Chciałbym państwa zaprosić na jeden z najważniejszych filmów opisuących tematy związane z mało znaną historią ludzkości. Film składa się z 11 części, tutaj prezentuje ten film od części 6-tej, jeżeli ktoś będzie ciekawy reszty to wystarczy wpisać w youtube tytuł i można obejrzeć pierwsze 5 odcinków. Film dla wielu jest kontrowersyjny bo łączy sprawy religijne ze zjawiskiem istot innowymiarowych tzw. UFO, lecz osobiście twierdzę, że właśnie ma to wielki związek ze tematami religijnymi !

Większość grup lub ruchów New age opisuje istoty świetliste lub innowymiarowe jako rodzaj duchów, duchowych istot, mających różne możliwości, jest to podstawa New age. W tym momencie trzeba podkreślić jeden ważny aspekt zjawiska Nowej Ery, jest ono wielce wyczulone na wszelką religijność. Wystarczy, że się człowiek określi jako wyznawca jakiegoś bóstwa hinduistycznego, jakiegoś ducha z planety duchowej w innym świecie bądz wymiarze, opisze siebie jako łącznika z UFO istotami lub okrzyknie wyznawcą „planetarnej świadomości” i droga do środowisk tego typu stoi otworem. Problem się zaczyna gdy pojawia się prawdziwa siła duchowa pochodząca od Nad Istoty, od Stwórcy, wtedy wyznawcy Nowej Ery, czyli istot z innych wymiarów egzystencji stają się zaniepokojeni, ta prawdziwa siła/Duch jest związana z całą historią chrześcijaństwa, ten prawdziwy Byt odpowiada za cały świat, w tym i ten niewidzialny, jest jego Stwórcą. Jako Demiurg ma różne możliwości wpływu na istoty które należą do Niego, oczywiście i na ludzi z ruchów Nowej Ery. Ci którzy są wychowankami Tej Super Istoty, którzy identyfikują się z prawdziwą duchowością, odbierani są przez ludzi będących pod wpływem istot UFO jako zagrożenie lub tzw. „zli ludzie”, zakłócają jakoby tym z New age spokój trwania w 'transie”, w niewiedzy, w łączeniu się z istotami czy siłami innowymiarowymi. Możliwe że czasami tak właśnie jest, że „trans” pochodzący od nieznanego typu bytów zostaje przerwany, ci co są wybudzeni stają się nerwowi, opisując chrześcijan jako „złych”.

Temat istot innowymiarowych jest tematem rzeką, ciężko tu wytłumaczyć o jakie istoty chodzi i kim naprawdę są, ale można starać się opowiedzieć jaki wpływ to zjawisko lub te byty wywierają na nas i naszą rzeczywistość, należy wspomnieć o możliwości istnienia bytów inteligentnych, niematerialnych, kontrolujących „materialne statki” między wymiarowe, które za ich pomocą i za pomocą tej ich „technologii”, mogą przemieszczać się przez różne wymiary, przestrzeń i czas dokonując zmian w umysłach napotkanych istnień inteligentnych, jednak wielu badaczy ciągle nie może przyjąć do wiadomości, lub nie chce z wielu różnych powodów przyznać, że to zjawisko ma silny związek z religią. Oczywiście musimy się zastanowić jaką definicją określamy wyraz „religia”, a jaką „istoty innowymiarowe” ?

D723602

Chuck Missler jest absolwentem Amerykańskiej Akademii Morskiej w Annapolis. Posiada wykształcenie technologiczne. Pracował w Amerykańskim Departamencie Obrony i w zarządach wielu firm związanych z przemysłem zbrojeniowym (TRW Incorporated, Ford Motor Company, Western Digital, Helionetics inc. i innych). Otrzymał stopień mistrza inżynierii na Uniwersytecie w Los Angeles, w Kalifornii). Uczestniczył w projekcie budowy bombowca B-2. Najbardziej jest jednak znany z prowadzenia chrześcijańskiej organizacji „Koinonia House” ( http://www.khouse.org ), która publikuje wiele naukowych materiałów w odniesieniu do zagadnień z Pisma Świętego. W tym wykładzie Chuck Missler dokonuje analizy Biblii pod kątem istnienia obcych cywilizacji, UFO, upadłych aniołów i demonów. Te pozornie niepowiązane rzeczy w świetle jego analizy Pisma Świętego otwierają nowy sposób patrzenia na historię świata, aktualne wydarzenia i ewentualną przyszłość mogącą być powtórką historii starożytnej, o której postaramy się na Argonauta.pl napisać więcej. Film ten, a właściwie wykład, jest w mojej ocenie niezwykle cennym wkładem w sprawę rozwikłania zagadki tego tajemniczego zjawiska.

Chuck Missler – Return of The Nephilim 6/11 (napisy PL)

Chuck Missler – Return of The Nephilim 7/11 (napisy PL)

Chuck Missler – Return of The Nephilim 8/11 (napisy PL)

Chuck Missler – Return of The Nephilim 9/11 (napisy PL)

Chuck Missler – Return of The Nephilim 10/11 (napisy PL)

Chuck Missler – Return of The Nephilim 11/11 (napisy PL)

Dobre 15
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *