Polscy chrześcijańscy badacze wiedzą kto pociąga za sznurki

W ostatnim czasie dzieje się bardzo dużo. Wydaje się, że więcej niż zwykle. Nie tylko w polityce, ale w wymiarze duchowym. Gdzieś w sferze której nie dostrzegamy, w innej przestrzeni, muszą się spotykać jakieś istoty, możliwe że są to aniołowie, albo/i pomocnicy Nachasza. Coś się tam ustala, może drogą siłowania się. Polska nie jest odizolowana, jest częścią układanki więc i tu, nad Wisłą, czasami mają miejsce tajemnicze sytuacje. Na szczęście jest jeszcze trochę wolności w internecie, z tej perspektywy można odsłuchać znakomitego wykładu pana Grzegorza Brauna(patrz na dole). Cennego, bo naszpikowanego informacjami ogromnej historycznej wagi.

Nie musimy czytać dziesiątek książek, sami to wszystko kleić w całość, by szybko dowiedzieć się jak wyglądała ukryta historia Narodu Wybranego, właściwie to chyba bardziej jego elity, albo jakiejś jej części. Do tego ciągle jeszcze możemy obejrzeć program z udziałem doktora Krajskiego(również na dole), jego naukowej pracy w temacie mało widocznych „sznurków”, chodzi o niewidzialne towarzystwo które za nie pociąga. Dziwnych spotkań wierchuszki PiSu z mocno zakamuflowanymi emisariuszami rządu światowego. Co tam się ustala, kto kim steruje, kto kogo nagrywa, pozostanie prawdopodobnie na zawsze tajemnicą.

Jedno jest pewne, tak jak o tym mówi Grzegorz Braun, na szczycie zawsze są przedstawiciele Narodu Wybranego, zresztą zgodnie z tym co powiedział o nich Bóg YHWH: „I uczyni cię Pan głową, a nie ogonem, i będziesz zawsze tylko na górze, a nigdy nie będziesz na dole, jeżeli będziesz słuchał przykazań Pana, Boga twego, które ja ci dziś nadaję, abyś ich pilnie przestrzegał; Nie odstąpisz ani w prawo, ani w lewo od żadnego ze słów, które ja wam dziś nakazuję po to, a by pójść za innymi bogami i im służyć.” Ks. Powt. Prawa 28:13-14

Widocznie ci co są „na górze” nie odstąpili od prawdziwego Boga, nie poszli za ufonautami-bogami, prawdopodobnie, bo możliwe iż są sługami „boga tego świata” – W 2 Liście do Koryntian 4.4 niewierzący wypełnia polecenia istoty ufonautycznej: „bóg świata tego zaślepił umysły niewierzących, aby im nie świeciło światło ewangelii o chwale Chrystusa, który jest obrazem Boga.” Plan szatana dotyczy promowania fałszywej filozofii w świecie, filozofii, która zwodzi niewierzącego od prawdy Ewangelii. Filozofie szatana, w tym ta o reinkarnacji, są niczym forteca, w której uwięzieni są ludzie, a z której można się uwolnić jedynie z pomocą Chrystusa. Czy Polacy też będą „na górze” (?), skoro tak nam to przekazała święta Faustyna ? „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.” (Dzienniczek. 1732)

Z dużą dozą pewności możemy stwierdzić, że ktoś „na górze” strasznie boi się tego nadzwyczajnego przekazu, pochodzi przecież od prawdziwego Mesjasza, możliwe że nie tylko się go boją, ale gdy o tym czytają, gdy ktoś im o tym mówi – dostają szału. Przecież to jest całkowicie niezgodne z doktryną (nachaszowego) nowego hitleryzmu NWO ! Musimy pamiętać, tak jak Naród Wybrany, by „nie iść za innymi bogami” ! Kilka zdań wyżej wspomnieliśmy o tym, że „ciągle jeszcze” możemy słuchać audycji, ciągle, bo właśnie wyłączane są kanały na YouTube. Jak informuje twórca „SecureTeam10″ rządowe organizacje UFO-sonów na chwilę zawiesiły jego dziennikarską twórczość.

Jeszcze gorzej wygląda sytuacja Alexa Jonsa i jego „radiostacji YT”. Tam oficjalnie włączyły się wielkie korporacje medialne, by całkowicie uciszyć InfoWars ! Biblia wyraznie przepowiada czas, w którym (prawdopodobnie) nowoczesna okultystyczna technologia sprawi, „że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii” Apokalipsa 13:15. Jest to straszna przepowiednia, ona musi się wypełnić. Nie wiemy czy ci którzy ją realizują zdają sobie sprawę co tworzą, jaki system, jaką ideologię, jaką technologię oraz kto, jaka istota, jakie istoty, jaki duch, albo jakie duchy nad tym wszystkim czuwają ?! Wiemy jak się to skończy. Nie wiemy jednego, czy nastąpi to za 50, 100, a może za 500 lat ?! „Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec”. (Mk 13, 24-32)

Linki:

Czasami przyszłość prześwituje po polsku„.

Kończy się epoka tranzystora łupanego

Zakazane prace symbolicznej analogii

Świecki dogmat przełamany. Naukowcy krytykują „teorię Darwina”

Grzegorz Braun: czerwoni antysemici i nowe „stalinięta”. Prawda o Marcu’68 – 8 mar 2018

dr Stanisław Krajski: „W świecie żydowskim tak jak w świecie masońskim trwa walka” 10 mar 2018

Alex Jones: We Are Approaching Hitler-Level Censorship

https://www.youtube.com/watch?v=I0Hua3HlvFY

Polacy muszą się przygotować na rozkaz 66

Nadprzyrodzone zdarzenia – cuda za sprawą prawdziwego Mesjasza

Ruch oporu – Przygotowania do wielkiego ucisku – Marzulli, Begley, Natanek

Nadchodzi nowoczesność Nowego Wspaniałego Świata

Dobre 25
Złe 2

Podobne Artykuły

One thought on “Polscy chrześcijańscy badacze wiedzą kto pociąga za sznurki

  1. To jest ciekawa sprawa, jak ciemni sami się dotelepią do Europy to wszystko git ale jak kogoś „wynajmą do podwózki” to 180 lat więzienia. Myślę że za kilka lat wprowadzą „taksówkometry” na każdy ponton i będzie wszystko cacy, legalnie. Oczywiście jeżeli za kilka lat będzie jeszcze potrzeba zwozić kogokolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *