Obchodzone corocznie święto 11 listopada ma upamiętniać odzyskania przez Polskę niepodległości w roku 1918. Wszyscy mamy wtłaczane do głów, że Józef Piłsudski to nasz narodowy bohater, to on miał być głównym projektantem i jednocześnie wykonawcą planu uwolnienia Polski z rąk wrogów. Ponieważ zajmujemy się tu, na tym portalu, sprawami duchowymi, musimy się zapytać kto nas uwolni z rąk prawdziwego wroga, tego samego który zawładnął duszami hitlerowców, a wcześniej zaborców ?! Tego który ma w swoich sidłach polskojęzycznych polityków ? Niektórzy z nich ostentacyjnie, przed kamerami, spożywają świętą Eucharystię !

Udają chrześcijan, uważają się nawet za chrześcijan (taki mają „odlot” !), jednocześnie mniej lub bardziej świadomie, uczestniczą w tajemniczym planie, narzucanym światu siłą. Czy skończą tak jak wspomniany tu wcześniej marszałek ? Ksiądz Natanek, ale i wielu innych znawców tematu, twierdzą że wizja świętej Faustyny opisująca zjawisko „przejścia” pewnej osoby w zaświaty była ujrzeniem ciała astralnego Piłsudskiego ! „Pewnej chwili dnia 12 maja 1935 r. wieczorem, natychmiast po położeniu się do łóżka zasnęłam, ale jeżeli prędko zasnęłam, to jeszcze szybciej zostałam obudzona(…). Nieoczekiwanie ujrzałam pewną duszę, która oddzielała się od ciała wśród okropnych męczarni. O Jezu, pisząc to, drżę cała, po zobaczeniu okropności świadczących przeciwko tej duszy. Zobaczyłam wychodzące jakby z błotnistej przepaści dusze dzieci małych i nieco większych, koło 9 lat. Te dusze były odrażające i okropne, podobne do najbardziej przerażających potworów, do rozkładających się zwłok. Lecz te zwłoki żyły i świadczyły przeciwko konającej duszy.

A dusza, którą widziałam w agonii jest duszą, którą świat czcił i uwielbiał, czego rezultatem jest próżnia i grzech. Wreszcie na koniec wyłoniła się jakaś niewiasta, która w czymś podobnym do fartucha niosła łzy, i ta niewiasta świadczyła wiele przeciwko tej duszy. O, straszna chwilo, w której trzeba będzie ujrzeć swe czyny w ich istocie i nędzy. Żaden z tych czynów nie będzie zapomniany i będą towarzyszyć wiernie przed sądem Bożym. Brak mi słów i porównań, aby wyrazić rzeczy tak okropne, i, chociaż wydaje mi się, że ta dusza nie będzie potępiona, to jednak jej męki nie różnią się niczym od męczarni w piekle. Jedyną różnicą jest to, że się w pewnej chwili skończą.”

Ksiądz Natanek na podstawie solidnych publikacji twierdzi o elitach II Rzeczypospolitej, ich większej części, iż byli uwikłani, należeli do międzynarodowego UFO-kominternu ! To samo możemy powiedzieć o dzisiejszej tzw. śmietance. Ci też tworzą zręby Nowego Babilonu. Sprawa ma szerszy kontekst – globalny. Przewidziała to Maryja Dziewica, znane są w tej kwestii informacje, określane terminem „Czwartej Tajemnicy Fatimskiej„. W Biblii mamy o tym zakodowane więcej. Większość słyszała już o „liczbie Bestii (charagma χαραγμα), jednak spora część polskiego społeczeństwa ciągle jeszcze nie jest w pełni doinformowana o planie „Międzynarodowego okultystycznego UFO-kominternu” !

Linki:

Żydowski tygodnik straszy Polską. Porównuje Marsz Niepodległości do pochodów Ku-Klux-Klanu

Brytyjska prasa nazwała Marsz Niepodległości największym pochodem faszystów

Czy można kochać Polskę nie kochając Piłsudskiego?

„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a

http://www.pch24.pl/czy-mozna-kochac-polske-nie-kochajac-pilsudskiego-,56046,i.html

Najwyższa cywilizacja anielska – mistyczna – katolicka – cognitio Dei experimentalis

Nie reformator, a rewolucjonista

Skandaliczne słowa byłego współpracownika Hillary Clinton. „60 tys. nazistów maszerowało przez Warszawę”

Wróg w masce. Wolnomularze i walka o rząd dusz

Skandaliczny wpis szwedzkiego ministra. Chce „zwalczyć” Marsz Niepodległości

Amerykańscy Żydzi krytycznie o Marszu Niepodległości: propagował retorykę neonazistowską

MSZ Izraela uderzył w stół i prezydent Duda się odezwał

Roberto de Mattei: antypopulacyjne idee przeniknęły do wewnątrz Kościoła

Międzynarodowy okultystyczny UFO-komintern

Śmierć Piłsudskiego na podstawie Dzienniczka Św. Siostry F. Kowalskiej

Masońska frakcja w PiSie – odsys energii z Polakow – dr Krajski G. Braun

Tysiące polskich dzieci jest modyfikowanych genetycznie !!! (Jerzy Zięba)

Starożytne systemy dzisiejszych okultystow – dr Krajski

Bóg, Watykan i UFO. Teorie Spiskowe. Film Dokumentalny PL | Ateizm Urojony

https://www.youtube.com/watch?v=qREfhFXO2AA

Jesteśmy świadkami ostatniej walki Szatana!

https://vimeo.com/251019531

Dobre 23
Złe 4

Podobne Artykuły

3 thoughts on “Dzień niepodległości – ale od czego, albo raczej od kogo ?!

  1. Dopóki nie zostaną zdelegalizowane sorosowskie antynarodowe i antypolskie organizacje w Polsce oraz nie zostanie przeprowadzona repolonizacja mediów, oczyszczająca kapitał medialny z niemieckiego wpływu, to możemy śmiało mówić, że Polska jest wciąż podległa.

    http://petitiongo.org/en/petition/zdelegalizowac-w-polsce-dzialalnosc-wszystkich-fun

    http://petitiongo.org/en/petition/petycja-o-ograniczenie-kapitalu-niemieckiego-w-pol-8?mp=admin.message.success

  2. Kwestia czy dusza Józefa Piłsudskiego jest zbawiona czy potępiona stanowił przedmiot wizji Św. Faustyny Kowalskiej. Oto zapis wizji z 12 maja 1935 r. czyli z dnia śmierci „Ziuka”. W wizji nie pada wprawdzie nazwisko Piłsudski, niemniej podczas tworzenia „Dzienniczka”, spowiednik Św. Faustyny, ks. M. Sopoćko, zaświadczył, że wedle jej relacji chodziło o marszałka. Ciekawe, że w większości polskich wydań „Dzienniczka” nie jest wyjaśnione o kogo chodzi w tym zapisie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *