Portal PCH24 nie zawodzi ! Dnia 31 lipca 2019 ukazał się tam artykuł pt.: „Chrystianofobia szaleje. Także w Polsce„. Pokazuje i wylicza ogromną ilość ataków na chrześcijaństwo, Kościół Katolicki i kapłanów. To co się dzieje w Roku Pańskim 2019, w Polsce, nieprzygotowanego człowieka napełnia strachem ! Obserwujemy niesamowity wzrost nienawiści względem Polaków chrześcijan. To nie jest przypadek. Przecież mamy polskojęzyczne ośrodki dezinformacji, których nie udało się ani znacjonalizować, ani zdecentralizować/zdekoncentrować. Zachodnie państwa nie wyraziły na to zgody !

Dla odbieranej duchowo sytuacji Polski, bo ta nas interesuje najbardziej, antypolski i antychrześcijański atak nieformalnych centów agentury illuminati, o której wspominał mason Albert Pike i papież Jan Paweł II, wyłaniający się obraz jest przygnębiający. Wygląda to jakby Naród staczał się w odmęty niepewności i zagubienia. Oczywiście nie wszyscy mają takie odczucia, bo spora część Polaków to wyznawcy „nowoczesności i postępu„, ciągle naenergetyzowani wizją Nowego Wspaniałego Świata zachodu. Są też ci, którzy wierzą w Jezusa, ale to właśnie nad nami pracują tajne bractwa !

46-cio latek wpadający do polskiego kościoła i rąbiący siekierą co popadnie, to obraz rodem z amerykańskich filmów grozy ! , ale to nie hollywood, to Polska 2019 ! To dzieło „Klerów” i innych superprodukcji towarzystwa finansowanego przez fartuszki braci wolnych… ! Polska jak i Izrael mają zniknąć z map, inne państwa też, ale te dwa najbardziej przeszkadzają na drodze ku Nowemu Wspaniałemu Światu. Można by opisywać dalej coraz bardziej widoczny wpływ globalnych elit na sytuację w Polsce, jednak w takiej atmosferze, teraz, należy pamiętać o Duchu Świętym Jezusa oraz Matce Bożej. To Niebo Boga YHWH decyduje co się wydarzy, a co nie, zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy Ducha/Duchowe.

Gdyby wzmocnić medialny przekaz o prawdę, filmy dokumentalne w temacie kto inspiruje w naszej Ojczyźnie to całe zło, opisać i przedstawić Polakom plan Pike, to można by choć częściowo odeprzeć „Okultystyczny Blitzkrieg NWO” ! Po tym jak zawieszono youtubowy kanał „WRealu24„, jedynie PCH24 oraz „Media Narodowe” Konfederacji informują co się wyprawia w polskojęzycznej strefie Agendy 2030… W tej sytuacji przydało by się również więcej marszy różańcowych, mających niebywałą moc niszczenia zła Nachasza, ale i tego brak. Jesteśmy słabi, duchowo niezorganizowani, „jesteśmy w objęciach – dlatego należy prosić o objęcia miłosierdzia…

Linki:

Na koniec homilii, metropolita krakowski odniósł się do toczącej się współcześnie walki. – Czerwona zaraza już nie chodzi po naszej ziemi, ale pojawiła się nowa, neomarksistowska, chcąca opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie czerwona, ale tęczowa – zaznaczał. Po homilii w bazylice rozległy się gromkie brawa.” – cytat ze strony: http://www.pch24.pl/abp-jedraszewski–czerwona-zaraza-juz-nie-chodzi-po-polsce–ale-pojawila-sie-nowa—teczowa,69888,i.html#ixzz5vQ0pM3Zb

Nowy Wspaniały Świat „charagma therion”

Duchowy stan wojenny – chwasty atakują !

Duchowe oblicze psychologii zachwaszczonych grup

Duchowy tlen – nie pozwólmy by nas zadusiły chwasty

UFO-holizm

Nowy Wspaniały Świat bez Izraela i Polski ?! – przepowiednia masona Alberta Pike

Atak na Polskę bolszewi iluminackiego kominternu cywilizacji bestii – Prośmy Ducha Świętego !

Nowa duchowość planetarna transhumanów tożsamości ufonautycznej Nowej Ery GMO

Wielka nierządnica czyli loża ufonautyczna masonerii iluminatow NWO

https://vimeo.com/358574647

Mocna odezwa do Episkopatu i wiernych

Przegląd Prasy: Czy „prawica” naprawdę chce pokonać pełzającą dyktaturę LGBT?

https://youtu.be/_nrSICREvxc

„Każde niezależne badanie opisujące skutki spożywania genetycznie modyfikowanej żywności pokazuje, że ona uszkadza organy, powoduje bezpłodność, niewydolność układu odpornościowego, dziury w przewodzie pokarmowym, niewydolność organów. Przeważający konsensus naukowców z FDA jest taki, że genetycznie modyfikowana żywność jest nie tylko odmienna, ale faktycznie niebezpieczna.”

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/przerazajace-fakty-temat-zywnosci-gmo-wideo-2017-06

Przerażające fakty na temat żywności GMO

https://youtu.be/Xw6DO6XEFQk

atak na abp. Jędraszewskiego obnażył agresywne oblicze ruchu LGBT – POLECAMY !!!

Dobre 19
Złe 2

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *