W czasie zarazy koronawirusa polecamy dwie ważne audycje do obejrzenia !

Polecamy dwie, a nawet cztery ważne audycje, do obejrzenia na YouTube. Pierwszą jest wspaniały program TV Trwam o okultyźmie, druga to program Janusza Zagórskiego. W pierwszej z wymienionych, usłyszycie relacje ludzi, obecnie chrześcijanie katolicy, którzy na samych sobie doświadczyli horroru praktyk okultystycznych i wpływu istot z innego wymiaru na „świątynie Boga„. To co doświadczali pokrywa się z doświadczeniami piszącego te słowa. Te byty, duchy związane z okultyzmem oraz duchowość New Age prowadzi zawsze na manowce, do strefy obszaru „cienia”-śmierci, tak jak o tym wspomina Biblia do: „cienistej krainy” !

W Polsce jest całkiem spora ilość istot polskojęzycznych, które wierzą w tzw. doktrynę reinkarnacji. Niestety wiara ruchu NewAge w ten fenomen opiera się na całkiem niesprawdzalnych danych, a właściwie jest to wyjątkowo powierzchowny pogląd, roznoszony wśród ludzi, tak jak zarazki koronawirusa ! To, w co wierzą osoby emocjonalnie zaangażowane, to informacyjny wirus, który gnieździ się w ludzkich umysłach i duszach.

Gdyby poważnie go przemyśleć, dokładnie zaanalizować prawdziwe podwaliny „Pięciu Skupisk„, to mamy do czynienia z bardzo skomplikowaną filozofią, nie mająca nic wspólnego z ogólnym pojęciem, jakie funkcjonuje wśród ludzi ruchu New Age ! Jak wspomnieliśmy, by jakoś pojąć doktrynę reinkarnacji potrzebny jest poważny i analityczny umysł. Wschodnie filozofie określają reinkarnację jako wielkie cierpienie, a nie jako „ciekawą podróż”, jak ma to miejsce wśród wyznawców UFO, bądz fanów Nowej Ery.

Zresztą idąc tropem „rozumowania” ludzi zaangażowanych w okultystyczny New Age, można by się zastanowić dlaczego nie chcą przyjąć do siebie twierdzenia istot UFO, o ich działaniach na sferę ludzkiej świadomości (za pomocą maszynerii Pięciu Skupisk), wymazywania i wszczepiania wspomnień innych ludzi, którzy żyli na Ziemi już wcześniej, duszom nowoprzybyłym tu, na tą planetę ?!

Dlaczego nie mogą o tym mówić inaczej niż „wirus poglądu o reinkarnacji„, dlaczego uczepili się roznoszonego wszędzie bardzo prostego, wręcz prostackiego pojęcia o inkarnacji jako tzw. „ciekawej podróży-nieustannego wędrowania”, czyli kołowrótu narodzin i śmierci-samsary ? Ludzie, albo bardzo dokładnie ich opisując, słowami chrześcijańskich mędrców Biblii: „istoty polskojęzyczne„, czy ogólnie „istoty żyjące w ludzkich ciałach” na tej planecie, nie są zdolni to poważnych analiz tej dziedziny filozofi-okultyzmu, to musi być zbyt trudne dla dla tych, którzy nie wyznają Jezusa i nie przyswajają sobie Jego nauk – Świętej Nauki.

Prowadzącej do wyzwolenia z męczarni „narodzin i śmierci” – kołowrotu diabła ! Ucieczka z 'koła diabła’, tzw. „koła samsary” (maszynerii pięciu skupisk) odbywa się poprzez ucieczkę z tzw. „Egiptu”. Istoty, czyli dusze żyjące w biologicznych ciałach mogą wyjść z „Egiptu”, i udać się razem z Jezusem, czyli Nowym Mojżeszem, do Domu Ojca, do „Nowego niebiańskiego Jeruzalem” ! – „Wyjdź ty i cały lud twój, który idzie za tobą.” Wyjścia 11:8 („Oto wszystkie DUSZE do mnie należą. Jak dusza ojca, tak dusza syna – należą do mnie. DUSZA, która grzeszy, ta umrze” Ez 18, 4).

Drugą audycją jaką polecamy jest program pana Janusza Zagórskiego w temacie koronawirusa. Warto jej wysłuchać bo na polskich platformach brak jakiejkolwiek analizy sytuacji w jakiej się znajdujemy, zwłaszcza jako ludzkość poddana globalnej okupacji Władcy Powietrza, a pan Zagórski próbuje to sensownie przemyśliwać. Szkoda tyko, że istoty które najwyraźniej mają władzę nad panem Zagórskim, poprzez niego, uważają Kościół Katolicki jako średniowieczne zbiorowisko ciemnogrodzian, czyhających na istoty Nwe Age, takie jak znany ufolog, by je oddać na przysłowiowe spalenie na stosie ?

Linki:

Przeradzanie się agregatów – część II zjawisk metapsychicznych w świątyni Boga„,

Pięć skupisk pamięci Total Recall

Pamięć nadprzyrodzona – zaawansowane systemy Total Recall’u ?

Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?

Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?

Nad każdym człowiekiem odpowiednie byty mają władzę ! Każda dusza jest nadzorowana przez określone władze ! (Wszystkim rządzą duchowe inteligencje! Władze nadprzyrodzone albo duchowe Księstwa !)

Rozmowy niedokończone: Okultyzm cz. I

EPIDEMIA – WIELKI RESET- NWO – Janusz Zagórski

https://youtu.be/RmRsW0rpqKE

A JEDNAK BROŃ BIOLOGICZNA!!! – Ewa Pawela

https://www.youtube.com/watch?v=_ksbbC-IKe8

,KORONA- Msze” wkrótce także w naszych kościołach (?!)

Dobre 14

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *