wymknie się im i przestaną kontrolować to, co do tej pory wydawało się, że kontrolują. Nie zapominajmy o Chinach, które nie będą słuchać poleceń jakichś tam zachodnich ośrodków decyzyjnych (bilderberg). Chiny rozpoczną walkę na własnych zasadach. Możliwe, że o to właśnie chodzi. Wizja chińskich komuchów jest prosta: świat ma zaakceptować chińską walutę jako środek płatniczy, a nie dolara.

To by oznaczało gospodarczy upadek USA. Czy tak się potoczy kolejny etap PLAN-demi, albo kowidowy krach finansowy ? Zobaczymy. No i pozostaje zastanowić się nad sytuacją w Polsce. Co się stanie z polskojęzycznym rządem, usłużnych i potulnych pisowskich polityków, czy dalej będą realizować plan globalistów ? Czy może nastąpi polityczne przetasowanie, będące rezultatem jakichś geopolitycznych rozgrywek, rozpad kowidowego rządu ?

Przecież widzimy bezwiedne i bezideowe dryfowanie partii Jarosława w kierunku anihilacji resztek polskiej gospodarki. Jackowski przewiduje, że będzie to krach na niewyobrażalną skalę. Od wielu lat to samo mówi znawca tej tematyki, pan doktor Krajski. Jeśli do tego dojdzie to będzie się liczyło jedno, by gospodarki, takie jak Polska, mogły wyżywić własnych obywateli. Od kilku miesięcy jesteśmy powoli przygotowywani do wprowadzenia sztucznego mięsa GMO, co wiąże się z powolnym niszczeniem rolnictwa.

Z tego powodu iluminaci nakazali pisowcom wprowadzenie „piątki dla zwierząt”, niszczącej polskich rolników, mamy przecież być na łasce koncernów Gatesa i spółki, produkujących „towar mięso podobny”, tak jak kiedyś komuniści produkowali „towar czekolado podobny” ! W dobie krachu finansowego okaże się, kto jest w stanie wyżywić własnych obywateli, a kto będzie na łasce trucizny wyrobów genetycznych…, wyniszczających całe narody.

Naszym zdaniem lokowanie pieniędzy w bezsensownych nieruchomościach nie ma sensu, jedyne co można zrobić to zakupić metale szlachetne oraz w piwnicach trzymać odpowiednią ilość nie psującego się pożywienia, nie genetycznego. Nie wiemy przecież, czy wojna gospodarcza nie skończy się wojną militarną, albo co jeszcze bardziej prawdopodobne, wypuszczeniem jeszcze groźniejszej zarazy, o której wspominał święty chłopiec z Rosji. Ostatecznym planem elit jest depopulacja więc jakoś muszą do niej doprowadzić, czy to za pomocą Chin, innego państwa, czy zarazy jakiegoś filantropa.

Jako chrześcijanie musimy być czujni: „Czuwajcie więc, ponieważ nie wiecie, o której godzinie wasz Pan przyjdzie.” Mateusza 24:41 Oprócz wiekiego krachu finansowego, może dojść do zapowiadanych, przez świętych katolickich, „Trzech dni ciemności”, w czasie których demony będą porywały niektórych ludzi ! Ale nie tylko to, wielu świętych i błogosławionych pozostawiło po sobie wizje ostrzegające przed wspomnianymi trzema dniami ciemności, które mają opanować ziemię na krótko przed paruzją, czyli ponownym przyjściem Pana Jezusa. Pisała o nich między innymi bł. Anna Maria Taigi, włoska mistyczka urodzona w Sienie, oto jej słowa:

Na całą ziemię zstąpią nieprzeniknione ciemności, które będą trwały trzy dni i trzy noce. Nic nie będzie widać, a powietrze będzie przepełnione zarazą, która dotknie przede wszystkim, ale nie tylko, wrogów religii. W czasie tej ciemności nie będzie możliwe użyć jakiegokolwiek oświetlenia wymyślonego przez człowieka, tylko poświęcone świece.” Jak czytamy cały świat dotknie jakaś zaraza !

Błogosławiona zapisała również wskazówki jak w tych dniach (zarazy) powinniśmy się zachować, aby pozostać przy życiu: „Kto z ciekawości otworzy okno i wyjrzy lub opuści dom, padnie martwy na miejscu. W czasie tych trzech dni ludzie winni pozostać w swych domach, odmawiać Różaniec i błagać Boga o miłosierdzie.” Mistyczka przepowiada również co nas czeka po dniach ciemności. Jest mowa o nowym papieżu, który zostanie wyłoniony w niespotykany sposób:

Po trzech dniach ciemności święci Piotr i Paweł zstąpią z Niebios, będą nauczać cały świat i wskażą nowego papieża. Wielkie światło wyjdzie z ich ciał i spocznie na kardynale, który ma zostać nowym papieżem. Wówczas chrześcijaństwo ogarnie całą ziemię. On będzie Świętym Pasterzem, wybranym przez Boga, by stawić czoła burzom. Na koniec otrzyma dar czynienia cudów, a jego imię będzie wielbione na całym świecie. Rosja, Anglia i Chiny powrócą do Kościoła„.

Linki:

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Globalna okupacja Władcy Powietrza

Ważne moje poczucie na ten rok. Miejcie to na uwadze. Krach będzie początkiem kryzysu światowego.

POLSKĄ RZĄDZI OKULTYSTYCZNO ILUMINACKI POMIOT SZATAŃSKICH LOŻY ORDO AB CHAO

Jak się robi Polaków i ludzkość na „genetycznego wnuczka” – Kod Żródłowy…

https://youtu.be/wSveUxTJF_s

Fałszywa pandemia?! Maski opadły? Eksperyment na ludziach? Dr Błochowiak w MN!

PILNE! Piątka Dla Zwierząt Powróci? Co Rząd Kombinuje za Naszymi Plecami?! | R. Wyrostkiewicz

Paszporty szczepień w Polsce?! To już pewne? Dyskryminacja niezaszczepionych? M. Dybowski w MN!

Blackrock I co nam zrobicie – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=dEdvbuMhFPE

Grzegorz Braun: Preludium ostatecznej destabilizacji w Polsce przed instalacją antypolskiego reżimu

Dobre 29
Złe 4

Podobne Artykuły

3 thoughts on “Przepowiednia Jackowskiego: Rząd Światowy zatwierdził na lato 2021 gigantyczny krach bankowy – początek wojny gospodarczej !

    1. Dokładnie zejdźcie na ziemię ; nie czytajcie bełkotu o jackowskim co chwila wymyśla nowe teorie i mówi zbyt ogólnie by być wiarygodny ; jeśli jednak się zdecydujecie to zacznijcie ile jego bajek się spełniło jak chorągiew na wietrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *