UFO istota zaatakowała „pasterzy” oraz piramida w lesie – niezwykłe nagrania video

Od czasu do czasu pojawiają się bardzo interesujące nagrania fenomenów UFO. Tym razem mamy szokujące nagranie, w czasie którego widać jak energetyczna inteligencja UFO podlatuje do dwóch „pasterzy” i jednego z nich „uderza”, lub razi jakby „piorunem”, będąc sama energią. Coś musiało wywołać taką reakcję, możliwe że „pasterze” weszli na teren tej istoty-tych istot. Często UFO lubi przebywać na wzniesieniach, a najlepiej na „górach”.

Na nagraniu widać, że teren jest górzysty, że jest to wzniesienie. Czyżby „dom-baza” tej/tych inteligencji ? Kolejnym niezwykłą rejestracją, jest „lecąca piramida”, nagrano ją jak przelatuje pośród drzew. To nagranie naszym zdaniem może być znakomitym video montażem. Pewności jeszcze nie mamy, dlatego je tu pokazujemy.

Pojazd w kształcie idealnej piramidy, leci pomiędzy szczytami drzew. Jeśli nie jest to praca grafika komputerowego to mamy tu coś podobnego do sytuacji z „Lasu Rendlesham”, gdzie wylądował „trójkątny pojazd”, a na jego powierzchni znajdowały się „kosmiczne hieroglify”. Naszym zdaniem nagranie z atakującym energetycznym pojazdem, albo istotą hylemorficzną na górze, jest autentyczne, jednak co do ufo piramidy mamy wątpliwości. Ocenę nagrań pozostawiamy czytelnikom.

Linki:

Inne wymiary: abyssos, Tritos uranos, albo Boska osobliwość Stwórcy jako rzeczywistość natury

Czy w przyszłosci ludzkość stworzy pojazdy astralne ?

Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Tajemnica istot hylemorficznych duchowych w energetycznych kokonach jako ich bezcielesnych powłokach

Dobre 23
Złe 1

Podobne Artykuły

One thought on “UFO istota zaatakowała „pasterzy” oraz piramida w lesie – niezwykłe nagrania video

  1. Niesamowite.. ( video z Rosji).. W ubiegłym roku jesienią ( październik?) ok. godziny 22 widziałem bardzo dobrze podobne zjawisko.. na południu Polski.. ( okolice N Sącza).. Nisko nad lasem ok. 800 m ode mnie pojawiła się jakby „tuba, rura” z ogniem w środku.. To „coś” nadleciało od południa.. zbliżyło się świecąc jak żywym ogniem.. a następnie wróciło w stronę lasu.. Trwało to wszystko max. 3-4 minuty… Niestety nie miałem telefonu.. I było to na otwartym terenie… ( Las dopiero jak wyżej).. z prawej…Do dziś.. Nie wiem.. co „widziałem”..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *