Naukowiec zwolniony po tym jak ujawnił odkrycie miękkiej tkanki dinozaura

Naukowiec zajmujący się profesjonalnie mikroskopią, został zwolniony ze Stanowego Uniwersytetu Californi (California State University), po tym jak dokonał odkrycia w szczątkach „skamieliny” rogu Triceratopsa tkanki miękkiej, ale to nie wszystko, do tego dodał jeszcze znalezione kompletne komórki kości, które według niego: wyglądają na żywe !

Po publikacji tych naukowych rewelacji w renomowanym magazynie naukowym, Mark Armitage został zwolniony z uniwersytetu za jak to określono: „mieszanie jego religijnej postawy z pracą naukową” Mark jest ewangelicznym kreacjonistą i twierdzi, że jego odkrycie wspiera ideę Młodej Ziemi. Potwierdzać ma ono wiek naszej planety na około 6.000 lat. Twierdzi również, że dinozaury zamieszkiwały Ziemię nie dalej jak 4.000 lat temu.

Mark Armitage ceniony naukowiec z ponad 30 letnim doświadczeniem, pracował w miejscu odkrywki geologiczno-archeologicznej formacji Hell Creek w stanie Montana, kiedy odkrył jeden z największych rogów Triceratopsa jaki kiedykolwiek odkopano. Według ewolucjonistów zwierzę to ma pochodzić z okresu Kredy, czyli miało istnieć 68 milionów lat temu, a wyginąć 2 miliony lat pózniej.

triceratops-horn

Armitage zajmował się tą skamieliną na Californijskim Uniwersytecie Stanowym używając najpotężniejszego dostępnego tam mikroskopu. Był niezwykle zaskoczony znalezieniem kompletnych komórek kości oraz tkanki miękkiej. W ocenie Marka konserwacja tkanki wraz z komórkami jest niemożliwa przyjmując ewolucyjny wiek tych skamielin na 66 milionów lat. Na tej podstawie nie uważał by było sensownym rozpoczynanie dyskusji w tym temacie z jego kolegami, lub studentami. Nie chciał rozpoczynać kolejnej wojny ideologicznej, zdając sobie sprawę z implikacji jakie niesie tego typu odkrycie naukowe. Wyniki analiz Armitage’a jakie uzyskał z badań tkanek zostały ostatecznie opublikowane w naukowym magazynie „Acta Histochemica„, pomimo tego Mark został wyrzucony z Uniwersytetu Californijskiego. Tym ewolucjonistycznym posunięciem został zmuszony by oddać sprawę do sądu, gdzie obecnie walczy o swoje prawa.

Prawnik wyrzuconego naukowca stwierdził, że: „…Usuwanie pracownika z powodu jego poglądów religijnych jest niedopuszczalne i nielegalne, robiąc tak próbuje się uciszyć naukową debatę na uniwersytecie, który jest instytucją publiczną, jest to nawet bardziej alarmujące posunięcie niż samo odkrycie. To zdarzenie powinno być dzwonkiem alarmowym dla ogólnoświatowego zrzeszenia akademików…”

Tego typu odkrycie nie jest jedynym w ostatnim okresie. Mary Schweitzer paleontolog molekularny ze Stanowego Uniwersytetu Północnej Caroliny (North Carolina State University) odkryła „68 milionową” tkankę miękką Tyranozaura rex, jednak w przeciwieństwie do Marka Armitage, pani ta wymyśliła „specjalną naukową historię”, która wyjaśniła dlaczego tkanki zachowały się w dobrym stanie do dnia dzisiejszego.

Sprawa wyrzuconego naukowca jest typowym zachowaniem ewolucjonistów trzymających akademicką władzę w swoich skamieniałych dłoniach. Wydawać się może, że jednostki te kierują się niezwykłym przywiązaniem do swoich małpianych przodków, dlatego wnioski z tak niezwykłego odkrycia stają się wiedzą dla wybranych, pozostawiając nas sam na sam z prazupą.

Zródła:

Chrześcijańskie anamnesis

Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया

Przedświadomość megalityczna

Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !

Coraz bardziej sensacyjna wiedza o wielkich czaszkach z Paracas

Polskie wzięcie z roku 1986 jako klasyka.

Tożsamość archeologiczna

Zakazane obrazy świadomości (archeologicznej tożsamości)

Dziwny jest ten świat, jeszcze bardziej dziwny był przedpotopowy

Prawdziwy Władca monolitów

Cywilizacje popotopowe czy przedpotopowe ?

http://argonauta.pl/wiek-ziemi-wedlug-fizyka-nuklearnego/

Lawsuit: CSUN Scientist Fired After Soft Tissue Found On Dinosaur Fossil

http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0065128113000020

Sensacja – znaleziono dinozaura z dobrze zachowaną skórą

„Fragmenty szczątków dinozaurów zostały przeniesione do muzeum, gdzie zostały starannie skatalogowane. Naukowcy pracujący w muzeum od razu zrozumieli, że mają do czynienia z czymś zupełnie niezwykłym. Zazwyczaj odnajdywane są kości i zęby, które są zniekształcone. Najwięcej dinozaurów znaleziono w Chinach, ale większość była „spłaszczona”. Ten znaleziony w Kanadzie jest doskonale zachowany. Pikanterii dodaje fakt, że zachowała się także skóra! „To nie jest tylko szkielet” – powiedział pracownik muzeum, lekarz Caleb Braun. „Mamy dinozaura”. Jego skamieniałości wywołały poruszenie wśród paleontologów na całym świecie. Wszyscy są zaskoczeni, jak dobrze zachowały się szczątki. Dinozaur jest w takim stanie, jakby padł kilka tygodni temu. „Nigdy nie widziałem czegoś takiego”- dodał naukowiec.” Całość w linku powyżej albo tu: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sensacja-znaleziono-dinozaura-z-dobrze-zachowana-skora

 Miękka tkanka dinozaurów ! Dinosaur Soft Tissue Discovered by Mark Armitage Micro Specialist

Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindell

O co im chodzi ?

Siberian scientists discover mammoth remains containing preserved blood

Russia Perfectly Preserved Female Woolly Mammoth Living Blood Tissue

https://www.youtube.com/watch?v=gzTDD2k9tjM

Dobre 14
Złe 3

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *