Czy zaraza koronawirusa przyspieszy nadejście prawdziwych przepowiedzianych X-menów ?!

Pandemia broni biologicznej COVID-19, która dotyka ziemską cywilizację, wywołuje określone społeczne skutki. Zaprojektowany i stworzony koronawirus będzie męczył ludzkość jeszcze bardzo długo. Może, a właściwie z pewnością, doprowadzi do nieobliczalnych następstw w sferze finansowej. Spowoduje również następstwa w globalnej psychice. Ktoś jednak na tym skorzysta, i wcale nie będzie to Donald Trump, jak próbują nam to sprzedać władze Chin. Naszym zdaniem, już teraz widoczne jest pospieszne wdrażanie, do niedawna jeszcze projektów, ideii znakowania ludzi pod pretekstem udzielania pomocy medycznej.

W związku z zastosowaniem broni biologicznej koronawirusa, 18 marca 2020 r.; technokratyczny magazyn „Futurism.com” opublikował artykuł, który jest pomysłem z roku 2019, mówiącym o rozwoju technologii mikro nakłuwania skóry i wstrzykiwania pod skórę, maleńkich kropek kwantowych – składających się z mikro półprzewodnikowych kryształów odbijających światło – świecących w świetle podczerwonym, możliwych do odczytu w telefonie ze specjalną aplikacją.

Jest to już realnie działająca, choć w początkowej fazie, technologia znamienai bestii – szybko nadchodząca inteligentna szczepionka NWO, zmieniające ludzi w UFOnautów-Xmenów, jak to przepowiadał święty chłopiec z Rosji oraz Biblia z wersetu Apokalipsa 9:6 „I w owe dni ludzie szukać będą śmierci, ale jej nie znajdą, i będą chcieli umrzeć, ale śmierć od nich ucieknie„. Projekt niewidocznego tatuażu, już realizowany, opisuje wdruk informacji do skóry, za pomocą technologicznie rozpuszczalnych mikroigłek wykonanych z mieszaniny polimerów i cukru !

Naukowcy wypróbowali już to na szczurach i stwierdzili, że wzory były nadal wykrywalne dziewięć miesięcy po wstrzyknięciu. W modelach skóry ludzkich zwłok wzory przetrwały pięć lat symulowanej ekspozycji na słońce ! Już teraz mówi się o nowych możliwościach -„niewidzialne” znakowanie ludzi może stworzyć nowe możliwości przechowywania danych, wykrywania biologicznego i zastosowań szczepionek, które w ocenie technokratów NWO mogłyby poprawić tzw. „sposób opieki medycznej liczby 666, szczególnie w krajach rozwijających się” – stwierdził profesor MIT oraz autor projektu Robert Langer .

Jak się okazuje, i chyba nikt nie będzie zdziwiony tą informacją, sfinansowała te „badania” Fundacja Billa i Melindy Gates. Wyniki zostały opublikowane w czasopiśmie Science Translational Medicine w środę. Zgodnie z danymi Scientific American , projekt powstał na bezpośrednią prośbę samego założyciela Microsoftu, Billa Gatesa, który osobiście był zaangażowany w wysiłki na rzecz globalnych (przymusowych) szczepień wszystkich, każdego człowieka na Ziemi.

Jak by tego było mało, Czarny rząd z USA, tzw. Deep State, w czasie ogólnokrajowej blokady z powody zarazy koronawirusa ma zastosować dodatkowo jeszcze inny wynalazek. Będzie to specjalna elektroniczna bransoletka, która zmienia codziennie kolor. Prawdopodobnie podłączona do sieci sztucznej inteligencji 666, bdzie nadzorowała każdy krok nowych niewolników NWO.

Jestemy świadkami realizacji biblijnej przepowiedni o zbliżającym się czasie ucisku, w którym, zgodnie ze słowami z Księgi Objawienia 13:7,  powiedziano o  budowanej w pośpiechu bestii NWO (prawdopodobnie biologiczno elektonicznego systemu SI-AI): „Dano jej władzę nad każdym plemieniem i ludem, i językiem, i narodem”. W przepowiedni jest mowa o tzw. „liczbie człowieka 666”.

Nie chodzi tu o pojedynczego, konkretnego człowieka, ponieważ to Szatan, a nie ktoś z ludzi, ma władzę nad bestią (Łukasza 4:5, 6; 1 Jana 5:19; Objawienie 13:2, 18). „Liczba człowieka”, stanowiąca znak-symbol dzikiego zwierzęcia, sugeruje raczej, że bestia będzie wytworem człowieczym-technokratyczno demonicznym-ufonautycznej technologii „to coś„. W Księdze Objawienia zaraz po podaniu liczby 666 wspomniano o 144 000 osób mających na czołach napisane imię Baranka, czyli Jezusa Chrystusa, oraz imię jego Ojca,Boga Jehowy.

Oznacza to, że należą do Jehowy i Jego Syna, o których z dumą wydają świadectwo. Podobnie wszyscy opatrzeni znamieniem bestii (inteligentą szczepionką X-menów) dają się poznać jako jej słudzy, są istotami „świniami”(pisaliśmy o nich w tekście pt.: „Jeszcze bardziej tajemniczy przekaz do prawdziwych Żydów – część II„), które prawdopodobnie będą miały zmodyfikowane DNA, tak by można było w nich zainstalować określone niewidoczne istoty. Pojawią się nowi członkowie globalnej społeczności NWO, z DNA świń, w które wcieli się szatan, albo istoty opisane w Ewangelii Marka 5:1-20 „I zapytał go: Jak ci na imię? Odpowiedział Mu: Na imię mi „Legion”, bo nas jest wielu. I prosili Go na wszystko, żeby ich nie wyganiał z tej okolicy.

Okazuje się, że ten człowiek opętany był przez więcej niż jednego złego ducha. Słyszymy odpowiedź daną Jezusowi: Legion, bo nas jest wielu. Źródła historyczne szacują, że rzymski legion mógł liczyć od 5 -15 tys. żołnierzy. (tyle ile współczesna dywizja) Można sobie zadawać pytanie? Jak to się stało, że jeden człowiek został opętany przez mnóstwo demonów?

Wydaje się, że odpowiedz na to zagadnienie znajdziemy w artykule pt.: „Sny mieszkańców cienistej krainy„, skąd pochodzi poniższy cytat, zaczerpnięty z bardzo dobrze przebadanego przypadku UFO porwań, są tam istoty okreslajane jako „wielu w jednym(!):

…Amy będąc w wieku czterech lat miała uczucie, że coś bliżej nieokreślonego ma na nią „wpływ”. W wieku siedmiu lat poznała to nieco bliżej i określiła mianem „wielu w jednym”, ponieważ słyszała mówiący do niej po cichu głos składający się z wielu głosów. Będąc nastolatką przechrzciła tę siłę na „Radę”. „Początkowo słyszałam tylko, jak rozmawiają między sobą. Kilka razy zwrócili się jednak do mnie, mówiąc szeptem, na przykład wtedy gdy powiedzieli mi, że wkrótce umrze moja matka (i rzeczywiście umarła), oraz w paru innych przypadkach dotyczących przyszłych zdarzeń (które się rzeczywiście wydarzyły).

Zwykle ten dialog odbywa się za pomocą symboli, obrazów i myśli. Kiedy ich «słucham», zapominam o zwykłej mowie, słowa przestają dla mnie istnieć, zapominam, w jaki sposób używa się strun głosowych. Nazywam to «językiem bez słów». To nie są żadne majaki”.

„Boję się” – odnotowała w swoim dzienniku w styczniu 1971 roku – „ponieważ coś nieznanego i potężnego ciągnie mnie ku sobie, nieustannie jestem zaskakiwana i pociągana. Jestem wciągana w stan lub na poziom umysłu, któremu nie mogę się przeciwstawić… i w końcu ulegnę, ale żeby nie zostać całkowicie wciągniętą, muszę się przygotować. Za każdym razem krzyczę: «Nie jestem gotowa, zostawcie mnie!» – i jeśli udaje mi się pomyśleć o czymś innym, to wszystko wraca do normy” – koniec cytatu.

Tak więc znamię noszone niejako na prawej ręce, lub czole to symbol wyróżniający osoby, które popierają podobne do bestii systemy polityczne tego świata, ale i te które, jeśli przyjąć klucz tłumaczenia transhumanistyczny, są zmodyfikowane demonicznymi szczepionakmi NWO. Noszący znamię bestii oddają „Cezarowi”, czyli szatanowi, to, co należy się Bogu (Łukasza 20:25; Objawienie 13:4, 8; 14:1).

W jaki sposób? Przez oddawanie nabożnej czci państwu, jego symbolom, sile militarnej i nowopowstającej globalnej religii ufonautycznej, której ufają i w której upatrują wybawienia oraz możliwości lotu w kosmos, do swoich, do gwiezdnej federacji GMO-CRISPR Cas9, za pomocą pojadzdów UFO ! A jeśli nawet twierdzą, że wielbią Boga, czynią to jedynie wargami.

Tymczasem Biblia ostrzega: „Nie pokładajcie ufności w dostojnikach ani w synu ziemskiego człowieka, do którego nie należy wybawienie. Duch jego uchodzi, a on wraca do swej ziemi; w tymże dniu giną jego myśli” (Psalm 146:3, 4). Kto bierze sobie do serca tę mądrą radę, nie doznaje rozczarowań, gdy rządy marionetkowo filantropowskie nie spełniają swych obietnic, lub gdy charyzmatyczni przywódcy tracą wpływy u wydających rozkazy (Przysłów 1:33).

Nie oznacza to jednak, że prawdziwi chrześcijanie siedzą z założonymi rękami i nic nie robią, by pomóc bliźnim. Przeciwnie, aktywnie głoszą prawdę objawioną w Apokalipsie — o Królestwie Bożym, którego są przedstawicielami (Mateusza 24:14), o nadchodzącym czipowaniu ludzi i zniewoleniu, jakim poddani zostaną ludzie zaszczepieni inteligentnymi szczepionkami. Oprócz królestwa szatana, które wprowadzają globalne elity NWO, istnieje jeszcze, cały czas, Królestwo Boga Jezusa.

Będąc na ziemi, Jezus głosił przede wszystkim o Królestwie Bożym (Łukasza 4:43). W modlitwie wzorcowej, zwanej też Modlitwą Pańską, nauczył swych naśladowców modlić się o przyjście tego Królestwa oraz o to, by wola Boża działa się na ziemi (Mateusza 6:9, 10). Owo Królestwo to rząd ocalonych z globalnego holokaustu NWO(z „Egiptu” tego świata) i wziętych do Jezusa, który będzie panował nad całą ziemią, ale nie z jakiejś ziemskiej stolicy, tylko z nieba, z Nowego Jeruzalem. Dlatego Jezus nazywał je „królestwem niebios” (Mateusza 11:12). (Odnośnie istot instalowanych, albo przebywających w ludzkich ciałach, procederu opisanego zgodnie z Biblią, mocno odsyłamy do tekstu pt.: „Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi„)

Linki:

https://www.infowars.com/mit-develops-tattoo-id-to-track-who-has-been-vaccinated/

Amerykański sen, a może jednak horror… ?

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]
Geopolityka ponadludzka – nowa/stara dziedzina nauki

JAKI JEST GŁÓWNY CEL TEJ PANDEMII? – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=CcXnvpCmroE

Szatańska TRANSFORMACJA w Watykanie i w Polsce, walec duchowej rewolucji NWO sie toczy

Polacy genetycznie modyfikowani przez tajne organizacje UFOnautyczne Crispr Cas 9

Dobre 15
Złe 1

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *