Wielkie ujawnienie dwóch nowych ufo mumii z Nazca! Konferencja 11 i 12 marca 2024 w Kalifornii, USA

We wrześniu roku 2023 znany ufolog Haime Maussan ujawnił światu dokładniejsze badania „mumii z Nazca”. Jak pamiętacie są to humanoidalne istoty odnalezione na pustyni-płaskowyżu Nazca. Rysunki z Nazca, zwłaszcza ogrom linii i ich kompletne niezrozumienie przez cywilizację ludzi, może sugerować, że powstały popd wpływem nieznanych cywilizacji, a nawet istot hybrydalnych, zakonserwowanych w białej „ziemi okrzemkowej”, tych jakie pokazuje od lat wspomniany Haime Maussan. Sprawa jest tak sensacyjna i jednocześnie drażliwa, że ogromna liczba badaczy akademickich, jak i zwykłych ludzi odrzuciła fakty, zepchnęła je do podświadomości.

Nie wszystko jest jasne w tej sprawie. Najbardziej denerwuje brak ujawnienia pełnej rozdzielczości zdjęć z tomografów komputerowych ususzonych mumii, co by pozwoliło przeanalizować dostępne dane. Miejmy nadzieję że i to się pojawi niebawem. W każdym razie na 11-go i 12-go marca roku 2024 Haime Maussan zapowiedział wielką konferencję naukową w sprawie odnalezionych kolejnych dwóch mumii z Nazca, nowych względem poprzednich, pokazywanych w poprzednich latach. Ma to być sensacyjna konferencja w temacie starożytnych ufo humanoidów z terenów Ameryki południowej. Wielkie wydarzenie odbędzie się 12 MARCA 2024 o godz. 12:00 (czasu pacyficznego), w Mondrian Hotel, West Hollywood, Kalifornia.

Linki:

Nazca Mummies (PRESS CONFERENCE): 12 MAR 2024 @ 12:00 PM (Pacific Time), Mondrian Hotel, West Hollywood, CA
byu/TridactylMummies inAlienBodies

Sensacyjne i bardzo zaawansowane badania nad reptiliańskimi Mumiami z Nazca – Jednak prawdziwe ! Sen darwinistów obalony…!

Wstępna analiza mumii z Nazca – Wywiad z Jaime Maussanem

Komentarz do istoty hybrydy „Golluma zarejestrowanego w Californii”

Coraz bardziej sensacyjna wiedza o wielkich czaszkach z Paracas

Tajemnicza mumia Obcego odnaleziona na płaskowyżu Nazca w Peru

Starożytni posiadali możliwości modelowania gór, ale w jakim celu ?

Zakazana pamięć i tożsamość – Total recall jest możliwy !

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne…

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *