Polscy analitycy, jasnowidz Jackowski i Ks. Natanek są zgodni – już niedługo zacznie się w Polsce coś wielkiego !

Wszyscy obserwujemy z niepokojem działania wojenne na Ukrainie. Większość Polaków jest zdania, że woja ta szkodzi nam w wielu aspektach, nie tylko nam, ale i Europie, a nawet jest w pewnym sensie początkiem większej afery, lub zarzewiem III Wojny Światowej. Na portalu ZmianyNaZiemi 17 października 2022 pojawił się tekst analizujący najnowsze zalecenia wielu rządów, by ewakuować swoich obywateli z terenu Ukrainy, co jest zapowiedzią nadchodzącej eskalacji, i tak już strasznej wojny. Rządy wiedzą więcej niż nam mówią. W związku z nasilającymi się działaniami na Ukrainie swoją tajemniczą wizję z 10 października 2022 r. opowiedział jasnowidz Jackowski. Zanim do niej dojdziemy wspomnę tylko o swojej obserwacji, z mojej miejscowości, mianowicie zauważyłem grupki polskich żołnierzy, którzy chodzą po ulicach, albo dworcach i próbują „złapać” młodych ludzi na swój lep, tak by stali się już niedługo…, sami wiecie czym.

Przejdzmy teraz do naszych dwóch wybitnych Rodaków, do pana Jackowskiego i Ks. Natanka. Znany wszystkim jasnowidz  wspomniał w swojej audycji (dołączona do tego tekstu) o czymś dziwnym, mianowicie o jakiejś „trzeciej stronie konfliktu”, który rozgrywa się na Ukrainie, jednak nie ujawnia dokładnie o kogo chodzi, choć to sugeruje… Przypomniał jednak, że jakiś czas temu polski rząd „na coś się zgodził”. Dokładnie mówi coś takiego:

„Mam takie wrażenie, że w NATO mogą być takie pomysły, że jeśli będzie konieczność militarnej pomocy Ukrainie, to stanie się to nie tak, że wszystkie kraje natowskie ruszą w kierunku tej pomocy, a w moim poczuciu może się to odbyć tak, że tylko nieliczne kraje w to się wtrącą lub wręcz jeden kraj. Ja nie chcę tu wskazywać palcem, ale domyślacie się, co mam na myśli.” Następnie jasnowidz stwierdza coś o nieoficjalnych przygotowaniach NATO do konfliktu, co może się odbić na bezpieczeństwie Polski, kraju przyfrontowym, a nawet, jeśli włączy się Białoruś, kraju uczestniczącym wręcz w konflikcie:

„Taka myśl mi przychodzi, jeśli tak by było, to jest duży problem, bo łącząc moje poczucie, że południowo-wschodnia Polska, a wręcz w całej Polsce będzie jakiś popłoch, no nie chciałbym, żeby to miało jakiś głębszy sens. A obawiam się, że to raczej idzie w tym kierunku. Co w tej sytuacji może się wydarzyć? To, co się wydarzyło dzisiaj w Ukrainie, te ataki, to nie koniec. Mi się kojarzą trzy zmasowane ataki, w odstępach.(…)Jest coraz bardziej realny konflikt otwarty, który może zacząć się jeszcze… Wiele razy mówiliśmy o robieniu zapasów, jak była zaraza, jak się zaczął konflikt na Ukrainie wielu z nas mówiło o zapasach, ja nie mówiłem, nie sądziłem, że są one konieczne. Ja nie mówię, że grozi nam głód, ale z powodu lęku, który przyjdzie niedługo do nas (…) dobrze by było, gdybyśmy delikatnie poczynili jakieś zapasy. (…)Czeka nas konflikt strachu, niedoboru i chaosu. Wygrają go ci, którzy zapanują nad strachem i nie pójdą z tłumem.”

Różne rzeczy mogą się stać w najbliższych tygodniach, czy miesiącach, zwłaszcza po tym jak ponownie „ktoś” zaatakuje Rosję znienacka, atakiem typu „Most Krymski„. Jackowski wspomina o kolejnych… „mostach”. Rosja może zrobić nie tylko Ukraińcom jakąś niespodziankę, ale i Polsce, uznając nas za stronę konfliktu, tym bardziej jeśli rozpocznie się najazd wojsk białoruskich. Gdyby tak się stało, to w Polsce nastąpi szybki „dobrowolny” pobór do wojska, tych którzy chcą zostać/stać się… no wiecie sami czym.

Co ciekawe Ks. Natanek, który ma kontakt z Duchem Świętym, a nawet ze Zbawicielem od kilkunastu miesięcy wspomina o możliwym wysiedleniu części Polski ! Niezwykle silne kazanie, jakiego już dawno nie wypuszczał, miało miejsce 16 października 2022 (również dołączone do tekstu) jest dostępne, w nim nakreślił różne scenariusze jakie mogą dotknąć Polskę, kolejny raz przestrzega przed sygnałami z innej rzeczywistości, jakie otrzymuje, mówiącymi by rozpocząć Narodową Pokutę, która zmieni nadchodzące losy Polaków, którzy jego zdaniem mogą być przepędzeni ze swoich domostw, gdy się zacznie wielkie coś ! Narodowa Pokuta może udobruchać Boga Jezusa, ci co będą ją prowadzić nie zostaną przepędzeni, albo/i/lub nie zostaną duchowo zniszczeni. Prosimy posłuchać zanim skasują to kazanie, trwa tylko 16 minut !

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego mówi nam o zbliżającym się przełomie, Polska prawdopodobnie stanie się krajem, który będzie uczestniczył w działaniach wojennych, tego samego zdania jest znany wszystkim wybitny polski geo-analityk Leszek Sykulski, który twierdzi, że USA zmusi Polskę do wojny ! (audycja dołączona również) Wiele wskazuje, w tym sam jasnowidz, że Polacy, ci naiwni, dający się złapać na lep żołnierski, staną się ponownie…, sami wiecie czym, a Polska kolejny raz będzie politycznym popychadłem silniejszych, państwem fikcyjnym !

Część chrześcijan (patrz wspomniana audycja Ks. Natanka) nawet uważa, że ktoś, zresztą wiemy kto, chce nas wciągnąć w wojnę Antychrysta. Polacy mają stanąć po określonej stronie konfliktu. Powstaje jeszcze jedno ważne pytanie, czy przypadkiem nie jest to początek biblijnej przepowiedni o tajemniczej inwazji Goga i Magoga na państwo Izrael, skoro sam Putin oficjalnie twierdzi, że walczy ze „złem NWO od Szwaba” ? Ale to się chyba okaże już niebawem…

Linki

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Zdarzenia z przyszłości prześwitują poprzez czasoprzestrzeń – czy zbliża się wielka katastrofa ? Czy powiększy się globalny odsys dusz ?

Przepowiednie Jackowskiego się sprawdzają…? Zbliżamy się do wielkiej zadymy NWO ! Gdzie są narodowe marsze różańcowe ?!

Globalny spisek Covid-19 rozwali PiS w drobny mak ? – czas na modlitwę różańcową do granic !

Czy koronawirus doprowadzi do wybuchu Wojny Głodowej ?

Trzecia strona tego konfliktu

Kazanie – ks. P. Natanek 16.10.2022

USA zmusi Polaków do udziału w wojnie?! L. Sykulski ZGADZA SIĘ z Jackiem Bartosiakiem

Ostre wystąpienie Xi Jinpinga! Wojna światowa zacznie się na Tajwanie?

Marcin Hagmajer Antypolskie ustawy rządzących to dyktat NATO celem wepchnięcie nas do wojny z Rosją

Wolnomularze w Kościele! Dlaczego biskupi rozmawiają z masonami?! || Paweł Chmielewski NA STRAŻY

Dobre 8
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *