Nowa duchowość planetarna ! Biblijne i niebiblijne wizje najbliższej przyszłości ?

Słowo „prorok” oznacza dosłownie „osobę przemawiającą w czyimś imieniu”. W świecie starożytnym osoby nie posiadające talentów oratorskich zatrudniały proroków by przemawiali za nich publicznie. Prorok oznacza równiież osobę przemawiającą w imieniu Boga lub aniołów. Ponieważ starożytni prorocy wspominali również o dalekich przyszłych wydarzeniach więc zaczęli być z czasem utożsamiani z „przepowiadaczami przyszłości”, lub błędnie kojarzeni z „jasnowidzami”, bądz „wróżbitami”.

„Jasnowidz” to osoba posiadająca nieznaną nauce zdolność umożliwiająca postrzeganie osób, zjawisk i przedmiotów w czasie i przestrzeni bez udziału percepcji zmysłowej, jeśli 'widzi’ przyszłość, jest to prekognicja. Najbardziej znanym polskim żyjącym jasnowidzem jest Krzysztof Jackowski. O ile dobrze pamiętam, pan Jackowski wspominał kiedyś, że dar ten otrzymał od Boga.

Jeśli chodzi o jasnowidzów to najbardziej istotnym jest tu źródło, z którego pochodzą nadnaturalnie zdobyte informacje. Jeśli prorok ma je od Boga, a nie od jakiegoś niższego rangą anioła, to przepowiednia musi się spełnić. Jeśli pochodzą one od istot UFO, lub innych duchów, to przyszłość nie jest dobrze „postrzegana” i może się okazać błędnie opisana – nietrafna.

Jak państwo pamiętają, pastor Hoggard w swoich audycjach, zwłaszcza w „Najbardziej skrywanej doktrynie OBCYCH iluminatów Wielkiej Loży Ufonautycznej„, wykazuje zdecydowane kierunki działania albo starań tajnych bractw. Ludzie na szczytach kierują się w swojej okultystycznej działalności także Biblią, a dokładniej biblijnymi przepowiedniami. Uważają, że wykonują jakiś duchowy ukryty plan.

Przykładowo globalne elity są duchowo natchnione, albo wierzą, że muszą doprowadzić ludzkość do momentu, w którym każdej osobie przydzielą, lub zbudowana przez nich Sztuczna Inteligencja, specjalne znamię. Duża część owych technokratycznych elit uważa, że realizując biblijną przepowiednię, zapisaną przez św. Jana w Apokalipsie, o „znamieniu Bestii„, wykonuje „boży plan” ! 16-tego lipca 2019 miliarder Elon Musk zapowiedział szybkie stworzenie w pełni sprawnego połączenia komputer-mózg. Ma to się udać już w roku 2020, docelowo ludzkość ma zostać podłączona do Sztucznej Inteligencji do roku 2030.

W swojej prezentacji, która jest do obejrzenia pod tym linkiem, pokazuje medycznego robota, który wszczepia przewody łączące w mózg, pomiędzy komputerem, oczywiście Elon zaklina się, że „nadchodzące czipowanie ludzkości nie będzie obowiązkowe” ! Biblia w tej kwestii mówi nam co innego. Już teraz naukowcy z Uniwersytetu Stanforda prowadzą zaawansowane eksperymenty – oficjalnie tylko na szczurach. NeuraLink planuje, że pierwsze testy na ludziach odbędą się na początku przyszłego roku, czyli w 2020. Firma w tej sprawie poprosiła o zgodę Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Miliarder nie owija w bawełnę, nie ukrywa, że jego celem jest budowa interfejsu mózg-komputer i zmiana ludzi w cyborgów ! Głosi przewidywania, że tylko łącząc się na stałe z maszynami/robotami, będziemy mogli przetrwać w przyszłości, w której będzie królować potężna i niezniszczalna sztuczna inteligencja. Jeśli chodzi o inne przepowiednie, tego co nas niebawem czeka, a właściwie tego co już się dzieje,  warto tu przypomnieć wizję, jaką uzyskał kapłan wiary iluminackiej, Albert Pike (1809-1891).

Twierdził co następuje: „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm wzajemnie się zniszczą. W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie. Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszością rewolucjonistów, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

Proszę zwrócić uwagę, że na zachodzie, ale i coraz bardziej w Polsce, widać wspomnianych przez Pike agresywnych „wypuszczonych nihilistów oraz ateistów” ! Do tego jesteśmy atakowani tzw. „marszami równości”, co przez Amerykanina było opisane jako „zdziczenie i krwawe orgie” ! Możliwe, że Albertowi Pike jakieś duchy pokazały przyszłosć, w której Sztuczna Inteligencja, przykładowo w formie hologramu, a nawet w formie siłowego pola holograficznego, będzie wystawiona na widok publiczny, co zaowocuję „Nową Globalną Wiarą”, nazywaną w ważnym dokumencie papieskim „duchowością planetarną” – „…poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok„.

Tajemnicza „duchowość planetarna„. o której wspomina papieski dokument “Jezus Chrystus dawcą wody żywej”, to nadchodząca nowoczesna i postępowa forma religii Nowej Ery Ufonautycznej. Za sprawą wynalazków Elona Muska i innych filantropów, mamy być podłączeni do wirtualnej chmury, co spowoduje przekonwertowaniem całej ludzkości w jeden kolektywny umysł, będziemy asymilowani przez SI („Zostaniesz zasymilowany. Opór jest daremny.” – Tak twierdziła struktura organizacyjna Borg). Zanim to się stanie elity NWO muszą rozwiązać problem Kościoła Katolickiego, a jak już wiecie, agentura illuminacka pracuje nad tym dniem i nocą !

Właśnie o tym informuje nas niezawodny portal PCH24. 18 lipca 2019 opublikowano tam artykuł pt.: „Synod Amazoński. Niemiecka operacja protestantyzacji Kościoła„. Na jego podstawie można już śmiało mówić o końcu papiestwa jakie znaliśmy do tej pory. Wkraczamy coraz bardziej w erę post katolicką, albo coś, co tylko będzie katolicyzm przypominało. Niezawodna niemiecka agentura rozsadzi świętą organizację od środka.

Proszę również zwrócić uwagę na pierwsze zdanie jakie przekazał nam w swoim cytacie iluminat Pike. Mamy tam wymienione nieformalne struktury, chodzi o tajemnicze „agentury illuminatów” ! One istnieją i działają, w Polsce też. Po drugie musi pojawić się „III Woja Światowa”, którą właśnie w lipcu 2019 przepowiedział polski jasnowidz. W trakcie jednej z sesji stwierdził, że w najbliższym czasie dojdzie do ataku na Iran i to wydarzenie może być początkiem III wojny światowej, co jest zgodne z wizją Pike o wojnie „pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu„.

Uderzenie na Iran to nie są przelewki. To już nie będzie tak jak stało się z Irakiem – kilka dni i po Iraku. Iran jest przygotowany na taka ewentualność, do wojny lub do odwetu. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna” – powiedział na swoim kanale Krzysztof Jackowski.

Przewidywania, albo wizje najbliższej przyszłości są bardzo ciekawe. Wydaje się, że muszą się zmaterializować. Przecież są zapisane w Biblii. Gdyby stosować dosłowne rozumienie słów proroków, to przyszłość wydaje się złowieszcza. Tu dochodzimy do bardzo ważnej kwestii, tego jak rozumieć spisane słowa starożytnych ? Przez ostatnie kilkanaście wieków niektórzy bibliści, albo ich większość, nie rozumiała części tajemniczych wersetów. To powstające wynalazki oraz informacje uzyskane od ufologów dają nam nowe pole rozumienia części biblinych przepowiedni.

Jeśli chodzi o miliardera Elona Muska, i jego prace nad przekształceniem ludzi w „Borgów”, o połączenie „elektronicznych metali” z ludzkim ciałem(„gliną), to niektórzy uważają, że można tu mówić o wstępie do zrozumienia przepowiedni świętego Daniela i jego „czwartego królestwa„, symbolizowanego przez żelazo, inaczej Imperium Rzymskie, które przerodziło się w cywilizację chrześcijańską, dziś jeszcze obecną, aczkolwiek już coraz mniej. Ktoś chce, albo zaczyna tworzyć istoty „gliniasto-żelazowe”: ,,Ty, królu, miałeś widzenie: Oto olbrzymi posąg stał przed tobą; wielki był ów posąg, potężny jego blask, a straszny jego wygląd. Głowa tego posągu była ze szczerego złota, jego pierś i jego ramiona ze srebra, jego brzuch i jego biodra z miedzi, jego golenie z żelaza, jego nogi po części z żelaza, po części z gliny. Patrzyłeś, a wtem bez udziału rąk oderwał się od góry kamień, uderzył ten posąg w nogi z żelaza i gliny, i skruszył je. Wtedy rozsypało się w kawałki żelazo, glina, miedź, srebro i złoto, i było to wszystko jak plewa na klepisku w lecie; i rozniósł to wiatr, tak że nie było po nich śladu. Kamień zaś, który uderzył w posąg, stał się wielką górą i wypełnił całą ziemię” (Dn 2.31-35).

Jak czytamy, Jezus Chrystus w postaci „kamienia” rozwali całe to ustrojstwo „gliniano-żelazowych” cyborgów NWO ! Niestety do tego czasu na Ziemi powstanie Nowa Wspaniała Cywilizacja oraz „planetarna duchowość”, o której jest mowa w proponowanym tu ważnym filmie, zapraszamy do obejrzenia, bo wyjaśnia wiele z tego co się obecnie dzieje, ale i to co nas czeka już niebawem.

Greek orthodox icon depicting Jesus Christ

Linki:

Gwiazda z innego wymiaru uzyska „klucz do potrójnej ekspresji” – II część megalitycznej interpretacji zmieszania 2:43

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Wielkie przygotowania do „Nowej Wspaniałej Cywilizacji”
Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?!
Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !
Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia
Amerykański sen, a może jednak horror… ?

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

CHIPOWANIE LUDZI BLISKO! WARSZTATY BIBLIJNE, pastor Paweł Chojecki, 2019.07.19

Dobre 18

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *