Ogromny pojazd UFO, czy może kwadratowo-prostokątna chmura ?! Analiza nagrania

Obserwatoria na Mauna Kea to grupa astronomicznych placówek badawczych i wielkich teleskopów zlokalizowanych na szczycie Mauna Kea na wyspie Hawaiʻi na Hawajach, w USA. Lokalizacja jest idealna ze względu na ciemne niebo, dobry prześwit, niską wilgotność oraz położenie powyżej warstwy chmur, czyste powietrze i położenie geograficzne niemal na równiku. Wysokość nad poziomem morza i izolacja na środku Pacyfiku sprawiają, że Mauna Kea jest jednym z najlepszych miejsc dla naziemnych badań astronomicznych.

W sieci pojawiło się nagranie z jednej z kamer CCTV, umieszczonej w obserwatorium. Widać na OBRAZIE poklatkowym obłoki chmur i coś jeszcze. Czy jest to złudzenie optyczne, spowodowane dziwnymi zjawiskami atmosfery, czy może wielki, wręcz gigantyczny pojazd który ukrywa się za obłokami ? Gdyby tak było, to wygląda, że podleciał do obserwatorium, po czym się oddalił. Na szczęście kamery coś zarejsetrowały. Wśród ufologów panuje zgoda odnośnie problematyki ukrywania się ufo istot w wielkich albo mniejszych chmurach. Czy podobnie wygląda sprawa w tym przypadku ? (Zamieszczamy tu dwa ujęcia z nagrania)

Wydaje się, że coś tam jest, ale co to może być – statek obcych ? Dokonaliśmy analizy tego nagrania, wydaje się nam bardzo ciekawe, choć ocenę pozostawiamy państwu. Niektórzy z badaczy tego fenomenu nie mają wątpliwości – istoty UFO nie chcą byśmy ich widzieli, to by zmieniło nasze podejście do kosmosu, do życia na Ziemi, przemodelowało całą naszą świadomość i całą cywilizację. Dlatego starają się być niewidoczni ? Czy może są inne powody, bardziej poważne ? „Po tych słowach uniósł się w ich obecności w górę i obłok zabrał Go im sprzed oczu.” Dzieje 1:9

Linki:

Kosmiczny zwiad w Emilcinie z roku 1978 – rocznica

„Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi

„W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !

Dobre 12

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *