Życzenia na święta i nowy rok 2015

Z okazji wigilii zespół Argonauty.pl życzy wszystkim ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych, niech przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu. Wszystkim ewolucjonistom życzymy by zmienili swoje poglądy na bardziej ludzkie, by zdecydowanie poszukiwali odpowiedzi na pytania związane z tą błędną teorią, by doszli do prawdy.

Życzymy również Dużo zdrowia i radości na cały rok 2015. Całej Polsce, wszystkim Polakom życzymy by nowy rok przyniósł oczekiwane zmiany w dziedzinie życia społecznego, byśmy mogli dokonywać świadomych wyborów, tak by Polska stała się krajem w pełni polskim i wolnym. Mamy także nadzieję na rychłą intronizację Jezusa na króla Polski, może coś się ruszy w tym kierunku w 2015, czego życzymy wszystkim chrześcijanom.

jezus_krol_polski_czestochowa

Jezus jest Królem niezależnie od woli człowieka. Natomiast od każdego człowieka i od każdego narodu zależy, czy dobrowolnie uzna Jezusa Króla i czy podporządkuje się Jego władzy czego Pan Bóg wymaga od nas z racji podarowanej nam wolności wyboru. Sam Wybór pociąga za sobą ogromne konsekwencje. Odmowa uznania przez człowieka Jezusa swym Królem równa się odrzuceniu człowieka przez Boga.”

Zbawiciel

Narodzenie The Nativity Story Lektor PL

Wygraliśmy wybory, 3 minutowy film…

Dobre(48)Słabe(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.