Kwantowy skok do przodu, kontakt z duchową inteligencją

Obserwując współczesną tzw. religijność telewizyjną, zauważamy iż wielu ludzi ulega NIEWIDOCZNYM wpływom. Kuszenie praktykami magicznymi jest tępo lansowane przez media, głównie telewizję oraz internet, ludzie lgną jak muchy do wszystkiego co owiane jest mgiełką tajemniczości, chcą znać przyszość, a poprzez to wywierać wpływać na terazniejszosć, zmieniać ją. (Bóg nie gra w kości) Subkultura tarota przecieka coraz bardziej do umysłów ludzi słabych duchowo !

Człowiek z natury jest religijny i potrzebuje czcić coś lub kogoś większego od siebie i do niego odnosić swe życie. Gdy ludzie posiadają słabą wiarę w Boga Izraela lub też poczuli się zagubieni w cywilizacji śmierci, w konsumpcyjnym materializmie, wówczas poszukują innej drogi, jak wróżby, wywoływanie duchów, okultyzm. Ten ostatni wiąże się z tajemniczością, która pobudza ludzką ciekawość. Wielu ludzi zaangażowało się w okultyzm, rozpoczynając swe zainteresowania od niewinnych na pozór praktyk, np. czytania horoskopów, wróżenia z kart tarota, itp…

d66a5c54001349bb4989d175

Im bardziej wzrasta ciekawość, tym więcej człowiek się angażuje i wchodzi w grupy o tych samych zainteresowaniach “magiczną tajemnicą”. Magia daje także poczucie władzy tajemnej nad innymi. Osobie wtajemniczonej wydaje się, iż jest “kimś”, w przeciwieństwie do otaczającego go ogółu ignorantów, którzy nie mają ani wiedzy tajemnej, ani zdolności okultystycznych, powodując poczucie bycia NAD innymi, nad szarą masa. W konsekwencji współczesne neopogaństwo – bo do tego się sprowadza praktykowanie magii – wmawia człowiekowi, iż to on sam jest boski i ma boską władzę.

Przypadki wielu osób, które w swym życiu praktykowały magię czy bioenergoterapię pokazują, do jak niebezpiecznych konsekwencji doprowadzają te praktyki. Wielu kapłanów przeznaczonych do uwalniania ludzi spod panowania złych duchów, dowodzi, jak wielki wpływ ma szatan, gdy człowiek otwiera mu dostęp do swego życia, swej psychiki i duszy poprzez okultystyczne praktyki. W jednym z wywiadów ks. Marian Polak, michaelita zajmujący się przez wiele lat pomocą ludziom opętanym i zniewolonym przez różne złe duchy, zauważa, iż nawet chodzenie do tzw. wróżki, karty tarota lub czytanie satanistycznych książek, a szczególnie uczestniczenie w seansach spirytystycznych (wywoływanie duchów), powoduje tworzenie się w człowieku luki, przez którą może wejść szatan i zniewalać go. Dlaczego jesteśmy wystawieni na łatwy łup ?

Po pierwsze dla tego, iż nie widzimy przeciwnika, nie uświadamiamy sobie jego metod i strategii. Po drugie szatan przewyższa człowieka inteligencją i – będąc bytem duchowym – nie podlega takim ograniczeniom czasoprzestrzennym jak człowiek. Duchowa istota, posiadająca inteligencję i rozum jest w stanie skutecznie przeciwstawić się szatanowi i prowadzić z nim zwycięską walkę ( Efezjan 6:10-20). Dlaczego tylko Chrystus, a nie Mahomet, Budda, Kriszna itp.? Bo tylko Chrystus jest prawdziwym Zbawicielem !

548e3f26899e5c0f00eccdfc1639c6a7,7,1

Wszelkie wróżbiarstwo i przepowiadanie przyszłości jest więc zdecydowanie potępione w Biblii i nauce Kościoła. Wypada zadać pytanie: dlaczego te, zdawałoby się niegroźne praktyki, są tak zdecydowanie potępione? Odpowiadając na to pytanie, należy uzmysłowić sobie, iż za wszelką formą przepowiadania stoi w rzeczywistości pewna inteligencja. Z kart Biblii wiemy, iż nie jest nią Pan Bóg czy aniołowie. Więc kto? Odpowiedź jest jedna: demon! Pomyślmy przez chwilę. Czy kawałek pokolorowanej kartki papieru, tekturki, ewentualnie plastiku – czyli karty, może powiedzieć nam coś o przyszłości? Planety i gwiazdy są to przecież martwe mieszaniny skał i gazów, nie mają rozumu, woli, itp. Czy mogą coś powiedzieć kawałki szkła czy kryształu w przypadku kul? Nie! To wszystko są tylko rekwizyty, przedmioty pośredniczące między człowiekiem (wróżbitą) a inteligentnym złym duchem, demonem który wskazówki i przepowiednie daje właśnie poprzez nie.

t4

Pisał już o tym św. Tomasz z Akwinu: “Wszelkie wróżenie posługuje się jakąś radą i mocą szatańską do poznania przyszłych wydarzeń. Niekiedy wróżbici przyzywają tej pomocy wyraźnie, niekiedy zaś demony w sposób ukryty wpływają na poznanie rzeczy przyszłych”. Wiedząc o tym, nie dziwi fakt zniewoleń i opętań u tych, którzy zajmują się takimi praktykami (choć nie na co dzień te efekty są u nich widoczne, jeszcze nie są widoczne !). Dlatego, troszcząc się o prawdziwie szczęśliwą przyszłość człowieka, Stwórca, Duchowa Istota, zabrania tych praktyk, zabrania łączenia się z inną duchową inteligencją ! (kliknij niebieskie linki)

matka_400x400

[…]Niektórzy przeciwnicy masonerii twierdzą, że jest to organizacja satanistyczna. Podziela Pan te poglądy? – Nie sądzę, by można było ją tak określić. Moim zdaniem, masoneria jest narzędziem szatana. Dlatego, że jej cel jest jednoznaczny: zniszczenie Kościoła rzymskokatolickiego. Moja nominacja na Kawalera Różowego Krzyża odbyła się w Wielki Czwartek, w czasie urządzonej przez masonów ostatniej wieczerzy. Moi koledzy, którzy doszli do najwyższego, 33. stopnia inicjacji, opowiadali mi, że podczas niej depcze się w piachu tiarę papieską. Czuł się Pan w jakiś sposób zniewolony przez zło, gdy należał Pan do loży? – Odczuwałem jego obecność kilka razy, w okresie mojego przechodzenia na wiarę chrześcijańską. Kiedy odmawiałem „Zdrowaś Maryjo”, słyszałem ostry, nie do zniesienia zgrzyt. Skończyło się to, kiedy zdecydowanie przeszedłem na stronę Kościoła katolickiego.[…] Więcej tutaj.

Na całym świecie toczy się od zarania dziejów wielka duchowa wojna ! Po której stronie znajdują się państwo ?!

 Ona o tym wie, i co ? !

https://www.youtube.com/watch?v=1uPDHs6e5vw

Wyznania opętanego

Świadectwo byłego bioenergoterapeuty 1/3

Jak wprowadza się demona – dr Krajski o ukrytych działaniach Szatana

Dobre 34
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *