Sensacyjna książka polskiego księdza – znawcy świętego Kodu Biblii ! Tajemnicza i zapowiadana „Piąta Kolumna” misterium iniquitatis istnieje !

Bóg przemawiając do człowieka często posługuje się specyficznym językiem niekiedy bardzo odbiegającym od współczesnych sposobów interpersonalnej komunikacji. Fundamentalnym przesłaniem Bożym jest objawiona prawda, która została spisana na kartach Pisma Świętego. Jednakże wiele biblijnych pojęć ma wielopłaszczyznowe znaczenie, a charakterystycznym przykładem może być słownictwo, które odnosi się do antropologii. Słowa „dusza”, „ciało”, „duch”, „serce” czy „nerki”, a także zewnętrzne części ludzkiego ciała, jak np. „ręka”, „palec”, „stopa”, „kolana”, „biodra”, „kark” czy „głowa”, w biblijnych tekstach występują często lecz niejednokrotnie posiadają bardzo rozbudowaną symbolikę.” – Był to cytat z niezwykłej, albo jak to określiiśmy w tytule tego tekstu: „sensacyjnej”: książki doktora Michała Ziółkowskiego !

Na początku, natychmiast, odsyłamy was do audycji, która promuje to dzieło, znajduje się na portalu PCH24, jej tytuł to: „Mistyczne ciało antychrysta? OTO JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ ANTYKOŚCIÓŁ„. W programie mamy z grubsza zarysowaną problematykę tej książki, przekazuje ją Michał Ziółkowski, autor i członek „Zakonu Posługującym Chorym„. Książka jest darmowa, można ją ściągnąć w postaci PDF. Temat poruszany przez naszego Rodaka jest dla nas bardzo ważny i wydaje się nam, że autor jest jednym z czołówki polskich naukowców mistyków, znakomicie obeznanych ze Świętym Kodem Biblii !

Nie czytaliśmy jeszcze książki, na recenzję przyjdzie czas, trzeba ją dobrze przeanalizować, by móc się wypowiedzieć, ale już z tego co widać we wstępie zapowiada się wspaniale. Jeśli jest tak jak podejrzewamy, to będzie to jedna z najważniejszych pozycji dla każdego kto chce zrozumieć przesłąnie Biblii, czyli samego Boga, Mesjasza Jezusa i Ducha Świętego, które zostało zakodowane, albo zaszyfrowane w Piśmie. To co wyłania się z pracy księdza Michała, gdyby przyjąć to o czym mówią panowie na portalu PCH24, to wspaniała analiza biblijnych przepowieni, wypływająca z tysięcy lat przekazów od Super Cywilizacji Boga YHWH w sprawie tzw. „Piątej Kolumny”, umiejscowionej w strukturach Kościoła.

Autor czasami posługuje się terminem „misterium iniquitatis”, który oznacza „tajemnicę nieprawości”, odnosi go do niewidocznych posunięć tajnych i mniej tajnych grup zła, w tym masonerii, mocno zakamuflowanej w Kościele ! Na początku roku 2023 „organizacja tajemnicy” rozpętała nagonkę na św. Jana Pawła II, i jak o tym wspomina wielu biskupów, jest to dobrze zaplanowana akcja niszczenia autorytetów, ma doprowadzić do wprowadzenia jeszcze szerszym strumieniem ducha Antychrysta, i tak już mocno obecnego w głowach i ciałach młodzieży, wykarmionej na pornosach i pato-streamach.

Do tego dochodzi totalna destrukcja Kościoła Katolickiego przez istotę „BerGOGa”, który dokonał czegoś niewyobrażalnego dla ludzi ze złotych czasów średniowiedznej chrześcijańskiej Europy, mianowicie, razem z Grupą Sankt Galen uczestniczył w wywoływaniu duchów, tak by przyjąć do swego wnętrza, zamiast Ducha Świętego: obcych-Yid-de-Onim. Uważamy, że w czasach średniowiecza, uznano by go za wroga Kościoł i wygnano, a kto wie, może by go szybko zgładzono jako czarownika ! W obecnie nasilających się czasach Antychrysta, o których opowiada Michał Ziółkowski na łamach książki, działalność opętańca istoty BerGOGa jest czymś, co nie budzi u większości chrześcijan zainteresowania, a jest to przecież jedno z najważniejszych, jeśli nie najważniejsze zdarzenie, ujawniające prawdziwą naturę duchowej „ohydy spustoszenia„, obecnej w czołówce biskupów Watykanu, to znaczy usadowionej w świątyni, jaką jest mistyczne ciało Chrystusa, czyli Kościół.

To co zrobiła istota BerGOG, razem z tajną szajką anty-biskupów, jest „duchowym nierządem„, często potępianym przez Boga na kartach Biblii, stąd też opisano ich jako „Wieką Nierządnicę” ! To co się działo w Kanadzie, jak wspomnieliśmy, jest momentem kluczowym, grupa Sankt Galen należącej do „macierzy”, nie jest „macierzą”, ale do niej przynależy: ,,Wielki Babilon. Macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi(Apokalipsa 17,3-6).  Można już chyba śmiało mówić, że w Watykanie ma swoją siedzibę „piąta kolumna Antychysta”, przepowiedziana przez Matkę Boską w LaSalette („Już niedługo Rzym będzie siedzibą Antychrysta ?„).

Wszystko to co tu jakby zarysowaliśmy jest potwierdzone przez książkę Michała Ziółkowskiego, to też powoduje ciarki i zimny pot na nszych plecach. Żyjemy w czasach ostatecznych, dlatego mniej więcej możemy umiejscowić nasze istnienie w określonym momencie biblijnej przepowiedni odnoście zbliżającej się daty roku 2075, co także daje dużo do myślenia.

Linki:

Papież Franciszek uczestniczył w wywoływaniu duchów – i przyjął je razem z biskupami do swojego wnętrza !

Sensacja biblijnej archeologii – kosmiczny rok 6000 zacznie się w 2075 !

Wyznawcy „UFO Mechów”, i ci, którym rozszerzono inteligencję o Ducha Świętego (per analogiam)

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki ? Technologiczna osobliwość

Wkraczanie w katolickie chrześcijaństwo, w świat istot duchowych, duchów, demonów, aniołów, Ducha Świętego i Stwórcy, razem z Jego Synem

Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Czy „Bramy piekielne” przejęły już Watykan ? Zagadka starożytnej megalitycznej „Skały”…

Obcy na Alasce – „Biblijnej Północy” – symbole istot innowymiarowycyh oraz filmy dokumentalne

Kosmiczny jasyr – duchowa husaria

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Dobre 14

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *