Czy w Biblii znajduje się przepowiednia mająca związek z kowidem i doświadczalnym preparatem ?!

Żyjemy coraz intensywniej w świecie medialnych psychomanipulacji zarówno świa­ta naukowego (kupowanie przez filantropów naukowców – granty, własne uniwersytety NWO!), artystycznego, politycznego, jak i kulturowego. Stajemy się coraz bardziej zmanipulowanymi obserwa­torami rzeczywistości, a w dużo mniejszym stopniu jej uczestnikami. Jeśli już uczestnikami, to – jak się wydaje – także wedle uprzednio (w tajnych gabinetach think – tanków) – skrojonego scenariusza, przykładem: opracowana przez zespół Rokefelera plan-demia. Ekranowi, wynajęci specjaliści i „naukowcy”, mówią nam, co i jak mamy myśleć, co jeść, które sztuczne potrawy (nadchodzące hodowane w probówkach mięso), i czym się leczyć, po tym jak się rozchorujemy, gdy otrzymamy wstrzyknięcie doświadczalnych preparatów GMO.

Niestety żadne dominujące spojrzenie zwykle nie zdąży za­puścić korzeni, bo prędzej dowiadujemy się, że poprzedni mówca kłamał, albo nie posiadał dostatecznej wiedzy, lub był na liście koncernów (pato)medycznych ! Mieszkaniec XXI-wiecznego świata zachodniego jest w opini nikczemnych elit kukiełką, którą należy wykorzystać, a następnie przemodelować, tworząc nowego człowieka – najlepiej homo-hybridus (cyborgus).

Przyśpieszenie zwiększyło się niepomiernie, gdy ktoś w Chinach przełożył wajchę, wkroczyliśmy przez to w „Nową Wspaniałą Erę” powszechnych manipulacji genetycznych. Życie i zachowanie społeczne zostało tym sposobem przemodelowane, staliśmy się królikami doświadczalnymi niewidzialnych szaleńców – „Nowych doktorów mengele”. Obecnie media stały się głównymi komentatorami nie tylko kowidowej codzienności, ale także wydarzeń nieistniejących, jak sztucznie zawyżane ilości zgonów, czy tzw. „bezpieczeństwo” nieprzebadanych preparatów biologii molekularnej.

Glabalne media stają się przekazicielami wzor­ców zachowania („wstrzyknij sobie preparat” – tak jak „weź pigułkę” w filmie „Seksmisja”), sposobów wartościowania (strzykawka z nieznanym preparatem to dobro, wręcz zbawienie), promotorami pseudo sztuki multi kulti, ale także krea­torami tzw. znarkotyzowanych i wytatuowanych talentów (twórcami całkiem zwyrodniałych osobowości scenicznych, po wstrzyknięciu genetycznego muchozolu, ma się rozumieć).

Globalne media pomagają również przy rodzeniu się sztucznie nadmuchanych karier politycznych, lub tam gdzie istnieje prawdziwa osobowość, zdrowa i pronarodowa, prokurują ich szybki koniec, starają się takich niszczyć. Jednym słowem, media (zwłaszcza elektroniczne) stały się wielkimi ośrodkami społecznej psychomanipulacji – prania mózgów.

Wielka akcja plan-demi okazała się wielkim eksperymentem medycznym, ale i ogromnym poligonem medialnym. Zanim zrozumieliśmy co się stało w Chinach, kiedy określone grupy filantropów, razem z chińskimi szaleńcami wypuściły (z puszki pandory) broń biologiczną, znaleźliśmy się już w innymi miejscu niż to, z którego wyruszyliśmy początkowo, myśląc, że to kolejny przypadek niegroźnej „grypy”.

Innymi słowy, zanim dotarliśmy do zrozumienia rzeczy, rzecz już do nas „dotarła” i do­konała w nas, w psychice, w społeczeństwie, zmian nieodwracalnych, to znaczy dokładnie w tych, którzy dali sobie wstrzyknąć „doświadczalny preparat biologiczny DNA”, jak go określiła amerykańska agencja leków ! Oddziałują nim na materię ludzkich ciał, nadając jej nową wewnętrzną formę, tworząc określony produkt, jak go fachowo określają naukowcy biolodzy – inżynierowie genetycy (patrz film „CZY ISTNIEJE DUCHOWA, PSYCHOLOGICZNA I NANOCZĄSTECZKOWA OPERACJA COVID-19 ?!„)

Potem, już po wstrzyknięciu praparatów doktorów mengele, zdaje się on żyć swoim własnym życiem. I tu, według wielu naukowców, lekarzy i specjalistów (również z listy polskiego środowiska naukowego), powinniśmy dostrzec źródło naszego niepokoju. Doko­nująca się pokoleniowa zmiana informacji DNA jest, jak to określił w swojej książce amerykański badacz Steve Quayle: „Genetycznym Armagedonem” – ukryta jeszcze pod powierzchnią, choć nadająca sens działaniom globalistów NWO na powierzchni, tym nie­bezpieczniejsza, że jej biegu nasza myśl nie jest w stanie do końca prześledzić, przecież wszystko co robią, robią opętani tajemnicą: „A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi”. I ujrzałem Niewiastę pijaną krwią świętych i krwią świadków Jezusa, a widząc ją, zdumiałem się wielce.” (Apokalipsa 17,3-6).

Nie wiemy zatem, dokąd nas prowadzą, robiąc tak straszne eksperymenty. Dynamizm genetycznych zmian ma wpływ na globalną świado­mość, przypomina szereg nieskończony, rozwijający się w coraz to nowe formy, pojawią się na końcu czasów mieszańce ufo stworów oraz ludzi. Prawdopodobnie chodzi o oswojenie ludzkości z powszechnością zanieczyszczenia ludzkiego DNA, by przygotować grunt pod legalne hybrydy ludzko-zwierzęce – ufonautów, zgodnie z przepowiednią Ks. Daniela 2:43

W niedalekiej przyszłości rosnąca grupa szczepionkowo zmodyfikowanych ludzi zacznie chorobowo nabrzmiewać i prawdopodobnie doprowadzi do wielkiego społecznego niepokoju, gdy wybuchnie afera „ludzi genetycznie uszkodzonych„, nastąpi zmiana ustroju. Wtedy, jak wielu naukowców się domyśla, zmienią się zasady życia zbiorowego, ktoś ogłosi, że ci z uszkodzonym DNA nie są ludzmi, albo ludzmi gorszej kategorii, a to będzie zgodne z ideologią „untermensch”, czyli nowych podludzi !

Taka możliwość istnieje, zresztą wydaje się, że to tylko kwestia czasu, i mądrości etapu ! Co ciekawe, znany amerykański biblista Chuck Missler, jakiś czas temu temu przepowiadał straszliwy nowy holokaust Żydów. Zacznijmy do tego, że w Ks. Jeremiasza już na początku Bóg przepowiada odzyskanie ziemi przez Naród Wybrany, co jak wiemy się zmaterializowało, gdzy Izrael ogłosił niepodległość 14 maja 1948 roku: „Słowo, które Pan skierował do Jeremiasza: «To mówi Pan, Bóg Izraela: Napisz w księdze wszystkie słowa, jakie powiedziałem do ciebie. Bo oto nadchodzą dni – wyrocznia Pana – w których odmienię los mojego narodu, Izraela i Judy – mówi Pan. Przyprowadzę ich znów do ziemi, jaką dałem ich przodkom, i wezmą ją w posiadanie».” Jerem 30:1

Ale, już w wersecie siódmym czytamy: „Ach, jak wielki to dzień, nie ma on równego sobie! Będzie on czasem ucisku Jakuba...”. Amerykański znawca Biblii uważa (patrz film dołączony), że nowy holokaust Żydów, określanych w Biblii jako „Jakub”, spowoduje wymordowanie dwóch trzecich populacji Żydów. Powstaje pytanie, czy ktoś ogłosi wcześniej zmodyfikowanych (strzykawkowo), jako nowych podludzi – untermensch ? Wiemy, że w Izraelu plan zmodyfikowania Żydów przebiegał wyjątkowo sprawnie !

Niestety zazwyczaj, gdy pojawia się nowy tyran („Hitler NWO”), chce mordować nie tylko Żydów, ale i chrześcijan, co jest także przepowiedziane w Biblii: „…przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii”  Apokalipsa 13:11 Można by to rozumieć tak, w sytuacji obecnego globalnego modyfikowania zdrowych genetycznie ludzi, ci co nie będą chcieli zostać untermensch – podludzmi z uszkodzoną informacją DNA, zostaną zlikwidowani ?

Z pewnego punktu widzenia to ma sens, to może być w perfidnych planach „Organizacji tajemnicy”, nie możemy tego wykluczyć ponieważ największy mason wszechczasów Albert Pike, w swojej przepowiedni wspominał: „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

Widzimy tu nienawiść „Organizacji Tajemnicy” do Żydów, co może skutkować nowym holokaustem tych, którzy zostaną uznani z jednostki z uszkodzoną informacją DNA ! Niestety do nich zaliczać się bedzie około 30% populacji Polski ! Jeśli przyjąć szacunki z roku 2021 – „zaszczepionych” w „karju nadwiślańskim”. Nie można również wykluczyć, że nowe „szczepionki” doktorów mengele będąo wiele groźniejsze i będą zadawały o wiele większe szkody, tym którzy dadzą je sobie wstrzyknąć, to można by zobrazować wersetem z Apokalipsy 9:5 „I dano im (nakaz), aby nie zabijały ich, ale dręczyły przez pięć miesięcy; a ból (zadany) przez nie przypomina ból (wywołany) przez skorpiona, gdy użądli człowieka.

Jak widać, albo jak to by można przetłumaczyć w kluczu duchowych kościołów – świątyń masońskich, tajne organizacje istot innowymiarowych, mogą otrzymać jakąś nową broń biologiczną, którą poczęstują ludzkość, będą nią”żądlić” naiwnych, z wypranymi mózgami ! Na szczęście w Apokalipsie mamy przepowiednię, która wskazuje na ostatecznie zniszczenie tajnych bractw NWO ! Dlatego módlmy się o ustanie hybrydyzacji Polaków za pomocą doświadczalnych preparatów bilogicznych loży dibała 666. Niech nas ochrania moc Boga Ojca, Ducha Świętego i Jezusa Chrystusa Pana razem z Jego aniołami !

Linki:

Czy politycy oraz tajne bractwa rządu światowego uważają nas za kretynów, matołów, debili, imbecyli oraz (kow)idiotów ?!

Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane

Czy Polacy mają zostać zdepopulowani za pomocą doświadczalnych preparatów biologicznych ?!

Tak naprawdę to weźmiemy Was za mordę podczas czwartej fali

Czy rabini, religijni Żydzi oraz chrześcijanie dadzą się zaszczepić demonicznymi genetycznymi szczepionkami ?!

Maski „skuteczne i bezpieczne” – pogarda dla nauki i zdrowia publicznego

Maryja z La Sallette, z roku 1876, wspominała o tajnej akcji „covid-19” ?

Szokujące informacje w temacie genetycznego koktajlu, który mają zapodać igłą jeszcze czystej genetycznie ludzkości !

Ruch oporu – Przygotowania do wielkiego ucisku – Marzulli, Begley, Natanek

Polska została zaatakowana przez szatańskie duchy czeluści loży 666 – super kazania księdza Natanka

Nadchodzi Wiek Hybryd – tworzonych przez tajne bractwo UFO bafometa – Ważne kazanie Ks. Natanka

Epidemia zaplanowana?

Największy interes w historii ludzkości

Przyjąć czy nie przyjąć – oto niezbędna wiedza, aby podjąć właściwą decyzję

CZY ISTNIEJE DUCHOWA, PSYCHOLOGICZNA I NANOCZĄSTECZKOWA OPERACJA COVID-19 ?!

Dobre 21

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *