Mamy rok 1969, poczatek Programu Apollo, trwjącego do połowy lat 70-tych. Był to „najgorętszy czas” tzw. Zimnej Wojny. Pomyślcie co by się stało, gdyby Amerykański astronauta, albo astronauci, zaczęli umierać na oczach setek milionów widzów !? Albo gdyby pojazd Apoll-yona 11 rozbił się podczas telewizyjnej transmisji na żywo ?! Cały świat, a Rosjanie szczególnie, by zatryumfowali ! Amerykańska technologia, amerykańska technika i nauka okazała by się dziadowską, kowbojskim szmelcem ! Ofiary i porażka nie wchodziły w grę ! Cały program musiał być sukcesem, po prostu musiał się udać ! Nie było innej możliwości. co musiano w takiej sytuacji zrobić ?

Właśnie to podkreśla znakomity, dwuczęściowy film o tytule Co się stało na księżycu” (ang. „What Happened On the Moon?„). Niestety jeszcze nie został przetłumaczony na język polski, a jest to wyśmienita produkcja. Pokazuje wiele aspektów jakie wiązały się z pozornymi trudnościami fałszowania lotów na Księżyc. Co ważne, NASA posiadała wówczas nieograniczone środki finansowe, by sprostać czemuś, co raczej w latach 70-tych było nie możliwe, nawet dzisiaj wydaje się to nieprawdopodobne, co staramy się zaprezentować w video pt.: „Dziwne lądowanie na Księżycu – CAŁY FILM z Kosmicznego studia !

Przesyłanie samego sygnału do centrum dowodzenia, gdzie znajdowały się setki inżynierów, nadzorujących misje, z podziemnej bazy, w której prawie na żywo naśladowano pobyt na Księżycu, było zadaniem stosunkowo prostym. Inną grupę astronautów, inną od tej będącej w kosmicznym studio, można było wysłać na orbitę, tak by potem wrócili na Ziemię, oczywiście na oczach całego świata ! Zresztą rozważanie jak tego dokonali, wydaje się sprawą drugorzędną, ważniejsze są pomyłki personoelu służb specjalnych, albo specjalnie dawane znaki amerykańskich patriotów-whistleblowerów, pracujących przy największym fałszerstwie wszechczasów, pomijając Teorię Ewolucji.

No i pamiętajmy co się stało z J.F. Kennedym. Może dowiedział się o planie wielkiej kosmicznej ściemy ?! Może, tu wątków jest więcej, przyczyny zamachu mogą być inne, tej również wykluczyć się nie da. Tam w grę wchodziły miliardy dolarów, ktoś zarobił kupę szmalu, bez większych problemów, i bez stresu !?

Linki:

Kosmiczne studio nagraniowe – część I

Baza ‚obcych’ na Księżycu – Ingo Swann miał rację ?!

Prawdziwy Władca monolitów

Rewelacyjne zdjęcia NASA – zarejestrowano „kapsułę” Ponadświatowych Intelektów !

Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Dziwne lądowanie na Księżycu – CAŁY FILM z Kosmicznego studia !

Lądowanie na Księżycu to kłamstwo? [Enigma]

Dobre 21

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *