Życzenia na święta i nowy rok 2015

Z okazji wigilii zespół Argonauty.pl życzy wszystkim ciepłych, pełnych radosnej nadziei świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych, niech przyniosą Państwu wiele radości, ciepła i optymizmu. Wszystkim ewolucjonistom życzymy by zmienili swoje poglądy na bardziej ludzkie, by zdecydowanie poszukiwali odpowiedzi na pytania związane z tą błędną teorią, by doszli do prawdy.

Życzymy również Dużo zdrowia i radości na cały rok 2015. Całej Polsce, wszystkim Polakom życzymy by nowy rok przyniósł oczekiwane zmiany w dziedzinie życia społecznego, byśmy mogli dokonywać świadomych wyborów, tak by Polska stała się krajem w pełni polskim i wolnym. Mamy także nadzieję na rychłą intronizację Jezusa na króla Polski, może coś się ruszy w tym kierunku w 2015, czego życzymy wszystkim chrześcijanom.

jezus_krol_polski_czestochowa

Jezus jest Królem niezależnie od woli człowieka. Natomiast od każdego człowieka i od każdego narodu zależy, czy dobrowolnie uzna Jezusa Króla i czy podporządkuje się Jego władzy czego Pan Bóg wymaga od nas z racji podarowanej nam wolności wyboru. Sam Wybór pociąga za sobą ogromne konsekwencje. Odmowa uznania przez człowieka Jezusa swym Królem równa się odrzuceniu człowieka przez Boga.”

Zbawiciel

Narodzenie The Nativity Story Lektor PL

Wygraliśmy wybory, 3 minutowy film…

Dobre 48
Złe 1

Podobne Artykuły

One thought on “Życzenia na święta i nowy rok 2015

  1. Narodzenie i śmierć Jezusa Zbawiciela

    Poczęcie i narodzenie Izaaka, Jana Chrzciciela i Jezusa Zbawiciela, było o tym samym czasie w roku następnym. Według kalendarza lunarnego (Rdz 17,21; 18,10,14) Poczęcie i narodzenie Jana Chrzciciela, syna Zachariasza z 24 zmian kapłańskich (1Kron. 24,10) Było o tym czasie przy rozpoczęciu służby kapłańskiej. Ósmego dnia, pierwszego miesiąca według kalendarza lunarnego (Łuk. 1,5,13)

    Poczęcie i narodzenie Jezusa Zbawiciela było o tym samym czasie w roku świątynnym, 8 dnia 6 miesiąca według kalendarza lunarnego (Łuk 1,26, 36) Śmierć baranka paschalnego wskazywała na śmierć Jezusa Zbawiciela, w zastępstwie śmierci każdego z nas. Według kalendarza lunarnego w 1 miesiącu, czyli początkiem 1 miesiąca jest przełom połowy sierpnia i września (2Wj 12, 2) Baranek wzięty 10 dnia tego miesiąca i przechowywany do 14 tego miesiąca, i zabity o zmierzchu, czyli po zachodzie słońca jest 15 dniem, czyli według kalendarza rzymskiego jest to 29 dzień sierpnia po zachodzie (2Wj 12, 3-6: Mat. 26,17: Mar. 14,12: Łuk 22,7)

    Święta, to szabat oraz Pascha

    Świętami dla wszystkich jest tylko i wyłącznie szabat – sobota, dzień odpoczynku w trosce o zdrowie nasze (Rdz 2,2-3) Natomiast dla Izraela świętem jest szabat oraz Pesach – Pascha, na pamiątkę wyjścia z niewoli śmierci do życia, oraz śmierci Jezusa Zbawiciela w zastępstwie śmierci każdego z nas (Łuk 22,14-22)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *