Na początku kwietnia 2022 rząd USA odtajnił 1500 stron badań związanych z UFO w ramach prośby, albo prawnego wniosku FOIA (Freedom of Information Act). Mija już prawie miesiąc, kiedy piszemy ten tekst, od ufologicznej sensacji, i to na skalę światową, a w polskojęzycznych mediach cisza ! Co tam takiego ujawniono ? W dokumentach można przeczytać, że tzw. „spotkania z UFO” powodowały u porwanych Amerykanów cierpienia z powodu oparzeń popromiennych, uszkodzeń mózgu i układu nerwowego, a nawet notowano, i tu uwaga: „niewyjaśnione ciąże” !!! Ktoś na wysokim stanowisku w Pentagonie, a może to jeszcze zasługa prezydenta Trumpa, puścił w obieg sensację. Jest to ogromna baza danych raportów rządu USA o istotach z kosmosu, albo z innych wymiarów, czy zamieszkujących Układ Słoneczny, która została niedawno upubliczniona w ramach wspomnianego wniosku Freedom of Information Act (FOIA).

Jako chrześcijanie zdajemy sobie sprawę, że tego typu informacje mogą wywołać w wielu czytelnikach niepokój, albo niedowierzanie, choć z drugiej strony patrząc, uczucie lęku jest w pełni uprawnione. Od wielu lat jesteśmy poddawani praniu mózgów odnośnie inteligencji pozaziemskich, czyli tzw. „kosmitów”. Rządy (członkowie sekty tajemnica na czole) przez dziesięciolecia ukrywały fakt ich istnienia oraz ingerencji w ludzi genom przez nieznane inteligencje. Baza dokumentów zawiera ponad 1500 stron materiałów związanych z UFO z Advanced Aerospace Threat Identification Program (AATIP) — tajnego programu Departamentu Obrony USA, który trwał od 2007 do 2012 roku, i nieoficjalnie pochłonął setki milionów dolarów ! Mimo że nigdy nie został sklasyfikowany jako tajny lub ściśle tajny, AATIP stał się znany opinii publicznej dopiero w 2017 roku, kiedy były dyrektor programowy Luis Elizondo zrezygnował z pracy w Pentagonie i opublikował kilka nagrań pojazdów UFO, zarejestrowanych przez wojskowy sprzęt.

Wkrótce po ujawnieniu istnienia AATIP amerykańska placówka brytyjskiego tabloidu The Sun złożyła wniosek FOIA o wszelkie dokumenty związane z programem. Cztery lata później — 5 kwietnia 2022 r. — po prawnej batalii, Amerykańska Agencja Wywiadu Obronnego (DIA) spełniła prośbę, udostępniając The Sun kolejne 1574 strony materiału. Według The Sun w dokumentach znajdują się raporty na temat (strasznych) biologicznych skutków obserwacji UFO na ludzi, badania nad zaawansowanymi technologiami, takimi jak peleryny-niewidki, oraz plany eksploracji i kolonizacji kosmosu. Niektóre fragmenty dokumentów zostały „częściowo wymazane czarnym flamastrem” ze względu na kwestie prywatności i poufności, powiedział rzecznik programu AATIP.

Jednym z wyróżniających się dokumentów z tej kolekcji jest raport zatytułowany: „Anomalne ostre i mniej ostre oddziaływanie pola na tkanki ludzkie i biologiczne” (ang. Anomalous Acute and Subacute Field Effects on Human and Biological Tissues) z marca 2010 roku. Raport opisuje obrażenia „ludzkich obserwatorów przez anomalnie/nadzwyczajnie zaawansowane systemy lotnicze” (czytaj UFO pojazdy demonów), z których część może stanowić „zagrożenie” interesom Stanów Zjednoczonych” – czytamy w dokumencie.

Raport opisuje 42 przypadki z akt medycznych i 300 „niepublikowanych” przypadków, w których ludzie doznali obrażeń po spotkaniu z „anormalnymi pojazdami”, w tym UFO. W niektórych przypadkach ludzie wykazywali obrażenia od oparzeń, lub inne ciężkie stany związane z promieniowaniem elektromagnetycznym – mówi raport – niektóre z nich wydawały się być spowodowane przez „systemy napędowe związane z energią”. W raporcie odnotowano również przypadki uszkodzenia mózgu, uszkodzenia nerwów, kołatania serca i bólów głowy związanych z nietypowym kontaktem z pojazdem – patrz przypadek z Lasu Rendlesham, gdzie porwani przez UFO wojskowi doznali ciężkich uszkodzeń organów, prowadzących do wieloletnich ciężkich chorób. Raport zawiera również listę biologicznych skutków obserwacji UFO na ludzkich obserwatorach w latach 1873-1994, sporządzoną przez Mutual UFO Network (MUFON) — cywilną grupę non-profit, która bada doniesienia o obserwacjach UFO. Zgłaszane skutki spotkań z UFO obejmują „niewyjaśnione ciąże”, „uprowadzenia do UFO”, paraliż i doświadczenia telepatii, teleportacji i lewitacji. (Proszę sobie przypomnieć relację obywatela Polski i jego żony, w której czytamy o efekcie działania ufonautów na mózg Polaka ! „ „jakby przez moją głowę przepływały fale, jakby wyrywało mi mózg” – zdanie pochodzi z raportu polskiego przypadku: tytuł orginału:BLISKIE SPOTKANIA III STOPNIA W POLSCE, KRZYSZTOF PIECHOTA Spotkanie w czwartym wymiarze ?)

Informacje te nie dziwią ufologów, czytelników portali Innemedium, czy Argonauty, mogą jednak stanowić poważny problem natury mentalnej-duchowej, dla osób poddanych od dzieciństwa psychomanipulacji ewolucjonizmem Darwina, czy innym fałszem systemu edukacji ! Wszyscy zdajemy sobie sprawę z wielkiego przełomu do jakiego się zbliżamy. Prawdopodobnie chodzi o datę „Agendy 2030”, do tego czasu wszystko ma się na Ziemi zmienić, nawet religia, co jest również fałszem, bo rok końca świata to rok 2075, licząc dobrze udokumentowanym kalendarzem Esseńczyków.

Wróćmy jednak to raportu z roku 2022. To co nas najbardziej ciekawi to publiczne ujawnienie zapładniania ludzkich kobiet przez istoty UFO ! Pisaliśmy już kilka razy o znanym ufologu Davidzie Jacobsie, prowadzącym badania nad uprowadzonymi do UFO. Jacobs ma wysoki autorytet w dziedzinie ufologii. Przez kilkadziesiąt lat wykładał o tym zjawisku szeroko, udzielał licznych wywiadów i brał udział w sporej liczbie programów telewizyjnych i radiowych na temat uprowadzeń przez kosmitów i tworzenia przez nich hybryd.

David Jacobs napisał pięć książek na temat UFO i uprowadzeń przez tzw. „kosmitów”. W ostatnich latach Jacobs publicznie argumentował, że dowody z jego badań, które czasami obejmują wykorzystanie hipnotycznej regresji z uprowadzonymi przez kosmitów wraz z tradycyjnymi technikami przeprowadzania wywiadów, wskazują, że hybrydy kosmitów i ludzi były zaangażowane w tajny program infiltracji społeczeństwa ludzkiego z ostatecznym celem przejęcia Ziemi (patrz grafika powyżej). Twierdzi, że niektóre z jego obiektów badawczych (ludzie porwani) uczą te hybrydy, jak wtopić się w ludzkie społeczeństwo, aby nie można było ich odróżnić od ludzi i że dzieje się to na całym świecie !

Pisaliśmy o tym w tekście pt.: „Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?! Rozmowa amerykańskich ufologów„. Raport z kwietnia 2022 to kolejny krok ku globalnej przemianie całego globu, umysłów i dusz milionów ludzi ! Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że przed rokiem 2030 poznamy pełne dane w temacie infiltracji ludzkiej rasy przez UFOnautów ! Nie można wykluczyć, że gdzieś koło nas, nasi sąsiedzi, albo ktoś kogo spotykamy na dworze, to hybrydy UFO. Możliwe, że za jakiś czas ktoś będzie chciał zbudować urządzenie do wykrywania ludzi-człowieczeństwa, tak by odróżnić nas od nich…, podobnie jak to robiono w filmie „„Łowca androidów” (ang. Blade Runner).

Powstaje pytanie, patrząc na irracjonalne zachowania elit, ile gwiazd biznesu, show biznesu albo ilu polityków jest ufo hybrydami ? Pytamy poważnie, to nie sarkazm…, zresztą istnieją silne przesłanki, że pato elity pracują nad stworzeniem „globalnego UFOnauty” – Antychrysta. („Nadchodzi totalna schizma w Watykanie, a z nią globalny ufonauta” ) Nie zapominajmy również, że o tego typu zdarzeniach wiedzieli starożytni. Najbardziej szokującym przekazem jaki dotarł do naszych czasów jest „Apokryf Księgi Rodzaju”, aramejski dokument datowany paleograficznie na koniec I w. przed Chrystusem, opisuje coś co jest bardzo podobne do tego co ujawnia raport Pentagonu, oto ten urywek, a właściwie dwa:

[…]„(Lamech powiedział) Oto wówczas pomyślałem sobie w (głębi) mego serca, że ciąża ta jest od stróżów, od świętych, lub od gigantów…] Moje serce wahało się co do tego dziecka […] Wtedy, ja Lamech, przestraszyłem się. Poszedłem do Bitenosz, [mojej] żo[ny, i powiedziałem…] (na Świętego) i Wiecznego, na Najwyższego, na Wielkiego Pana, na Króla Wi[eków,…] (Musisz mi wyjawić, czy parzyłaś się) z […] synami nieba, że zgodnie z prawdą masz mi wyjawić, bez kłamstw, czy ten […] (płód pochodzi ode mnie,) na króla wszystkich wieków, że szczerze ze mną rozmawiasz i bez kłamstw […] Wówczas Bitenosz, moja żona, odezwała się do mnie z wielką gwałtownością. Pł[akała…] i powiedziała: O mój bracie i mój panie! Przypomnij sobie moją rozkosz […] (Lecz ja nie przypomniałem sobie by mój członek) […] i moja dusza przebywała we wnętrzu jej pochwy. I ja szczerze wszystko [ci wyjawię] Wtedy bardzo odmieniło się moje serce […] a kiedy zobaczyła Bitenosz, moja żona, że moja twarz zmieniła się, […]wówczas powściągnęła swe wzburzenie. Rozmawiała ze mną mówiąc mi: O mój panie i mój bracie! Przypomnij sobie moją przyjemność. Przysięgam ci na Wielkiego Świętego, na Króla Ni[ebios,…] że z ciebie jest to nasienie, z ciebie jest ta ciąża, z ciebie powstał [ten] owoc […] a nie z kogoś obcego, i nie z żadnych stróżów, ani z żadnych synów niebi[os. Dlaczego wyraz] twojej twarzy tak się zmienił i tak zniekształcił, a twój duch jest tak przygnębiony? […] Przecież ja szczerze z tobą rozmawiam. […] Wówczas ja, Lamech, pobiegłem do Metuselacha, mojego ojca, i wszystko mu [wyznałem, by poszedł i zapytał Henocha], swego ojca, i wszystkiego od niego rzetelnie się dowiedział. Jest on bowiem ulubi[onym i umiłowanym (stróżów, synów niebios i chodzi razem ze stróżami, synami niebios) … ze świętymi] ma wyznaczony dział i wszystko mu wyjawiają. Kiedy usłyszał Metuselach [te słowa,] [pobiegł] do Henocha, swojego ojca, aby dowiedzieć się od niego wszystkiego zgodnie z prawdą […] (…) Przeszedł wzdłuż kraj, aż do Parwaim, i tam odnalazł [Henocha, swojego ojca…] I powiedział do Henocha, swojego ojca: O mój ojcze i mój panie! Do ciebie [przybywam…] […] i mówię ci: Nie złość się na mnie, że tutaj przybyłem do cie[bie…] respekt przed tobą (bowiem czuję) […] 1QGenAp 2, 1 – 26 (PM) (Piotr Muchowski, Rękopisy znad Morza Martwego. Qumran – Wadi Murabba’at – Masada – Nachal Chewer, Kraków 2000, s. 11 – 12 – przyp. A.S.)

W tym miejscu urywa się ta pasjonująca opowieść, lecz na szczęście znamy jej dalszy ciąg, bo znajduje się on w Apokalipsie Noego, stanowiącej integralną część Księgi Henocha:

„(Henoch opowiada) Po [paru] dniach syn mój Matuzalem wziął dla swojego syna Lamecha żonę, która zaszła od niego w ciążę i urodziła syna. Ciało jego było białe jak śnieg i czerwone jak kwiat róży, a włosy na jego głowie [były] białe jak wełna (…) miał piękne oczy. Kiedy otworzył swe oczy, napełnił cały dom jasnością jak słońce, tak że cały dom był nad wyraz jasny. Kiedy zabrano go z rąk akuszerki, otworzył swoje usta i mówił o Panu Sprawiedliwości. A jego ojciec Lamech zląkł się z tego powodu, uciekł i udał się do swego ojca Matuzalema. Powiedział do niego: „Urodziłem dziwnego syna. Podobny jest nie do człowieka, ale do dzieci aniołów nieba, jest innego rodzaju, nie jest taki jak my. Jego oczy są jak promienie słońca, a oblicze jego chwalebne. Wydaje mi się, że nie wyszedł on ode mnie, ale od aniołów. (…) A teraz, ojcze mój, błagam cię i proszę, abyś poszedł do naszego ojca Henocha i dowiedział się od niego prawdy, albowiem mieszka on z aniołami.” I kiedy Matuzalem usłyszał słowa swego syna przyszedł do mnie na krańce ziemi, bo usłyszał, że tam się znajduję. Zawołał i usłyszałem jego głos i podszedłem do niego (…) A on (…) powiedział: „Z bardzo ważnego powodu do ciebie przyszedłem. A teraz posłuchaj mnie, ojcze mój, albowiem urodziło się memu synu Lamechowi dziecko, którego kształt i wygląd nie są takie, jak wygląd człowieka (…) Jego ojciec Lamech przestraszył się i uciekł do mnie. On nie wierzy, że on pochodzi od niego, ale sądzi, że [pochodzi] od aniołów nieba. I oto przyszedłem do ciebie, abyś mi powiedział prawdę.” I ja Henoch odpowiadając powiedziałem do niego: „(…) powiadom swego syna Lamecha, że ten, który mu się urodził, jest naprawdę jego synem. Nazwij jego imię Noe (…) A teraz, synu mój, idź, powiedz twemu synu Lamechowi, że to dziecko, które się narodziło, jest rzeczywiście jego synem i że to nie jest kłamstwo.” HenEt 106, 1 – 18; 107, 2 (RR) (Apokryfy Starego Testamentu, opracowanie i wstępy Ks. Ryszard Rubinkiewicz SDB, Warszawa 1999, s. 188)

 

Linki:

Informacje o tym raporcie są dostępne na stronie „The Sun” tutaj: X-FILES Pentagon releases 1,500 pages of secret documents about shadowy UFO programme after four year battle

Prawdziwy Władca Pierścieni, część III – pojemniki „rządców świata” mordoru

Prawdziwe sny ludzkości – wymazana pamięć Total Recall po potopie i po przybyciu Anioła z „naczyniem”

Prawdziwy władca pierścieni – część II (Aktualizacja – wersja 2.2)

O istotach, które zamieszkały w pewnej dziewczynce pisaliśmy w tekście pt.: „Sny mieszkańców cienistej krainy„, a także we wspomnianym artykule „Humanoidy określane mianem „choirous” – starożytny zaawansowany duchowy kod” – natomiast „domy” były analizowane w „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

O Ks. Daniela 2:43 i mieszaniu się „obcych” poprzez ludzkie nasienie, w interpretacji ufologicznej tego wersetu, pisaliśmy w artykule pt.: „Megalityczna interpretacja zmieszania 2:43

Cudowne możliwości UFO istot, raport Karli Turner

Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego

Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

Cudowne możliwości istot UFO które mogą produkować mieszkania dla wszelakich duchów i enwuowców !

Kosmiczne tajemnice UFOistot ujawnione ! Duchowy naród z Biblii przybywa by brać wygnańców w jasyr ?

Niebiańskie Istoty nowej duchowej ufologii – nagrywane przez Roberta Binghama duchowego kontaktera!

.Kosmiczne krasnoludy i Elfy przybywają na Ziemię by porywać ludzi do UFO pojazdów – DERRIL SIMS

Mistyczne symbole anielskich istot zabierających ludzi do innych wymiarów, tajemnice Biblii- Hoggard

UFO istoty, aniołowie i demony w Biblii i w Pentagonie – co o nich wiedzą w Królestwie ludzkim ?!

Tajemnica istot hylemorficznych duchowych w energetycznych kokonach jako ich bezcielesnych powłokach

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

RENDLESHAM problem BHP, bezcielesne istoty z innego wymiaru ?

Wewnętrzny wróg z Loży NWO hybrydy iluminackiej demonów chce przejąć władzę w katolickiej Polsce !

Dobre 10

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *