Bardzo ważna konferencja polskiej elity – ujawniono prawdę o planach ideologów nowego porządku

W czasach duchowej zawieruchy, kiedy szybkimi krokami zbliżamy się do armagedonu – starcia sił Szatana z siłami Boga YHWH, w Warszawie, w czwartek, 15 sierpnia 2020 r., rozpoczęła się niezwykle ważna dwudniowa konferencja, jej tytuł to: „Zderzenie Kulturowe w UE – czy Polska ma szansę?”. To wielkie wydarzenie rozpoczynał minister Zbigniew Ziobro i dr Patryk Jaki. Pojawili się tam znani i cenieni prelegenci jak profesor Roszkowski, prof. Oko, redaktorzy Ziemkiewicz, Lisicki, Karnowski, i inni, co ciekawe nie zabrakło przedstawiciela skrajnej lewicy – ideologa cywilizacji śmierci – prof. Sadurskiego – wyznawcy „nowoczesności i postępu„.

Prelekcje które można tam usłyszeć, zwłaszcza w dobie medialnego zakłamania/psychomanipulacji i walki duchowej, są niezwykle wartościowe, podnoszą na duchu. Mamy w Polsce jeszcze trochę prawdziwej elity, prawdziwych Polaków, ceniących prawdę Jezusa, dobro, piękno i Ojczyznę. Na szczególną uwagę zasługuje wypowiedz pana Lisickiego, w której udowodnił potworność ideologii genderowo-LGBTowskiej !

Jak słyszymy, 'profesorowie’ wykładający na uniwersytetach dewiację, chcieli by – ich własnymi słowami – zaprowadzić w Polsce powszechną chorobę umysłową, całkowicie zniszczyć zdrowie psychiczne społeczeństwa i doprowadzić szybko do rewolucji (duchowego lock down’u – zamknięcia nas w gettcie), po której nastała by dyktatura dewiantów seksualnych ! To nie jest spiskowa teoria dziejów, to się od jakiegoś czasu wykłada na polskich uczelniach i propaguje w książkach !

Obecnie rządząca partia PiS, powinna nie tylko dbać o obronę Polski przed możliwym atakiem militarnym, ale starać się budować obronę kulturowo-psychologiczno-duchową. Jeżeli nie uda się im doprowadzić do tzw. repolonizacji mediów, to nie tylko stracą w kolejnych wyborach realną władzę, ale zostaniemy strasznie skłóceni, podzieleni i rozdarci duchowo.

Jakiś czas temu byłem świadkiem rozmowy, starsza kobieta, będąca pod działaniem mocy psychomanipulacyjnej stacji „nadającej całą prawdę całe 48 godzin na dobę„, rozpaczała nad losem Polski, jej głowa, nasączona rewolucyjnymi ideami, poprzez usta wykrzykiwała, że jesteśmy zacofani i nienowocześni, to była prawdziwa złość („Kaczor to zło i prowadzi nas do zła„), pomieszana z żalem i desperacją, widać było łzy w oczach.

To jeden z przykładów, a przecież nie tak dawno 48 procent społeczeństwa chciało wybrać na prezydenta skrajnego lewaka (wiernego ucznia ryżego folksdojcza) ! Potęga stacji medialnych jest ogromna ! Dlatego dziwi fakt braku emisji wspomnianych prelekcji w TVP, która bardziej dba o disco-polo niż o obronę polskich umysłów i dusz przed szatańską ideologią cywilizacji śmierci. W Polsce brakuje prawdziwie katolickiej telewizji, pomijając TV Trwam, chodzi o programy, które tu zachwalamy, by było ich więcej.

Jeżeli w USA wygra Trump, to mamy jako państwo jeszcze trochę czasu, można przemyśleć strategię obrony psycho-duchowej, zaprezentować społeczeństwu zagrożenia, ale i środki zaradcze, trzeba jednak kogoś odważnego w TVP, inaczej przegra nie tylko PiS, ale cały Naród. Przecież jeśli będziemy posłuszni Zbawicielowi, to… „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje. (Dzienniczek. 1732)

Linki:

Kiedy dojdzie do nowego holokaustu – przepowiednia Chucka Misslera – objawienia Maryi Dziewicy Tre Fontane

Zaślepione umysły duchowych szmalcowników NWO, sterowanych przez istoty z „wyżnyn niebieskich”?

Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu

Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !

Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?

Nowy Wspaniały Świat „charagma therion”

Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam

Wielki plan globalnego zniewolenia szatańskiej UFO organizacji hybryd ORDO AB CHAO iluminatow Lucyfe

Ks. D. Oko, G. Górny, T. Terlikowski: Zderzenie kulturowe w UE! Czy Polska ma szansę? Cz. 3

https://youtu.be/H8KVjqU5inA

Ziemkiewicz, Chodakiewicz, Lisicki i inni: Wojna cywilizacji w UE! Czy Polska ma szansę ją wygrać?

https://youtu.be/yVDiQNvAJuI

Winnicki, Jaki i inni: Zderzenie kulturowe w UE! Czy Polska ma szansę? Cz. 2.

https://youtu.be/FJF3FMZiG48

K. Bosak, M. Jurek i inni: Zderzenie kulturowe w UE! Czy Polska ma szansę? Cz. 4.

https://youtu.be/rqscQ7y0_lA

Zderzenie kulturowe w UE. Czy Polska ma szansę? ZIEMKIEWICZ, CHODAKIEWICZ, LISICKI, POSPIESZALSKI

Braun: „Stan wojenny 2.0 TURBO PLUS” jest faktem! Czemu traktujecie ludzi jak BYDŁO? || NCzasTV

https://www.youtube.com/watch?v=VzlTiWjHW_0

Europę czeka wielka kara. Czy czekają nas ogromne prześladowania? Abp Jan Paweł Lenga

Idea „ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU” zagrożeniem dla Polski? Czym jest ZIELONY ŁAD?! | K. Knyżewski

Złowrogi cień Pachamamy i komunizm wszechgatunkowy. ZOBACZ najnowszy RAPORT PCh24.pl

Myszojeleń, Sasin czy Kudrycka, czyli kto stoi za sukcesem Igi Świątek?

Dobre 13
Złe 2

Podobne Artykuły

One thought on “Bardzo ważna konferencja polskiej elity – ujawniono prawdę o planach ideologów nowego porządku

 1. Wy lepiej słuchajcie Dr. Krajskiego, a nie jakichśtam Ziemkiewiczów.
  I zapamiętajcie sobie jedno: każda forma lewicowości; czy to jest socjalizm, komunizm, czy lewactwo o jakiejś innej liberalnej nazwie, jest ideologią z gruntu satanistyczną, gdyż programowo odrzuca prawo Człowieka do obecności Boga w jego życiu codziennym. Każda forma lewicowości (a jest ich wiele, jak łbów hydry) ma za swoje go bożka lucyfera i wszystko co jest z nim związane. To nieprawda, że lewica to ludzie niewierzący. W rzeczywistości nie ma ludzi niewierzących, gdyż KAŻDY w COŚ wierzy. Ta wiara człowieka (w cokolwiek) powoduje,że człowiek opiera na tym w co wierzy cały sens swojego istnienia.
  Obecnie na świecie są dwa największe zagrożenia dla Świata Wolnych Chrześcijan oraz innych wolnych ludzi:
  1. chiński totalitarny, zamordystyczny komunizm.
  2. sztuczna inteligencja.
  Siły zła dążą do połączenia się tych dwóch elementów w jeden „sztuczny organizm” celem sprawowania totalnej kontroli nad wszystkimi aspektami życia codziennego każdego pojedynczego człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *