Atak Goga na Izrael i przerażające wybory w Polsce z roku 2023 (Gog chce zmiażdżyć Polaków i chrześcijan?)

W roku 2014 napisaliśmy ogólnikowy tekst pt.: „Kiedy Gog i Magog zaatakują Izrael ? Biblijna przepowiednia proroka Ezechiela„, w którym opisaliśmy podstawy biblijnej przepowiedni, a kulminacją rozważań o tajemniczej istocie z północy był tekst „Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?„. W pażdzierniku 2023 roku coś, albo ktoś, jakby próbował zmaterializować wersety przepowiadające atak Goga na Izrael: „Hamas i Hezbollah twierdzą, że zaatakowały Izrael z terytorium Libanu„.

Do tych niezwykłych informacji trzeba dodać jeszcze jedną, niezwykle zbliżającą nas do politycznego i materialnego wymiaru Goga ! Chodzi o „Nagranie, które wyciekło do sieci ukazuje początek sobotniego ataku na Izrael. Grupą prawdopodobnie dowodził Rosjanin, na co może wskazywać język, w którym wydawane są rozkazy. Rosyjskojęzycznymi żołnierzami, według ekspertów, mogli być najemnicy z Grupy Wagnera, którzy jak poinformował ukraiński rządowy portal Centrum Narodowego Sprzeciwu, szkolili bojowników Hamasu z obsługi dronów i operacji szturmowych”.

Od wielu dzisięcioleci Goga i Magoga opisywano jako ludy i narody z okolic (południowej) Rosji i Kazachstanu, plus inni, wspominał o tym wielokrotnie amerykański biblista Chuck Missler, i to co widzimy w pażdzierniu 2023 wydaje się potwierdzać analizy biblistów ! Oczywiście niekoniecznie mamy już teraz kluczowy moment tej przepowiedni, choć akcja wydaje się rozwijająca i może doprowadzić do odpalenia atomówek, jak o tym mówił wspomniany Amerykanin Chuck.

Generalnie sytuacja globalna, sterowana przez UFO istoty oraz byty anielskie i samego Boga Jezusa, może doprowadzić do wielkich zmian, w tym lokalnej wojny atomowej, gdzie zasotosowane będą głowice małej mocy, rzędku kilku kiloton, w tym broń laserowa, która jest już w użyciu – stosuje ją wosjko Izraela. Osobiście uważam, że ten ciągły konflikt pomiędzy Islamem a Izraelem można by rozwiązać przenosząc islamitów zamieszkujących Strefę Gazy poza państwo Izrael, co przyniosło by upragniony spokój. Wszyscy chrześcijanie oraz bibliści zdają sobie sprawę, że ziema Izraela należy do Izraelitów, zostałą im dana przez Boga więc należało by wysiedlić wszystkich islamitów Gzy i zbudować im jakąś inną Strefę, gdzieś poza Izraelem. Takie działania mogły by doprowadzić do przejęcia wzgórza świątynnego i rozpoczęcia budowy „III Świątyni – Jest napisane (Zohar, Raszi, itd.), że Trzecia Świątynia zostanie zbudowana przez Najwyższego i zejdzie z Niebios gotowa. Z drugiej strony mówi się, że Świątynia zostanie zbudowana przez Żydów, Rambam zaś twierdził, że Trzecią Świątynię zbuduje Król Mosziach.

Już niedługo przekonamy się czy obecny konflikt pomiędzy światem islamskim a państwem Izrael jest materializacją przepowiedni o ataku Goga i Magoga na „góry izraelskie” !? Także niebawem dowiemy się czy Polska całkowicie zostanie przejęta przez Antychrysta i jego sługi z Davos. Należy się zastanowić jak ogromny nastąpił zwrot – historyczne przełamanie. W świecie transhumanizmu i powiązanego z nim okultyzmu istnieje doktryna określana liczbą „2050”. Jest to wizja skrajnego łączenia technologii z naszym biologicznym ciałem, tak by ostatecznie porzucić biologiczny organizm i przenieść się do innych wymiarów, albo do zbudowanych ciał bionicznych, czy ufonautycznych, co jest przez biblistów określane jako bardzo czysta forma satanizmu!

Termin liczbowy „2050” był przez nas opisywany na podstawie masońskiego filmu: „Łowca androidów 2049″ (ang.”Blade Runner 2049”), który jest wykładnią cywilizacji do jakiej dążą elity „ordo ab chao”, to też jest umieszczone w nazwie jednej z partii politycznych, które wygrały z Konfederacją i które mają zamiar rządzić Polską po wyborach w pażdzierniku 2023 ! Jak widzimy okultyzm, czy wręcz skrajny transhumanizm, mający za cel dzieci z probówki, produkcję hybryd, znamię bestii 666, jest już w polskojęzycznej polityce, patrzeć tylko jak uderzą w Kościół i normalność…, zastępując Polskę wizją Goga, inaczej diabła.

 

Po wyborach w pażdzierniu 2023 połowa Polaków nie potrafiła racjonalnie myśleć i poddała się praniu mózgów, głosując za skrajna lewicą oraz odrzucając referendum, mogące zatrzymać najazd islamu ! To jest przerażające i uświadamia nam jak bardzo jesteśmy pod okupacją diabła NWO, inaczej bolszewi ewnuowskiej, nazywanej w tajemnym języku bestii wspomnianym „ordo ab chao”, albo Gogiem i Magogiem. Miejmy nadzieję, że PiS, tak jak w filmie „Terminator 2 – dzięń sądu”, będzie trzymał naciśnięty prycisk urządzenia wysadzającego budynek, tak długo jak się da! A gdy już nie da rady, puści przycisk… i odpali bomby.

Przypomnijmy: Sarah udaje się do dawnego przyjaciela po broń i planuje ucieczkę do Meksyku, ale sen o eksplozji atomowej powoduje, że decyduje się zabić przyszłego twórcę mikroprocesora – Milesa Dysona (Joe Morton). Rani go w domu, lecz Terminator i John przybywają na czas, by ją powstrzymać. Razem z Dysonem organizują napad na firmę Cyberdyne, odpowiedzialną za sieć Skynet, tej samej nocy. W siedzibie firmy dowiadują się, że Skynet powstało z artefaktów będących ramieniem i procesorem Terminatora z poprzedniego filmu.

W wyniku akcji policji Miles zostaje ciężko ranny, ale udaje mu się wysadzić budynek Cyberdyne utrzymując naciśnięty przycisk do czasu przybycia policyjnej bestii, w ten sposób by zatrzeć ślady. Terminator, John i Sarah uciekają, lecz ściga ich T-1000. Czy Polacy są po wpływem mocy diabelskich, że nie widzą rozpaczliwej sytuacji w jakiej się znajdujemy ? Zdajemy sobie sprawę, że PiS doprowadził wielu biednych Polaków do rozpaczy, nas także, jednak zaraz po wyborach pan Balcerowicz ogłosił, że trzeba sprzedać Orlen, a co za tym idzie, albo idąc tym tokiem rozumowania, należy zaorać całą gospodarkę i oddać ją Niemcom, czy innym nacjom, którym wszystko się opłaca, tylko nam się nic nie opłaca.

Zresztą atak Goga i Magoga może już trwać, potwierdzają to relacje portalu PCH24, który na bieżąco informuje o wyczynach sługi Goga, pana BerGOG-lia, zwanego także „papieżem Franciszkiem” ! Jego działalność w Watykanie i w Kościele potwierdza przepowiednię Matki Boskiej z La Salette i z Fatimy ! Watykan staje się siedzibą okreslonej duchowej istoty, napadającej na „góry izraelskie”, bo jak pamiętacie nie tylko o „materialne góry” tu może chodzić… Ezech 39:2 Biblia Warszawska: „I zawrócę cię, i wezmę cię na smycz; sprowadzę cię z najdalszej północy i przyprowadzę cię na góry izraelskie.” – tak jak nie o materialną „Judeę” może chodzi w przepowiedni Jezusa…, ale o tą duchową, dotyczącą prawdziwych Żydów! – „kto czyta, niech rozumie – wtedy ci, którzy będą w Judei, niech uciekają w góry!

Linki:

Gog i Magog – polityczna czy duchowa tajemnica ? Kiedy się zmaterializuje, i czy ludy iluminacko-niemieckie będą w niej uczestniczyć ?

Kiedy Gog i Magog zaatakują Izrael ? Biblijna przepowiednia proroka Ezechiela

Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu

Czy, i kiedy, nastąpi polski strumień nadprzyrodzonej energii – po „trąbach zagłady” ?

Czy już powinniśmy uciekać w góry ? – „kto czyta niech rozumie”

Kiedy Gog i Magog zaatakują Izrael ? Biblijna przepowiednia proroka Ezechiela

Obawiają się kar ze strony twórców Amoris Laetitia

Nowy Wspaniały Świat „charagma therion”

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Papieski order dla promotorki cywilizacji śmierci – SZOK !!!

Jest reakcja Watykanu i papieża na krytykę za głoszenie herezji

Kosmiczno duchowa bitwa Efezjan

Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?

ATAK MEDYCZNYCH HITLEROWCÓW, MEDYCZNYCH SS-MANÓW ORAZ MEDYCZNEGO NKWD NA POLAKÓW – KAZ. KS. NATANKA

BOLSZEWIA ILUMINACKA NWO ZAATAKOWAŁA KS. NATANKA ZA UJAWNIENIE PRAWDY O ŚMIERCIONKACH I HYBRYDACHNWO

Dobre 14

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *