Czy katolicka loża przywoła wreszcie Ducha i przejmie władzę ? – Aktualizacja

Znamy wyniki wyborów samorządowych 2018, wiemy, tak jak to opisywał pan doktor Krajski, że Soros będzie rządził w Warszawie. W wielu innych miastach ciągle będą rządzić przedstawiciele globalnego towarzystwa Vril. Nowoczesna masonerka razem z humanoidami, którzy doprowadzili do mordu smoleńskiego i ci od „kargula”, od przekrętów gazowych, uzyskali ogromną liczbę głosów poparcia, łącznie ponad 40% ! Jeżeli by to odnieść do kolejnych wyborów, jakoś trochę tylko, to sytuacja jest przerażająca. Intelektualny, duchowy i patriotyczny poziom wyborców folksdojczy jest strasznie niski. Nie trzeba przypominać, a może właśnie trzeba, o ich silnym pragnieniu sprzedania wszystkiego co się da i zaoraniu reszty, której sprzedać się nie da. Wyznawcy i pachołki globalnych towarzystw Vril od filantropów, zarządzani obecnie przez tzw. „Układ Wrocławsaki” są bandą niebezpiecznych wywrotowców, a duża część dalej tworzy „zorganizowaną grupę przestępczą„.

 

Co takiego się stało z Polakami ? Dlaczego aż 40 % chce samounicestwienia i rozparcelowania kraju ? Chyba nie powinniśmy się dziwić, lata indoktrynacji polskojęzycznych mediów zrobiły swoje, większość rynku medialnego nie jest polska. Ktoś może powiedzieć, że przecież PiS to też loża i technokraci, ale za to „dobra loża”, dająca przynajmniej jakieś szanse na zmianę, na dojście do władzy silnych duchem Polaków, dająca czas na przegrupowanie sił, na odtworzenie elektoratu, na odtworzenie ducha narodu, albo raczej na przywołanie ducha narodu „I wołam, ja, syn polskiej ziemi, a zarazem ja: Jan Paweł II papież, wołam z całej głębi tego tysiąclecia, wołam w przeddzień święta Zesłania, wołam wraz z wami wszystkimi: Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój!  I odnowi oblicze ziemi.  Tej Ziemi!

Jeżeli rozważać prawdziwy trydencki katolicyzm jako jedyną i prawdziwą lożę Boga Jezusa, gromadzącą ludzi w imię prawdziwego braterstwa, mającą na celu duchowe doskonalenie człowieka Świętą Nauką Chrystusa, a jego członkowie zamiast „fartuszków” noszą sutanny i różaniec, to ja nie mam nic przeciwko. Wyższa Szkoła Medialna posiada w swoim godle znak wszystkowidzącego „Oka w Trójkącie”(Trójcy Świętej), gromadzi środowiska które chcą budować, tak jak to jest w wolnomurarstwie, z tą różnicą że dla Boga, Polski i Polaków, a nie dla filantropów.

Aktualizacja 05/12/2018Do sądu wpłynął wniosek o rejestrację nowej partii odwołującej się do zasad chrześcijańskich. Według doniesień mediów stoi za nią ojciec Tadeusz Rydzyk. Do pogłosek tych sceptycznie odniósł się jednak Antoni Macierewicz. Według portalu Wirtualna Polska, w ostatnim tygodniu stycznia do Sądu Okręgowego wpłynął wniosek o rejestrację nowej partii o nazwie Ruch Prawdziwa Europa. Jego członkowie zamierzają najpiew skoncentrować się na zaplanowanych na maj 2019 wyborach do europarlamentu. Wnioskodawcą jest poseł do Parlamentu Europejskiego Mirosław Piotrowski. Polityk w 2004 roku otrzymał mandat europosła, startując z ramienia Ligi Polskich Rodzin. Następnie w 2009 i 2014 roku otrzymywał ponowny wybór dzięki startowi z ramienia PiS.” całość tutaj:  http://www.pch24.pl/powstaje-ruch-prawdziwa-europa–media-spekuluja-o-inicjatywnej-roli-ojca-rydzyka,64606,i.html#ixzz5YovrwmK6

Linki:

Święta Nauka drogą do cywilizacji

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Programowanie materii, a biblijne znamię

Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake – 9.12.2016

Spełnią się marzenia globalistów? ONZ planuje w przeciągu 12 lat stworzyć Rząd Światowy

Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa Polska

Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów – Polska kolejny raz najechana

Duchowe istoty z innego wymiaru „najdalszej północy” w oparciu o biblijną archeologię

ZAMACH SMOLEŃSKI, KGB, SCHETYNA, LIPIŃSKI, UKŁAD WROCŁAWSKI (1/13) ujawnia G. Braun

ZAMACH SMOLEŃSKI, KGB, SCHETYNA, LIPIŃSKI, UKŁAD WROCŁAWSKI (2/13) ujawnia G. Braun

Dobre 25
Złe 5

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *