Duch Antychrysta działa już w Polsce – wśród biskupów także ! Sanktuarium w Gietrzwałdzie ma być zaorane !

Czasy są niespokojne: wojna w Ukrainie, broń atomowa na granicach, możliwy upadek Rosji, totalne zielone eko-szaleństwo w Eurokołchozie, niszczące zwykłych ludzi w Polsce, i wiele innych rzeczy „końca czasów” sprawia, że ludzie są w depresji, lękają się o przyszłość swoją i najbliższych. Jak by tego było mało Atychryst zaatakował nasz narodowy skarb, czyli Sanktuarium w Gietrzwałdzie ! Z danych jakie zebrał doktor Krajski wynika, że zgodę na budowę niemieckiego wysypiska śmieci, gigantycznych rozmiarów, tuż obok Sanktuarium, wydali także polscy biskupi ! Duchy Yid-de-onim” szaleją w całej mocy, istota Bergog ma bardzo silny wpływ na polskich biskupów, na duchowy charakter ich posługi, a ta skłania się ku asymilacji Polski i Polaków do cywilizacji iluminackiej, tworzącej „Nową reliogię Antychrysta humanoidalnych mieszańców GMO„.

Nadchodzące zaoranie Gietrzwałdu pokazuje straszliwy upadek Narodu Polan, brak pańśtwowości i bezsilność zwykłych obywateli chrześcijan. To też jest dobrze zaplanowana akcja naszych odwiecznych wrogów, czyli państwa niemieckiego, które potrafi tylko jedną rzecz: niszczyć i mordować ! Jak pokazują badania niezależnych naukowców, po II Wojnie Światowej nie było żadnej denazyfikacji ! To co pokazywano jako „denazyfikację” było fikcją, pokazówką zrobioną przez Amerykanów dla okolicznych narodów, by uspokoić ofiary. Skutkiem braku wspomnianej denazyfikacji są tego typu działania Niemców. Przecież nikt normalny nie zrobił by czegoś takiego w Niemczech, natomiast w Polsce jak najbardziej.

Jeśli dojdzie do powolnej likwidacji Sanktuarium, pozostanie już tylko zaoranie Wawelu, wyrzucenie zwłok królów na wysypisko, a Zamek Królewski powinien zostać przerobiony na magazyn. Mające w nim siedzibę Państwowe Zbiory Sztuki odsprzedać na aukcjach, po co one nam, po co nam nasza historia,  ostatni gasi światło ! Gdyby Polską rządzili Polacy takie rzeczy można by załatwić w kilka godziń, jednak od kilku już lat w Polsce nic się nie dzieje dobrego. Do wyborów na jesieni 2023 zostały już miesięce, za chwilę wszystko się okaże: czy do włądzy dojdą folksdojcze, albo może inne jeszcze jakieś istoty: opętańcy z loży iluminackich. Błagajmy Chrystusa o Jego miłosierdzie, jak widać Antychryst już rządzi w Polsce !

Linki:

Niemcy chcą (chcieli) stworzyć gigantyczne wysypisko śmieci zaraz koło Sanktuarium w Gietrzwałdzie !

Dobre 12

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *