Inne światy oraz inteligencje niebiańskie istnieją – Hyperkosmos również, a Biblia i Bóg YHWH jest wspanialszy niż myślimy !

Dzięki coraz silniejszym amatorskim teleskopom oraz technologii video możemy nagrywać kosmos oraz najbliższe ciała niebieskie Układu Słonecznego. Dodatkowo dzięki miłosierdziu Boga pojawiają się sensacyjne obrazy Słońca, Księżyca i istot anielskich, w tym manifestującym się UFO. Technologia przetworników CCD, tego co nam pokazują, jest już na tyle dobra, by przełamać zmowę milczenia elit. Dowiadujemy się ciekawych rzeczy o Obcych, o istotach zbudowanych z energii, o duchach nie tylko z Kosmosu, ale i z innych wymiarów, czy innych planet naszego układu. Elity, rządy i organizacje nie dają rady wyciszyć prawdy o przestrzeni gwiezdnej, o tym co tam się dzieje, a dzieje się bardzo dużo i jest to dla zwykłych ludzi szokujące !

W lato roku 2022 udało się nagrać jak istoty anielskie, gigantyczne, albo jakieś stwory z „kosmicznego oceanu”, podlatują do Słońca, by w nie wlecieć ! Po czym wylatują z niego i się oddalają w siną dal kosmicznej pustki. Jest to kolejne z nagrań, na których widać byty niematerialne, energetyczne, która albo wlatują do Słońca, albo z niego wylatują (niektóre „tankują” plazmę).

14 sierpnia 2022 roku portal Innemedium.pl opublikował tekst pt.: „Najlepsze zdjęcie UFO na Ziemi zostało ujawnione po 32 latach„, widzimy tam fotografię pojazdu UFO, który jest  śledzony przez wojskowy samolot Anglii. Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii postanowiło ujawnić sensacyjne zdjęcie. Jest to jedno z setek, jeśli nie tysięcy jakie posiada w swoich jawnych i tajnych archiwach. Ministerstwa obrony innych państw również posiadają podobne zbiory.

Nie będziemy tu teraz się nad tym rozwodzić. Sprawa jest dobrze znana, część archiwów rządów została odtajniona, nawet USA pozwoliły na kilka zdarzeń, które dowodzą istnienia fenomenu UFO. Większość polityków traktuje UFO jako pewnik, jednak z różnych powodów o tym nie mówią publicznie. Udowodnił to pan Zagórski w materiale wideo, niestety kanał znanego ufologa został przez YouToube bezsensownie skasowany, właściwie to amerykański koncern kasuje wszystko co dobre i wartościowe.

Elity wierzące w Nachasza boją się prawdy, ale i nie mogą jej ujawniać, nawet jeśli by chciały, są połączone z ufo istotami, one ich kontrolują, zwłaszcza te należące do biblijnego reptilianina ! Po co się męczyć i sterować całymi ludzkimi miliardami, jak można sterować politykami, a ci wykonują ich plan. Pisze o tym profesor Jacobs, wybitny ufolog – proszę zapoznać się z jego książkami, zwłaszcza z tą o tytule „Chodzą pośród nas: Plan Obcych jak kontrolować ludzkość” (ang. „Walking Among Us: The Alien Plan to Control Humanity”).

Kosmos nie jest taki jak się nam to od dzieciństwa imputuje ! Przestrzeń międzygwiezdna jest tylko jednym z wymiarów, jest konstruktem Boga YHWH, który wszystkim rządzi i steruje, „pomagają mu” w tym istoty potężne, nazywane w religiach „aniołami” lub „bogami”, inne nazwy też są stosowane, jak: „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”. Ojcowie Kościoła o nich pisali, wiedzieli o nich, w przeciwieństwie do dzisiejszej ogromnej masy ludzi oszukanych przez elity Nachasza i NASZY. Oto co jeden z Ojców Kościoła o nich pisze:

[…]Istnieją jacyś bogowie, których Bogiem jest Bóg. Mówią o tym prorocy: „Chwalcie Boga bogów„(Ps 135:2), oraz: „Przemówił Pan, Bóg bogów, i zawezwał ziemię„(Ps 49:1). Wedle Ewangelii natomiast „Bóg nie jest Bogiem umarłych, ale żyjących„(Mt 22:32). A zatem żyjącymi istotami są również bogo­wie, których Bogiem jest Bóg. Także Apostoł, który pisze w Liście do Koryntian: „Jak zresztą wielu jest bogów i panów„(1 Kor 8:5), zgodnie z wy­powiedzą proroka uznał, że nazwa „bogowie” odnosi się do rzeczywistych bytów. Oprócz bogów, których Bogiem jest Bóg, istnieją jakieś inne, różniące się od nich byty, zwane „Tronami„, oraz tak zwane „PanowaniaZwierzchności i Władze„(Por. Kol 1:16). A skoro napisano: „Ponad wszelkim imieniem wzywanym nie tylko w tym wieku, ale i w przyszłym”(Ef 1:21), to musimy wierzyć, że poza nimi istnieją jeszcze inne byty rozumne, których nie zwykliśmy wymieniać. Jeden określony ich rodzaj Hebrajczyk nazywa „Sabai„, od którego pochodzi nazwa „Sabaoth„. Ich władcą jest On i nie jest nikim innym tylko Bogiem. A poza wszystkimi znajduje się człowiek – rozumna istota śmiertelna. A zatem w pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg wszechrzeczy rodzaj bytów rozumnych, czyli tak zwanych bogów, drugim rodzajem niech będą na razie tak zwane Trony, a trzecim niewąt­pliwie Panowania. Tak więc należy w myśli zniżyć się aż do ostatniego bytu rozumnego, którym może być tylko człowiek.[…]

 

Linki:

Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego

Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologii

Uprawy, podlewanie i zbiory ?

Krasnoludy, gobliny i elfy podróżują pojazdami UFO

Działalność bogów, panów i bytów UFO

Istoty żelazowo gliniaste, tajemnice biblijnej przepowiedni

Prawda o kosmosie oraz inteligencjach anielskich wypływa w nagraniach – Miłosierdzie jest podstawą!

Dobre 13

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *