Przepowiednia z Biblii oraz Matki Boskiej z 1992 jednak się spełnia! – Aszkenaz staje się silny ! Kiedy zaatakuje ?!

W lutym 2023 napisaliśmy artykulik pt.: „Przepowiednia Maryi o wojnie atomowej Chin z Rosją zaczyna się spełniać – to również wstęp do inwazja Goga i Magoga ? Co na to USA ?„, natomiast w sierpniu roku Pańskiego 2022 opublikowaliśmy tekst „Konflikt na Ukrainie, wstęp do III Wojny Światowej, był już wspomniany w przepowiedni z 1992 roku ?!„. Analiza przepowiedni Inteligencji z innych wymiarów nie jest prosta, bo nie znamy zdarzeń, które są przed nami, jednak niektóre już się materializują, co za chwilę pokarzemy! Do tego dochodzą działania wojska Goga i Magoga, czyli Wielkiej Nierządnicy, które starają się zaciemniać obraz globalnej sytuacji. Przykładem niech będzie wysłanie w roku 2023 „wojsk niemieckich” do Izraela, po to by jakoby „bronili Ziemi Świętej” przed islamem.

Takie posunięcia mają uwiarygodnić w oczach świata Niemców jako „porządnych obywateli, chcacych dobra„! Oczywiście jest to totalna bzdura, kształtowana na potrzeby propagandy Goga i jego posunięć. Od wielu już lat niszczą wszystkie państwa na około siebie, a najbardziej nienawidzą Polski i Polaków, na co jest wiele dowodów. Zresztą w tym temacie powstało sporo solidnych opracowań historyków, zaraz po II Wojnie nie było denazyfikacji, a to co pokazano, to tylko taka „zachodnia maskirowka”, wszyscy hitlerowcy usadowili się w służbach nowo powstałych państw RFN i NRD. Na pokazówce ścięto-powieszono kilku oficjeli Hitlera i na tym się skończyło. Elity hitlerowski pozostały nietknięte, przejęły majątek i mamy dziś to co mamy (w Polsce większość niemiecką parlamentarną!).

Niestety pozwolono Niemcom stać się potęgą gospodarczą, co spowodowało, że stali się znowu groźni i robią to co robili od zawsze, czyli niszczą wszystkich, przygotowując się do kolejnej odsłony „tysiącletniej rzeszy”, tym razem NWO. Zaraz po II Wojnie niektórzy proponowali by zaorać niemieckie przemysłowe tereny, był to „plan amerykańskiego ministra finansów Henry’ego Morgenthaua, który chciał zniszczyć niemieckie miasta i przemysł i przekształcić Niemcy w kraj rolniczy.” „Sednem planu był projekt podziału terytorium Niemiec i jego przemiany z rozwiniętego państwa przemysłowego w kraj rolniczy. Prezydent w dużym stopniu podzielał ostre stanowisko Morgenthaua, jednak zdecydowany sprzeciw wyrazili: minister spraw zagranicznych Cordell Hull oraz sekretarz wojny Henry L. Stimson, którzy często skarżyli się na to, że Morganthau w sprawach polityki zagranicznej ma większy wpływ na prezydenta niż oni.”

Tyle cierpienia, tyle pomordowanych ludzi, totalne i nieludzkie traktowanie Żydów oraz ich anihilacja przez Niemców z loży ahnenerbe, nic nie nauczyło polityków, Niemcy funkcjonują nadal i ciągle niszczą! Wspomnieliśmy o przepowedniach, zwłaszcza tej z roku 1992, jest tam mowa o Niemcach, inaczej biblijnym Aszkenazie. Zanim zacytujemy urywek, warto wspomnieć na wiadomośc z dnia 01.11.2023, kiedy to minister Niemiec oświadczył, że rozpoczynają potężny program zbrojeniowy, armii niemieckiej, wart conajmniej 100 miliardów euro, tyle na początek ! Jak by tego było mało Niemcy to potęga przemysłowa i główny producent zaawansowanego uzbrojenia w Europie. Oni nawet jeśli by się sami nie zbroili to i tak mają tyle produkowanego dla innych uzbrojenia że nikt im nie podskoczy ! To wszystko razem wzięte, skłania do uznania biblijnej przepowiedni o Aszkenazie za wyjątkowe trafne. Nie tylko to niepokoi, w Niemczech już rozpoczęto kolejne przygotowania do „Nowej Kryształowej Nocy” ! „Nieznane osoby oznaczają gwiazdą Dawida domy i sklepy, w których mieszkają i pracują Żydzi.

Od dziesięcioleci Rosja jest uznawana jako czołowy symbol „Goga i Magoga”, mówi o tym wybitny biblista Chuch Missler, w tłumaczonym przez nas programie „Inwazja Magoga – Chuck Missler czesc 01 (język polski, napisy)„. Mniej więcej od 31 minuty Chuck przedstawia starożytne ludy i ich dzisiejsze odpowiedniki, mamy tam, co nas bardzo ciekawi, oprócz Rosji, lud „Aszkenazu”, czyli dzisiejszych Niemców (razem z podległymi przystawkami).

I do tego należy przypomnieć ich silne związki z Putinem, które próbuje się w obecnej sytuacji zacierać, zamazywać, tworzyć kolejną „maskirowkę”, że niby oni, „dobrzy Niemcy”, są po stronie Synów Światłości…, i „nawet bronią Izrael„, że nie budowali sojuszu antypolskiego w postaci rurociągu ribentrop-mołotow, że nie niszczą gospodarczo wszystkich, kogo się da, itp… Do tego wszystkiego lewicowy prezydent USA Joe Biden, oficjalnie przekazał włądzę w Europie właśnie Niemcom, co pokazuje kolejny już raz zdradę lewicowych elit USA względem wynędzniałej Polski (podobnie zachował się amerykańki murzyn prezydent…, co skutkowało zamachem smoleńskim!)

Podsumowując sytuację, od zawsze wrogich Polsce Niemiec, i ich agentury jaką zainstalowali już w polskojęzycznej polityce, naszego umęczonego kraju, zacytujmy urywek przepowiedni z roku 1992, mowa jest tam o ataku Niemiec na Polskę, by kolejny raz zagrabić tereny polskojęzycznych nędzarzy:

Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny (mając mięso armatnie w Polsce ? – dopisek autora wstępu), ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski.” – Najciekawsze jest zachowanie wojsk Goga i Magoga, starają się robić wszystko by przepowiednie się nie sprawdziły,  jak wysłanie niemieckich oddziałów do Izraela, a one i tak się sprawdzają !

Naszym zdaniem plan Morganthau’a należy szybko wdrożyć i pozbawić Niemców wszystkich fabryk, zwłaszcza zbrojeniowych ! Uważamy, że powinno się także ustalić podział zasobów finansowych Niemieckiego państwa posthilerowskiego i podzielić je pomiędzy Polskę i Izrael, plus kilka innych państw, mocno poszkodowanych przez zbrodnicze państwo niemieckie. zabierające dzieci polskim rodzinom i piorące im mózgi na kształt systemu lucyferiańskiego! Ludność niemiecka także powinna być jakoś wykorzystana, by odpracowali przez kolejne 100 lat krzywdy wyrządzone Żydom i Polakom ! Należy przypomnieć naszym Rodakom, że Niemcy, ich państwo, to obecnie jedno z najbardziej antychrześcijańskich-antykatolickich systemów państwowych, niszczące wszelką kulturę chrześcijan-katolików, należące do wojska Goga i Magoga, co potwierdza biblijną przepowiednię w 100% !

Linki:

Przepowiednia Maryi o wojnie atomowej Chin z Rosją zaczyna się spełniać – to również wstęp do inwazja Goga i Magoga ? Co na to USA ?

Konflikt na Ukrainie, wstęp do III Wojny Światowej, był już wspomniany w przepowiedni z 1992 roku ?!

https://www.tvp.info/73437163/domy-i-sklepy-oznaczone-gwiazda-dawida-kolejne-antysemickie-akcje-w-berlinie

Dobre 10

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *