Sekrety tajnych bractw z 46 stopnia wtajemniczenia – część II

W pierwszej części, którą opublikowaliśmy jakoś 26 czerwca 2019 roku, pisaliśmy o największym masonie Albercie Pike oraz o stopniach wtajemniczenia, a dokładniej rozumienia przez wtajemniczonych niektórych biblijnych wersetów. W tym krótkim odcinku zaznajamiania się z „organizacją tajemnicy” („A na jej czole wypisane imię — tajemnica” Apokalipsa 17,3-6) przedstawimy państwu szokujące elementy sekretu masonerii rytu „York” oraz „Szkockiego”.

Jak pamiętacie masoneria przedstawia swoje misteria jako tzw. „schody”. Można je rozumieć na kilka sposobów, jedni uważają, że są to schody-stopnie wtajemniczenia, i to jest najbardziej trafne, ale są też i inne wyjaśnienia tej symboliki. Przykładowo można je rozumieć jako „schody do nieba”, do innego wymiaru, po których wspinają się adepci „tajemnicy” – tajemnych duchowych rytuałów.

Uważa się również, że „schody-stopnie” wyrażają tajemnicę ewolucyjnych zmian ludzkości, po których, jako rodzaj ludzki, się wspinamy by osiągnąć poziom „bogów”, czyli ufonatów z „gwiezdnej federacji CRISPR cas 9”. Symbolika „stopni-schodów”, albo drabiny jest niezwykle ważna dla zrozumienia tego co się dzieje za kurtyną dziejów.

To tam w skrytości są podejmowane decyzje odnośnie zdarzeń jakie obserwujemy obecnie, przykładowo dobrze zaplanowana PLAN-demia musiała się wydarzyć, to było z góry obmyślone, ale po co, w jakim celu „organizacja tajemnicy” wywołała PLAN-demię ?! Otóż chcą zdążyć do roku 2030, ewentualnie do 2050, by zaprowadzić „Nowy Porządek Świata”, o którym marzył i który przepowiadał Albert Pike.

Nawet polskojęzyczne marionetki próbują się dostosować do wytycznych „organizacji tajemnicy” i 14 marca ogłosiły „Nowy Polski Ład”, a dokładniej, jak sami wyjaśniają, będzie to: „Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025„, wielu komentatorów już dopowiada, że chodzi o „sztuczne mięso Gatesa” w ramach piątki dla zwierząt i totalny nadzór cyber gestapo Agendy 2030 zrównoważonego rozboju – zielonego nieładu ordo ab chao ! (globalnej chińskiej dyktatury) Zresztą jak sami pisowcy to ogłosili, mają plan do roku 2025, sami wiedzą, że w zapisanych i ujawnionych planach Rokefelerów zaraza („tajemnicy”) ma trwać właśnie do roku 2025, po którym będziemy już blisko magicznej daty 2030 !

Rok 2030, jak pisaliśmy w innym miejscu, jest symboliczną datą dwóch tysięcy lat od przejścia Jezusa Chrystusa do Domu Ojca ! Tu widać kolejną symbolikę „tajemnicy czoła”, jak to przekazuje Apokalipsa św. Jana, chodzi o przemyślane posunięcia masonerii (czyli czoła z którego pochodzi rozumowanie), które polegają na tym, by zamiast Chrystusowi, przygotować na rok 2030 drogę Antychrystowi !

Zostawmy na chwilkę, rok 2030, ich magiczną szaloną agendę, i wróćmy do tajemniczej symboliki „schodów-drabiny-stopni”. Na obrazie powyżej i poniżej widzicie masońską rycinę schodów. Przedstawia ona schody lewe, czyli masonerię rytu York, jest ich 33 stopnie, chodzi tam o tzw. „33 stopnie wtajemniczenia” oraz po prawej masonerię rytu szkockiego, stopni jest tam ich 13 (słownie: trzynaście). Proszę teraz o uwagę, gdy dodamy ilość tych stopni (wtajemniczenia), albo schodów, uzyskujemy „świętą masońską liczbę 46” !!! To, albo ona, jest niezwykle ważna dla „organizacji tajemnicy”, chodzi dokładnie o tą liczbę.

Trzydziesty piąty prezydent USA John Kennedy chciał zmienić całe państwo, miało być bardziej ludzkie, w wielu miejscach wydał wojnę „organizacji tajemnicy”, dlatego został zamordowany, co ciekawe, na datę mordu wybrano czas kiedy Kennedy miał 46 lat ! Po więcej tajemnic rytualnego mordu na Kennedym odsyłamy do filmu pt.: „Sprawcy zamachu na Kennedyego ujawnieni – i ich tajemnicze rytuały„.

Teraz wkraczamy jeszcze bardziej w mocno ukrywane tajemnice „Wielkiego Babilonu” ! („A na jej czole wypisane imię — tajemnica: ,,Wielki Babilon.” – Apokalipsa 17,3-6). Organizacja „tajemnicy na czole” czci liczbę „46” tak bardzo, że uznała Donalda Trumpa za niegodnego profana, który w wyborach roku 2021 nie może zostać, i tu uwaga: „czterdziestym szóstym” prezydentem USA ! Po prostu musiał to być ktoś kto należy do „organizacji tajemnicy”, a nie ktoś kto się jej przeciwstawia, kto ją olewa i robi wiele by ludzkość od niej uwolnić !

Oczywiście Trump nie jest idealny, ma swoje grzeszki, tak jak większość ludzi, ale jedno jest pewne: nie jest członkiem „organizacji tajemnicy”, nie uczestniczy w tajemnych misteriach, co mu wielokrotnie w USA wytykano ! To właśnie Trump jest prawdziwym 46 prezydentem USA, a nie Biden. Tego nie mogli zdzierżyć ci z pieczęcią tajemnicy na czole, nie mógł zostać „czterdziestym szóstym” prezydentem USA, to by była zbyt wielka zniewaga i wręcz profanacja państwa masońskiego, no i dokonali tego co od zawsze uwielbiają – tajemnej akcji.

Skoro ujawniliśmy pewien bardzo ważny element sfałszowanych wyborów w USA, dlaczego to zrobiono, to kolejny raz zastanówmy się nad znaczeniem liczby „46”, a jest on kluczowy dla dalszej histori ludzkości. Jak pisaliśmy schody lewe i prawe po dodaniu uzyskują liczbę 46.

Wiemy, że w komórce człowieka znajdują się 23 pary chromosomów, czyli razem jest ich 46 sztuk. W tych chromosomach są geny, czyli zakodowane konkretne cechy organizmu. Każdy gatunek ma swój własny unikalny (niepowtarzalny) zestaw chromosomów, który nazywamy kariotypem. Ludzki kriotyp wyraża liczba 46, tyle ile jest szczebli drabiny, a jak niektórzy iluminaci, a może wszyscy na 33 stopniu wtajemniczenia – uważają „drabiny dojścia do postaci bogów” – „Ale Bóg wie, że tego dnia, gdy z niego zjecie, otworzą się wasze oczy i będziecie jak bogowie Ks. Rodzaju 3:5

Organizacji tajemnicy ostatecznie chodzi o to, by ludzkość doszła do poziomu bogów z gwiezdnej federacji CRISPR CAS 9, byśmy mogli za pomocą technologii zmieniać nasze 23 pary chromosomów, dokładnie 46, na swoją modłę, tak byśmy nie byli „na obraz i podobieństwo Boga-człowieka Jezusa Chrystusa, ale na obraz bogów-ufonautów ! I to wszystko potwierdza się w tym co widzimy obecnie na świecie. Wszystkie mocarstwa uczesniczą w genetycznycm wyścigu modyfikacji genetycznej informacji czterdziestu szejściu chromosomów. Nie zdajemy sobie sprawy z tego ilu wyhodowanych humanoidów chodzi pośród nas, czy to przez „bogów z UFO”, czy to przez tajne wojskowe bazy organizacji tajemnicy.

Tu dochodzimy do tajemnicy Starożytnego Boga, który wiedział co się będzie działo w przyszłości, zakodował to w Biblii, przecież powtarzamy jako ludzkość scenariusz sprzed potopu Noego. Sam Chrystus przekazał, że przy jego ponownym przyjciu „będzie jak za dni Noego” ! Przyszła duża część ludzkości, zmieniona genetycznie, nie znająca świętej Nauki Chrystusa Boga-człowieka, nie wiedząca jak być człowiekiem, będzie naśladować ludzi, podobnie jak było przed potopem: „Albowiem jak w czasie przed potopem jedli i pili, żenili się i za mąż wydawali aż do dnia, kiedy Noe wszedł do arki, i nie spostrzegli się, aż przyszedł potop i pochłonął wszystkich, tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego. Mt 24.37 (Patrz tekst pt. „Każdy ma prawo być człowiekiem ? Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?„)

Określone istoty przed potopem próbowały być ludzmi, pili, żenili się, by być podobnymi do ludzi, dziś także hybrydy duchowe chcą brać ślub, chociaż przysługuje on istotom ludzkim jako kobiecie i mężczyźnie, a nie jako dwóm takim samym bytom, czy bezpłciowcom, albo mutantom ! Pisze w swoich książkach o tym ufolog i profesor David Jacobs. Hybrydy z UFO są umieszczane na Ziemi, pośród ludzi, by uczyły się jak być człowiekiem ! „A kiedy Piotr wchodził, Korneliusz wyszedł mu na spotkanie, padł mu do nóg i oddał mu pokłon. Piotr podniósł go ze słowami: Wstań, ja też jestem człowiekiem Dzieje Apostolskie 10:25

Linki:

Pierwsza część tego tekstu to: Alchemiczny naród który kocha

Pierwsza część przygotowań, albo wprowadzenie do duchowej archeologii

Rabin Zev Porat wyjaśnia zagadkę „porannej gwiazdy” – „obecnie jesteśmy dziećmi Bożymi, ale jeszcze się nie ujawniło, czym będziemy”

Sitchinowska wersja „historii” ? – część I – Aktualizacja „GWIAZDY” i Słońce”

Gwiazda z innego wymiaru uzyska „klucz do potrójnej ekspresji” – II część megalitycznej interpretacji zmieszania 2:43

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Sny mieszkańców cienistej krainy

Wstęp do Esencjalizmu biblijnego

„bez przypowieści nic im nie mówił” !!!

Globalne przemiany alchemików – tajemnica Piątego Elementu

Kontakt z Niebiańską Inteligencją, z „gwiazdami” – część II

Zagadka natchnienia i symboli Tolkiena

Dwadzieścia lat poszukiwań odkrywcy piątego elementu…

Kosmiczne symbole Biblii – gdzie jest „pole” ? – część I

Kosmiczne symbole Biblii, medytacja tajemnicy, część III

 

Sprawcy zamachu na Kennedyego ujawnieni – i ich tajemnicze rytuały

Najszybsza droga do nieba ! – sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. Natanek

Jak się robi Polaków i ludzkość na „genetycznego wnuczka” – Kod Żródłowy…

https://youtu.be/wSveUxTJF_s

Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawansowana – Hoggard

OPROGRAMOWANIE dla ludzkiego organizmu

Nadchodzi Wiek Hybryd – tworzonych przez tajne bractwo UFO bafometa – Ważne kazanie Ks. Natanka

Dobre 12

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *