„Mesjańska Apokalipsa” – sensacyjne odkrycia duchowych archeologów

Tyle lat badań i dociekań, zawsze mi brakowało czegoś w temacie początków chrześcijaństwa. Coś było nie tak. Wszyscy opowiadali o Ewangeliach, o tym jak przebiegała historia pierwszych Żydów, stających się wyznawcami Mesjasza Chrystusa, jednak brakowało tła ! Bez przerwy brakowało tła ! W wasze ręce oddajemy 21 minut wprowadzenia do tego brakującego elementu, do tła całego chrześcijaństwa ! Jest to wprowadzenie w mesjańską miłość Jezusa, do tego jak to wszystko przebiegało, bo jak się za chwilę okaże, przed objawieniem się Boga z Dziewicy, działo się tak wiele, było tego tak dużo, że człowieka to mocno zaskakuje. Jesteśmy tymi odkryciami poruszeni, i to bardzo, dopiero teraz wszystko zaczyna się układać. Zdumiewa nas ta dziwna cisza jaka się unosi w temacie „Rękopisów znad Morza Martwego”. W tym temacie potrzeba było wielu lat by niektóre kwestie duchowej archeologii biblijnej ujawnić w odpowiedniej formie.

Na łamach Argonauty wspominaliśmy już kilka razy o czymś takim jak „duchowa archeologia„. Jest to dziedzina badań nad przekazami starożytnych, które dotyczą, albo wpływają na nasze Dusze i umysły, a poprzez to i na ciała. W tym wpisie chcemy wam zaprezentować sensacyjną analizę duchowego archeologa doktora Ken Johnsona. Ten wybitny amerykański badacz zajmuje się zawodowo biblistyką, Zwojami z Qumran i Ojcami Kościoła. Zna języki Biblii, tłumaczy teksty na język angielski. Pisze również znakomite książki.

Stara się analizować wszelkie możliwe biblijne i nie biblijne źródła, by dojść do prawdy, do głębszej wiary chrześcijanina, co powoduje, że jego badania są w wielu miejscach przełomowe ! Tak jest i tym razem. Przetłumaczyliśmy wam 21 minut jego prelekcji w temacie „Zwoju z Qumran”, nazywanego „Mesjańską Apokalipsą”. Od wielu lat sprawdzamy wiadomości o najnowszych odkryciach w temacie „Papirusów znad Morza Czarnego”, niestety od wielu lat nic się w tej tematyce nie dzieje, albo dzieje się, ale te rzeczy są przed nami ukrywane… wszyscy wiemy kto ma obawy by te rzeczy nie wypłynęły. „Synowie ciemności” cały czas działają !

Szanowni Państwo, drodzy Chrześcijanie, od wieków żyjemy w głębokiej nieświadomości, co się działo 21 albo 22 wieki temu, tuż przed przyjściem do tej rzeczywistości Jezusa, prawdziwego Mesjasza Boga-Syna człowieczego (grec „hyios antropoi„). Mało kto wie, oprócz biblistów, że istniały wtedy aktywne grupy natchnionych Duchem Świętym – wyczekujące na Zbawiciela, nie dość że wyczekiwały na Niego, to jeszcze wiedziały jak to wszystko będzie wyglądało, co się stanie, znały przepowiednie, same je otrzymywały ! Z pewnością grupą tą byli Esseńczycy, wszystko wskazuje że jedyną ! A co z resztą ? Co z Faryzeuszami i Saduceuszami ? Byli jedynie dodatkiem do prawdziwych Żydów – o prawdziwych Żydach pisaliśmy w czterech tekstach… „Tajemniczy przekaz do prawdziwych Żydów – część I, wstęp

Doktor Ken Johnson to wyjątkowy „poszukiwacz zaginionej Arki”, znakomity biblista, jeden z najlepszych na świecie – najlepszy bo sam wierzy, i to głęboko, odkryje przed państwem w proponowanym tu tłumaczeniu bogactwo duchowej archeologii czasów Esseńczyków – pierwszych Synów Światłości, z których wyłonili się wszyscy inni, nazywani obecnie chrześcijanami. Wreszcie dostajemy do rąk coś wspaniałego, coś co łączy nas z czasami starożytnymi, z Bogiem Starożytnym, z czymś niewysłowionym, czymś co było przed nami ukrywane !

Linki:

Esseńczycy בעלי המסורה-żydowskie przygotowanie do chrześcijaństwa, nadejścia Synów Światłości

część I „Tajemniczy przekaz do prawdziwych Żydów – część I, wstęp

część II – „Jeszcze bardziej tajemniczy przekaz do prawdziwych Żydów – część II

część III tu „Wewnętrzni(e) prawdziwi Żydzi ciągle idą przez pustynię, należy uważać na kąsające „węże” !

część IV – Kolosalnie tajemniczy megalityczny przekaz do Prawdziwych Żydów – część IV

Biblijne kody

Boskie Tchnienie

Wstęp do Esencjalizmu biblijnego

Chrześcijańska medytacja zasłony kodu Biblii

Tajemnicza kwantowa kraina – II część wstępu do Esencjalizmu biblijnego

„Mesjańska Apokalipsa” – sensacyjne odkrycia duchowej archeologii Synów Światłości !!!

Prawdziwa Joga Jezusa Chrystusa – Jedynego Jogina Zbawiciela Logosu, prowadzącego do Domu Ojca!

Dobre 13

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *